Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Firankaa

Starania czas rozpocząć - sierpień / wrzesień 2012

Polecane posty

no to zobacze.. ciekawe kiedy @ powinna przyjsc.. przed braneim jakichkolwiek tabletek mialam cykle 37-39 dni wiec wg gin teraz tez tak powinno byc wiec licze ze najwczesniej we srode.. czyli w srode moge zrobic test zeby byl wiarygodny.. kurcze ja przez ostatni rok sie nie zabezpieczalam probowalismy i nic i co ? na 99,9% luteina blokowala owulacje ! to sie nazywa dobry ginekolog ! jeju dobrze ze go zmienilam wrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie było to dziwne, że mam cały czas po owulacji śluz rozciągliwy, tego nigdy nie miałam, więc to mi dało trochę do myślenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laura1987
Ja też miałam dosyć dużo śluzu, a poza tym to czułam się jakbym miała dostać @. Bolał mnie brzuch i ciaągle miałam wrażenie, że za chwilę dostanę okres. Więc objawy ciąży miałam jak przed @. Jedyną różnicą był ból i powiększenie piersi, bo zazwyczaj odczuwałam to tak ok. 10 dni przed @ a teraz czułam od ok. 14 dnia cyklu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewuchy :P Laura1987 Bardzo się ciesze i gratulację :) Wrześniowa** dzięki za wykładzik na temat kłótni 100 % trafiony :) mama 6latki :)) zazdroszczę takiego męża :) mala1407 kuruj się z tej grypy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja nieraz tez mam wrazenie ze @ idzie.. ale piersi nie bola mnie i nie sa powiekszone wiec to jest dziwne a zawsze przed @ strasznie mnie bolaly sutki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Firanka październikowa
Czesc kobity! Ja dopiero teraz mam chwilke. Mialam dzisiaj przyjecie towaru w sklepie i dopiero sie ogarnelam. Laura gratulacje! Ej a mówilam ze to szczesliwy topik. Jestesmy tu od miesiąca a juz kilka fasolek jest... w tym cyklu z pewnością tez kilka przybędzie :):) No bo któraś jeszcze musi być w ciąży :) Co do mojego cyklu to Mama Truja masz czuja ze cosik wywąchałaś nie tak :P calkiem mi sie wszystko pochrzaniło. Teraz tak patrze i licze ze mam cykle 30-dniowe ;) i ostatnią @ dostałam 22.09, wiec nastepna powinna byc 22.10... heh ale namotałam, zaraz zmienie w tabelce :) Chociaz niewiadomo jak to bedzie w tym cyklu ze mną, czytalam ze bardzo czesto castagnus i wiesiolek zmieniają długość cyklu... wiec musze uwazac, bo moze owulacja wczesniej wystąpi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Firankaa październikowa ;)
Nick .............Wiek....ostatnia@.........cykl starań.....następna@ gagkan.............37.......20.08.................2 lata...........fasolinka Mgielkusia.........28......29.08....................1.............fasolinki Laura1987.........25.......29.08.....................2............fasolinka Wrzesniowa**.....25.......30.08.....................1............fasolinka rybalopika.........29.......01.09.....................1.............29.09 ambaje83..........29.......03.09.....................16............03.10 KMSU...............22.......19.09......................6.............17.10 zuzka007...........23.......22.09.......................3............20.10 Firankaa...........28........22.09......................2.............22.10 Kinga198824......24........25.09...................3lata ...........22.10 mama6latki ......24........26.09......................1.........ok. 22.10 mala1407..........23.......24.09.......................9.............24.10 Alutkaaa...........28.......24.09.......................1..............24.10 VEG.................28.......26.08........................9...............? Majka88...........24.......17.09....................3.... .......... Staraczkaa.........20.......26.08...................1.. ............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick .. ...........Wiek....ostatnia@.........cykl starań.....następna@ gagkan.............37.......20.08.................2 lata...........fasolinka Mgielkusia.........28......29.08....................1.... .........fasolinki Laura1987.........25.......29.08.....................2... .........fasolinka Wrzesniowa**.....25.......30.08.....................1.... ........fasolinka rybalopika.........29.......01.09.....................1.. ...........29.09 ambaje83..........29.......03.09.....................16.. ..........03.10 KMSU...............22.......19.09......................6. ............17.10 zuzka007...........23.......22.09.......................3 ............20.10 Firankaa...........28........22.09......................2 .............22.10 Kinga198824......24........25.09...................3lata ...........22.10 mama6latki ......24........26.09......................1.........ok. 22.10 mala1407..........23.......24.09.......................9. ............24.10 Alutkaaa...........28.......24.09.......................1 ..............24.10 VEG.................28.......26.08........................9...............? Majka88...........24.......17.09........................3...............? Staraczkaa........20.......26.08.......................1................?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewvczyny widziałam naszych mężów na forum, debatują o miejscach uprawiania seksu;P Firanka a tak poza tematem masz coś związek z firankami? Pytam bo to moja branża hehe.. A ja dziś, no właśnie 26 dc? Głowa mnie boli dziś i nie w susie chodzę.. brzuszysko mi wywaliło jakby miała zaraz urodzić.. Dobrze że weekend to może się wyspię.. Całę szczęście że mój synuś to spioch i wcześniej jak 9ta nie wstaje.. Muszę dziś do miasta jeszcze pojechać do marketu na zakupy jedzeniowe.. korci mnie by już testować ale obiecałam sobie, że wcześniej jak w środę nie zatestuje.. a jak tam rybka? nic nie pisze a to już jej testowanie lada chwila.. ja dziś nie gotuję bo w pracy zjadłam tosta ze szpinakiem i jeszcze go czuję.. koleżanki zamawiały i nie mogłam się oprzeć.. a czosnku tyle nawalili, że wali na kilometr i zgagi po nim dostałam.. zaczęłam dopiero wczoraj kwas foliowy łykać.. w razie W.. no i trojaczki mogę mieć jak coś;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ambaje haha nie mam nic wspólnego z firankami ;), poprostu chcialam wymyslec nick który łatwo zapamietam ;), bo miewamz tym problem ( szczególnie z pinami, hasłami) pewnie przez to ze wszedzie wymyślam inne i potem sie gubie, gdzie, jakie... :D ja bym pewnie na twoim miejscu nie wytrzymala i juz testowala :P hehe no miejmy nadzieje ze bedziesz kolejną szczęściarą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wariatki :D a mnie jak zwykle brzuch pobolewa przez sprzątanie czy spacer, normalnie żyć i nie umierać, mam nadzieję, że za kilka tyg. przestanie, Laura to zależy co chcesz zobaczyć u gina, jak kropkę, pęcherzyk itd. to możesz iść teraz już, a jak usłyszeć serce, konkrety to min. 6-7tydź. ja po rozmowie z koleżanką czekam do 6-7tyg. :) pewnie i tak się wybiorę po 6 lekko mam nadzieję, że już będzie widać serducho, bo w tych tyg. właśnie zaczyna się tworzyć. Patrz: To już 6 tydzień ciąży. Wygląd Twojego dziecka zmienia się, zarodek ma już główkę, tułów oraz ogonek. Odcinek od czubka głowy do końca wyrostka ogonowego nazywa się odległością ciemieniowo-siedzeniową i wynosi 2-4 mm. W szóstym tygodniu powstaje serce, tworzą się komory, które zaczynają się kurczyć, pompowana jest krew, a na badaniu USG widoczne może być bicie serca (pulsowanie), tym samym lekarz potwierdza ciążę. Pojawiają się zawiązki ramion, nóg, formują się oczy. Ostatecznie powstaje cewa nerwowa, tworzą się zaczątki mózgu. Powstaje zaczątek jelit i naczyń krwionośnych. Powstaje również pranercze, które docelowo zastąpione zostanie przez nerki, a jego fragmenty przekształcą się w nasieniowody u chłopca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majka przykro mi bardzo :( kurde tak to jest ze nigdy nie wiadomo :( nie martw sie, szukaj juz innej pracy... co do dalszego starania sie no to musicie sie ze swoim m zastanowic... ja w sumie mam podobną sytuacje, w sensie takim ze chyba tez powinnam szukac innej pracy i w pazdzierniku bede szukala.. ale jednak i tak staram sie o dziecko, dlatego ze niewiadomo kiedy sie zajdzie w ciąże... a co jak teraz sie odlozy staranka, a pozniej dlugo nie bedzie sie udawalo?, albo bedzie za pozno... Pozatym zatrudniając sie jezeli bedziesz na samym początku ciąży nie musisz nic mówic pracodawcy...tylko wtedy kiedy ty uznasz za sluszne, najlepiej po 3 miesiącu ciąży i będąc na umowie na czas okreslony, lub nieokreslony.... wtedy bedą Ci przyslugiwaly swiadczenia i nie będą mogli Cie zwolnic... wiem ze to troche chamskie względem pracodawcy ale skoro inaczej sie nie da, kazdy musi dbać o swoje dobro... jaki masz okres wypowiedzenia? dlaczego Cie zwolnili? :( Trzymaj sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wypowiedzenie mam dwa tygodnie,nie.wiem.dlaczego.mnie.zwolnili.bylam.dobrym pracownikiem na l4 nie.chodzilam jak zapytalam dlaczego zwalniaja.to dostalam odp ze firma ma prawo.zeby mnie zwolnic,tez mi odpowiedz!Razem ze mna zwolnili z 10 osob,to mnie pociesza,czytalam nawet na forum prawnym ze jak zajdzie sie w ciaze na.okresie.wypowiedzenia to musza przywrocic mnie do pracy,nawet tego nie wiedzialam,nawet jak to poczatek ciazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aa wlasnie wyczytalam ze masz dzisiaj 12 dc... czyli owulacja przed tobą tak? czyli teoretycznie jest mozliwosc, chociaz może byc bardzo cięzko z wykazaniem ewentualnej ciąży w tak krótkim czasie... bardzo mocno trzymam kciuki za Ciebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majka88 bardzo mi przykro wiem co to znaczy mnie w styczniu zlikwidowali zakład w którym pracowałam wszystkich nas zwolnili a ja miałam tylko 1 miesiąc wypowiedzenia nie długo miałam dostać umowę na czas nieokreślony a tu taka nowina że likwidacja i wszyscy do zwolnienia U mnie tez nie za dobrze padł mi internet bezprzewodowy nie wiem dlaczego piszę do was z internetu takiego co się wkłada do komputera niezły bubel odbiera tylko na polu i tak siedzę na balkonie i piszę do was ręce to mi zmarzły tak jak zimą jest okropnie zimno więc chciałam wam tylko powiedzieć że nie będę już tak często pisać do puki mi nie naprawią internetu a obawiam się że może to być najwcześniej w poniedziałek :( będę pisała w miarę możliwości ale nie będzie to jednak tak często jak przez ostatnie tygodnie :) musicie wybaczyć :) nie wiem jak to wytrzymam :) ostatnio pisanie z wami i czytanie was zajmuję mi sporo czasu przywykłam do was :) jutro robię 1 test owulacyjny i pomału zaczynam starania :) trzymajcie się cieplutko papa :) :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dlaczego masz tylko dwa tygodnie wypowiedzenia?? po 7 latach pracy??? faktycznie jakby okazało się że jesteś w ciąży to muszą cię wrócić.. u mnie też stale zwalniają.. ja się czuje pewnie bo moja kumpela w ciąży jest a tylko ja ją umiem zastąpić.. ale jak ja zajdę to szef chyba na zawał zejdzie.. c'est la vie.. też mi się 7dmy rok kończy jak w tej firmie siedzę.. kurcze dziewczyny aż wstyd się przyznać.. wsiadłam do auta i mąż mnie zdenerwował i go wysadziłam i sama z synem pojechałam na zakupy.. nie wiem co mi odbiło, po prostu mi lekko ciśnienie podniósł, nic za wiele nie zrobił ale hormony mi chyba zabuzowały.. no i się do mnie nie odzywa...;( przeprosiłam go ale chyba musi odczekać swoje.. ach te babskie hormony.. jak słowo daję pierwszy raz mnie tak poniosło..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam.. no ja czuję nadchodzący okres :( z resztą w tym cyklu raczej na wiele nie liczyłam, bo takie prawdziwie starania to zaczniemy teraz ;) Majka - przykro mi :( jeśli zwolnili, to musieli podać powód, chyba, że to zwolnienia grupowe..??? ale jeśli okazałoby się, że jesteś w ciąży albo zajdziesz w nią w okresie wypowiedzenia to powinni Cię przywrócić do pracy! Gratuluję nowej przyszłej mamusi :) A dla mnie rozpoczyna się pierwszy "prawdziwy" cykl starań..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick .. .... .......Wiek....ostatnia@.........cykl starań.....następna@ gagkan.............37.......20.08.................2 lata...........fasolinka Mgielkusia.........28......29.08....................1.... .........fasolinki Laura1987.........25.......29.08.....................2... .........fasolinka Wrzesniowa**.....25.......30.08.....................1.... ........fasolinka rybalopika.........29.......01.09.....................1.. ...........29.09 ambaje83..........29.......03.09.....................16.. ..........03.10 KMSU...............22.......19.09......................6. ............17.10 zuzka007...........23.......22.09.......................3 ............20.10 Firankaa...........28........22.09......................2 .............22.10 Kinga198824......24........25.09...................3lata ...........22.10 mama6latki ......24........26.09......................1.........ok. 22.10 mala1407..........23.......24.09.......................9. ............24.10 Alutkaaa...........28.......24.09.......................1 ..............24.10 VEG.................28.......26.08....................... .9...............? Majka88...........24.......17.09........................3 ...............16.10 Staraczkaa........20.......26.08.......................1. ...............?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×