Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Firankaa

Starania czas rozpocząć - sierpień / wrzesień 2012

Polecane posty

KMSUP jak zaczniesz brac castagnusa to badz czujna bo on czasami zmienia dlugosc cyklu i owulacje moze przyspieszyc, lub odwrotnie opóźnic... a wiesz mniej wiecej jak teraz mialas owulacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gangan sliczne malenstwo gratuluje. Dziewczynki dziekuje wam. To dobrze ze maz m dzis nocke odpoczne od niego. Kmsu tez mam wizyte u gin w srode ale boje sie ze mi nie da skier na bad hormonow hmm jak kazdy lek powie ze za krotko sie staramy. Trzymam za was kciuki ze @ nie przyszla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Firankaa właśnie nie wiem czy ja w ogóle miałam owulację :( będę zamawiać testy owulacyjne a powiedz mi od kiedy na moim miejscu zaczęła byś testować ? w którym dniu ? tak żeby nie przegapić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja paliłam, tzn bardziej podpalałam, 1-2 papierosy dziennie. Odkąd się staramy nie pale, ale przyznam że wczoraj wypiłam lecha shandy (ponad 2%alk) ale to jednorazowy wyskok :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja paliłam, tzn bardziej podpalałam, 1-2 papierosy dziennie. Odkąd się staramy nie pale, ale przyznam że wczoraj wypiłam lecha shandy (ponad 2%alk) ale to jednorazowy wyskok :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa na tak pamietam twoje dylematy, to uwazam ze tym bardziej pownnas robic testy owulacyjne. Mysle ze jak zaczniesz robic 4 listopada, tak jak ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też tak myślę a jak jest z owufriend kiedy mam @ to nie notuję temperatury prawda ? i tak się mi zmieni na nowy cykl ? pytam bo jak wiecie mam to od niedawna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KMSUP jak chcesz mozesz mierzyc podczas @... ja nie mierze bo nie trzeba, ale jutro z ciekawosci zmierze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kmsup moja gin mi to chce dac jutro ide na usg sprawdzic jak to wyglada bo chciala zrobic usg do 4 dc. kurcze ale to takie dziwne isc majac @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niby tak ale taka brudna mam jej sie pokazac ? wiadomo ze sie zdaze ubrudzic przed wejsciem do niej do gabinetu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
staraczkaa wiesz co nie przejmuj się tym czasami tak trzeba przed wejściem do gabinetu wejdź do ubikacji i chusteczkami do higieny intymnej dobrze się powycieraj zawsze to coś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widzisz, mozesz uzyc tez tamponu wtedy przed badaniem go usuniesz i nie bedziesz czuła dyskomfortu ze jestes brudna. kurcze ja 4 dnia to juz tylko delikatne plamienie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×