Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Firankaa

Starania czas rozpocząć - sierpień / wrzesień 2012

Polecane posty

dobra juz wiem, jak najbardziejw 10 dniu moze być implantacja. A mozd to z tego powodu tak mnie dzisiaj boli brzuch i jajniki i kucie czucie. I moze dlatego jeszcze testy wychodza negatywnie, bo nie bylo jeszcze zagniezdzenia... Nie ma jak sama siebie wkrecac... oby @ nie przylazla... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lulu555
Firanka moze cos w tym jest ja tez mialam pozno owulacje ciaza byla duzo mlodsza w 5tyg na usg nawet nie bylo pecherzyka widac i synka urodzilam 2 tyg po terminie test tez negatywny wychodzil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
narescie w domu, ja chyba mam za duzo stresow w czasie powrotów, polowie kierowcow to bym zabrala prawojazdy i wydala zakaz korzystania nawet z hulajnogi. firanka moze , moze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kotka podoba mi sie twoj nick:) kurcze a my zamowilismy pizze i czekamy juz prawie godz weekend.to maja duzo zamowien ;/ zoladek mi zaraz sie przyssa do kregoslupa strasznie glodna jestem mdli mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny - chciałam się was zapytać o to czy przed staraniami o zajście w ciąże robiłyście jakieś badania i inne przygotowania tego typu??? I jak to jest po braniu tabletek anty ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lulu555
Nie robilam bety bo myslalam ze okres przyjdzie:-)stwierdzilam ze nie ma sensu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też wyczytałam że od 3 miesięcy do pół roku - więc się upewniam z tymi badaniami :) Mi i mężowi dzidzia chodzi po głowie, ale studiuję - jestem na drugim roku i boję się ze nie dałabym rady :( a do końca studiów tyle czasu :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja siedze sama o przepraszam z kotem, mąż znowu w pracy (mam nadzieje), i pije winko, czekając na okres, który jak w poprzenim miesiącu idzie tiptopami i dotrzeć pomimo pobolewan nie może. Doła mam jakiegoś. Nic tylko usiąśc i ryczeć. temu też nalałam sobie tego winka, może po tym jakoś usne, choć nieprzepadam za alko jakoś specjalnie, a już napewno bez okazji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez pije winko tzn martini bianco ze spritem lodem i cytrynka. czekam na 2 a ta nie chce przyjsc test negatywny..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Staraczka - to witamy w klubie :) A ty tak sama popijasz? :P Co do wagi to się czuje jak wieloryb, bo nie chce kupowac nowych ciuchów a tych "starych" mam od ... i ciut ciut i mi ich poprostu szkoda a wiem, ze jak nakupie w bierzącym rozm (głównie o spodnie najbardziej się rozchodzi) to za chiny nie schudne. A tak zawsze jakaś motywacja :) co prawda nie działa, jak widac ale zawsze coś. Dużo mi dawał ten aerobik+zumba bo jadłam w miare normalnie tzn bez diety tylko niektóre rzeczy ograniczałam, ale jak pisałam nie potrafie sie zmusić w tym momencie na tańce żande i dobrą zabawe. Nie teraz. Choc jak chodziłam to waga minimalnie ale spadała, no ale nie moge. Mąż sie nawet pytał czemu karnetu nie przedłużyłam, to zamiast mu wytlumaczyć, to tylko fuknęłam. Tyle ze jak mam wytłumaczyć coś co dokonca sama nie rozumiem, bo jest mi za bardzo przykro na tego typu formę w obecnej sytuacji. Nie wiem ja już mam jakaś faze żałobną - bo nie wiem jak to nazwać, naprawdę. Mój problem to zajadanie (stresu), głównie słodkim. Nie umiem, jak inni, zjeść kawałka czekolady - odrazu idzie tabliczka. A stresu u mnie pod dostatkiem, ostatnio nawet znajomy mnie uświadomi że mam gdzieś z tyłu (nawet nie wiedziałam)...siwy włos... Myślałam że jaja sobie robi ale nie :( I dziś sięprzyjrzałam i zauważylam wiecej niż jeden...siwieje od tego wszystkiego. W dodatku NIKT doslownie nikt, tego nie rozumie, łącznie z mężem. Ot, babcia choruje, umrze to umrze, no szkoda - tyle że nie dla mnie. Przepraszam że ja znowu o tym samym ale tutaj to chociaż ktoś wysłucha, a i klawiatura przyjmie wszystko a nie tylko bezsensownie przytaknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem ;-) tzn... zaraz lece do szkoly.....a okresso chyba tuz tuz.....dziwny sluz dostalam - taki jak przed @@@@@ ehhhhhh..........mialam za duzo stresu w czasie owu.......i chyba to rpzez to bylo.....zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej !!! U mnie brzuch boli dalej, wczoraj byłam z mężem w teatrze ( pierwsze raz od podstawówki :)) i ledwo wysiedziałam, tak bolał. Okresu nie mam, i nie wiem czy się pojawi... heh. Jest coraz więcej śluzu białego, cholera nie wiem, nie wkręcam sobie tego wszystkiego, W srode robie test i wszystko się wyjaśni, czekam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu bedzie dobrze. Nie wiem co ci doradzic wzgledem zajadania stresu bo mam.na odwrot jak.sie stresuje.to jedzenie staje mi.w gardle nie jestem w stanie zjesc nawet slodyczy moge tylko.pic zoladek scisniety na calego jak pracowalam duzo to bylam chodzacym kosccem nie jadlam sniadan przed praca ani nic w pracy jak wracalam do domu jadlam obiad i szlam spac. A tak ogolnie to.slodycze bardzo lubie.i to one mnie po ciazy zgubily ze.nie.doszlam do swojej.wagi sprzed.ciazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hana no ktoras z was musi byc w ciazy :p wiecie moze czy mozna witaminy dla kobiet w ciazy kroic na pol i jesc w roznym czasie? Bo cala mi nie wchodzi obojetnie.czy w trakcie jedzenia czy po ide wymiotowac po.czasie.przez.nie Zjadlam na raze pol.tabletki i jakos.sie.trzymam. druga polowe zjem za kilka godz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hana no ktoras z was musi byc w ciazy :p wiecie moze czy mozna witaminy dla kobiet w ciazy kroic na pol i jesc w roznym czasie? Bo cala mi nie wchodzi obojetnie.czy w trakcie jedzenia czy po ide wymiotowac po.czasie.przez.nie Zjadlam na raze pol.tabletki i jakos.sie.trzymam. druga polowe zjem za kilka godz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cholera no mialam.juz tyle napisane.. no to.zaczne od nowa. Wiecie czy mozna witaminy dla kobiet w.ciazy kroic na pol i zjesc w roznym czasie ? Jak jem jedna od razu.to prawie zawszze wymiotuje masakra ze musze jesc wit juz teraz a nie od 2 trym. Nie mialam wtedy problemu z nimi.a teraz sa mdlosci zgaga czasami to to.wszystko.robi rewolucje.w.zoladku ;/ na razie zjadlam polowe i chyba dam rade.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ;) Mi dzisiaj temperatura skoczyła o 1 kreskę i ovufriend sam z siebie w końcu zaznaczył owulację! :D czyli jednak może ona była???? :D Hehehehe a już myślałam, ze to cykl totalnie bezowulacyjny ;P a tu nareszcie kamień z serca :D Co do temp. w fazie lutealnej... wiesz firaneczko? Ja też zawsze czytałam, ze powinna być wyższa albo taka mniej więcej jak najwyższe temp z tej fazy przed owulacja... ale patrząc po wykresach ciążowych na ovufriend zaczynam wierzyć, ze wszystko jest możliwe ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×