Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Firankaa

Starania czas rozpocząć - sierpień / wrzesień 2012

Polecane posty

Dziewczyny wiecie co od kilku dni piję w zasadzie to jej ze zwykłym kisielem Len i powiem wam że efekty na śluz są super polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KMSUP --> wklejaja foto najwyzej bedziemy razem myslec nad nimi. fotosik.pl i tam masz dodaj zdjecia 30 sekund i gotowe :) boze zeby sie udalo ! DAMY RADE !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niepewna173
a jest jakaś szansa że może być tO ciąża?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak w ogole to gin mi powiedziala ze neiu ma sensu brac oeparolu czy pic tego lnu. bynajmniej w moim wypadku bo jestem mloda.. wystarcza testy.. hmm zobaczymy. mam jeszcze oeparol jakby ktoras z was chciala moge odsprzedac bo wzielam chyba 2 listki z 6.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niepewna - dziewczyny dobrze piszą zrób test lub bete. A to krwawienie to zależy jakie miałaś @ do tej pory, jak obfite to sprawa podejrzana, jak skąpe to czyli miałas mniej wiecej jak dotąd. Mi w tym cyklu miesiączka się skończyła po nawet nie 3 dniach ( co niektóre dziewczyny mające dlugie moga traktować jako plamienie właśnie z racji długosci) ale przed porodem, potem wkładką tez miałam krótkie 3 max 4 dni ale to raz na rok. Przy wkładce miałam tydzien, pare razy nawet po prawie 13-14dni (ale z wkładką to normalne wg gina). Witam nowe staraczki i nowe mamuśki (gratulacje swoją drogą :D ). Zamówiłam sobie dziaisj te testy ciążowe, które polecalyście. M do mnie "20 chyba starczy?" hehe mam nadzieje że na 1 góra 2 się skonczy :P Z owulacyjnymi dałam sobie na wstrzymanie narazie. Z wspomagaczami też, bo musze czekać do następnego cyklu bo nie chce zaczynac tak "od środka" ale kupie a co! Najwyżej nie zadziała ale co się wkręce że pomoże (ba, musi pomóc) to moje ;) Aga przykro mi bardzo, ale widze że masz super podejście do sprawy, nie wiem czy ja bym tak dala rade. podziwiam :) aaaaaa zapomniałabym tez zgłaszam zapotrzebowanie na piżamkę z dziurka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze dziewczyny będziecie się pewnie ze mnie śmiać ale właśnie umówiłam się na USG ginekologiczne zawsze chodzę do kobiety nigdy nie byłam u faceta a tu się okazało że usg dopochwowe będzie mi robić nie pani doktor tylko pan doktor jestem w szoku jakoś sobie nie mogę tego wyobrazić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzka007
Niepewna ----> czasem zdarzają się plamienia i jest to związane z "zagnieżdżaniem" się małej fasolki, są to naprawdę małe ilości ale zdarzają się właśnie jakoś w terminie miesiączki. Jeśli miałaś mieć @ 19.09 (dobrze pamiętam?), a to plamienie nim nie było to już spokojnie możesz zrobić test. Życzę oczekiwanego wyniku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzka007
KiedysMozeSieUdaPaździernik ---> nic się nie przejmuj, z moich doświadczeń wynika, że faceci ginekolodzy są o wiele bardziej mili i delikatni. Nachodziłam się kiedyś po ginekologach... to jeszcze jak miałam naście lat, miałam okropną torbiel na moim kochanym jajniczku, który na szczęście ocalał i teraz wielkie wyzwanie przed nim ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niepewna173
moje miesiączki trwały przeważnie do 7 dni a najmniej 5 dni i zawsze były bardzo ofitę a teraz to przez 3 dni ale każdego dnia to tylko pare kropelek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Firankaa Październikowa ;)
Hej kochane... ostatnio nie bardzo mam czas by tu często zaglądać bo muszę dziergać coraz wiecej pizamek... :p HEH, dzisiaj nie mam za dobrego dnia. Od rana w robocie. Boli mnie brzuch, chyba po castagnusie... i zęby przez wczorajszego dentyste... Od rana do 21 dzisiaj w robocie :( a pogoda jakby byl środek lata.. Witam nowe dziewczyny. Majka nie martw sie... w kolo ludzie zdają po kilka razy... mąż mojej kuzynki, chlop i juz 10 razy zdawal i nie zdał... dobrze ze ja zdawalam jeszcze na starych zasadach, bylo chyba zdecydowanie latwiej... Mgielkusia serdecznie Ci gratuluje ciąży :) Wyslij nam tez troche twpich ciążowych fluidów, co by nas pozarażać ;) Staraczka w testach owulacyjnych kreska druga musi byc identycznie ciemna jak kontrolna, albo nawet ciemniejsza... wtedy test jest pozytywny... ja na twoim miejscu kochalabym sie jak juz zobaczysz podobne kreseczki co 2 dni. niepewna tak możesz byc w ciąży,ale wcale nie musisz. test już pewnie bedzie wiarygodny. Poprostu go kup i zrób :) aga no to życze Ci @ :D mozesz te moje ostatki @ - plamienia zabrać, nie obraze sie :P Nie no któraś z nas musi być w ciązy :) Mama Truja mogę byc dla Ciebie kimkolwiek sobie życzysz :P I ja mam wykres na ovufriend :) i tak jak piszesz, pierwszy miesiąc jest za darmo, jak sie chce przedluzyc to trzeba zaplacic 15 zl za miesiąc, 30 zl za 3 miesiące... z tym ze nawet jak nie oplacisz to i tak bedziesz mogla korzystac z wykresu... znikną tylko niektóre funkcje... zostanie tylko mozliwosc wpisywania temperatur, wyznaczanie dni plodnych, owulacji... cala reszta chyba zniknie.... mi za 2 dni konczy sie wlasnie abonament i chyba na miesiąc dokupie... KMSUP nie martw sie... faceci są lepsi niż babki... ja tez sie kiedys krempowalam isc do faceta-gina, ale przeciez dla niego to praca... codziennie bada mnóstwo kobiet w różnym wieku, myślę ze ich to nie rusza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Firankaa Październikowa ;)
poprawka oczywiscie *krępowałam, a nie krempowalam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niepewna173 a byłaś może nie dawno gdzieś na zagranicznych wakacjach? już mówię do czego zmierzam mianowicie ja miałam taką sytuację że byłam za granica tam punktualnie dostałam okres ale co się okazał trwał 3 dni po parę kropli to tak jak u Ciebie myślę może ciąża bo starania były jak się później okazało zmiana klimatu zrobiła swoje a teraz spóźnił mi się okres 4 dni oczywiście myślałam że to ciąża ale nie po 4 dniach okres się pojawił tak mi ten wyjazd wszystko rozregulował wiem to od mojego ginekologa może ty masz podobnie do mnie nie zwlekaj tylko rób test to koszt 10 zł leć do apteki a nie zastanawiaj się czy to ciąża zuzka007 powiem ci że na razie to jestem w szoku że to pan doktor :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niepewna173
miesiąc temu byłam na wakacjach... teraz siedze cały czas w domu, jak pierwszy raz byłam wciaży to też miałam plamienie ale, teraz miałam słabsze plamienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Firankaa Październikowa ;) no obyś miała racje badanie jest najważniejsze nie ważne już czy to facet czy babka :) oby tylko wszystko było dobrze :) mój M idzie jutro na badanie nasienia boję się trochę że coś może być nie tak a wynik dopiero w poniedziałek :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ponownie, tak jak wam rano pisałam zadzwoniłam do lekarza i przedstawiłam mu jaka jest sytuacja, a on mi kazał dzisiaj przyjść, żeby pobrać krew więc byłam i po zbadaniu mnie i zrobieniu USG dopochwowego powiedział mi, że jestem w ciąży ...............i to z Bliźniakami jestem w wielkim szoku bo ani od strony męża ani mojej najbliższej rodzinie nie ma bliźniaków, nie mogę uwierzyć że tej jedyny raz w 12 dc tyle mi namieszał... mój wie jedynie że jestem w ciąży ale się zdziwi jak mu pokaże usg .... nic dziewczyny później do was zajrzę bo muszę się zająć córeczką .... Buziaczki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mgielkusia Kochana nawet nie wiesz jak się cieszę :) To się nazywa podwójne szczęście :) Tylko się cieszyć :) Mój facet jest z bliźniaków więc może i ja kiedyś będę miała takie podwójne szczęście :) jeszcze raz Ci strasznie gratuluję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Firankaa
Kiedys Moze Sie Uda trzymam kciuki za nasienie twojego m :P fajnie ze sie zdeydowaliscie, jakby nie bylo dobrze jest wiedziec... ile placicie za takie badanie? Mgielkusia ależ radosna nowina :) ja gdybym sie dowiedziala ze bede miala blizniaki, chyba bym zemdlala z wrażenia :) hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Firankaa jest to mega dokładne badanie spermy każdy plemniczek ma robione 100 zdjęć wszystko jest dokładnie badane badanie jest po prostu super dokładne całkowity koszt badania przynajmniej u mnie w BB to: 150zł zastanawiam się jednak czy sama na własną rękę nie zrobić sobie całego panelu badań hormonalnych coraz częściej o tym myślę może faktycznie 6 miesięcy starań to za mało żeby już robić badania ale myślę że gdyby coś było nie tak to lepiej wiedzieć zawczasu i podjąć leczenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niepewna173
tylko czy jest sens robienia testu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Firankaa
niepewna kurde nikt nie siedzi w twoich jajnikach i macicy... sama wiesz czy jest sens czy nie jest. Ja dla pewnosci bylabym w stanie zrobic 10 testów naraz... co Ci szkodzi kupic ten test za te 8 zl i przestac sie męczyć? a jesli nie to nie rób i żyj dalej... a czas Ci pokaże czy jest ciąża czy nie, tylko po co Ci to skoro bedziesz caly czas o tym myslec? bez sensu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Firankaa
KMSUP 150 zl to nie tak duzo... a to specjalne laboratorium do tego celu jest? czy w normalnej przychodzi tez robią takie badania nasienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KiedysMozeSieUdaPaździernik:) nich maz zrobi oprucz badania nasienia na morfologie bo ilosc jak i jakosc jest bardzo wazna a to do tego badanie bakteriologiczne i badanie z krwi na przeciw ciala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SŁUPku, decyzja jak najbardziej słuszna :). Trzymam kciuki za dobre wyniki, bo nawet jeśli się okaże, że to Ty masz problemy - to i tak łatwiej z tym walczyć niż ze złymi wynikami nasienia. Nie wiem na co się zdecydujesz, ale ja po pół roku robiłam wszystkie możliwe badania :D tak byłam zeschizowana. TSH z f3 i f4 (bodajże), progesteron w 23dc, estradiol w 3dc, do tego testosteron (żeby wykluczyć PCOS) i prolaktynę a później prolaktynę z obciążeniem. Miałam nawet skierowanie na badanie drożności jajowodów, ale już nie musiałam z tego korzystać ;). Prawo jazdy "się zrobi" w odpowiednim czasie, spokojnie :). Nie od razu Rzym zbudowano. Gratuluję kolejnych II kresek i podwójnego szczęścia :). Pajączku, Ty może rzeczywiście zamknij ten swój sklepik i ucz się dziergać :). Pozdrawiam wszystkie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zobaczę jak dostaniemy wyniki co się okaże jak będzie trzeba to zrobimy całą resztę tych badań:) Firankaa wiesz co nie wiem my tu mamy taką klinikę beskidzkie centrum medyczne i duże laboratorium FRYDA z tego co mi jest wiadomo to wy w katowicach także macie to laboratorium tam właśnie wykonujemy to badanie :) wysyłam linka : http://www.fryda.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Firankaa
dzięki! :) jako ze to dopiero drugi nasz cykl z tymi badania to sie jeszcze wstrzymam, ale dobrze wiedziec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zostawić was same to zapisujecie pełno stron i biedny człowiek musi to czytać :P córa śpi to mam chwilę spokoju. Pajęczaki i słupki haha trzymam za was kciuki w nowym cyklu. No i obowiązkowo nie zapomnijcie o piżamce :D Mgiełka gratulacje razy 2!! :) dzisiaj przypada mój termin @ i czuję się w miarę dobrze, chociaż i tak te cholerne bólu i kłucia powracają co jakiś czas. No zwariować można. Najgorsze, że to jeszcze będzie trwać pewnie z kilka tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×