Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Firankaa

Starania czas rozpocząć - sierpień / wrzesień 2012

Polecane posty

firanka dzięki za ten artykuł bardzo przydatny jak pójdę na wizytę do mojego ginekologa to go zapytam czy wykonać na tym etapie takie badanie :) była bym spokojniejsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamusiae
Firanko bardzo ale to bardzo gratuluje , ciesze sie że ci się udało to super pozytywnie nastraja:) Staraczko trzymam kciuki") a ja czekam na @:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne ze tak KMSUL kurde bede bardzo mocno trzymala kciuki by Wam sie poudawało!! tak bedzie! w kazdym miesiacu dochadzi nam kilka fasolinek.. wiec niebawem wszystkie bedziemy zafasolkowane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic mi sie nie chce dzisiaj.. na dworze.jest strasznie zimno ;/ i ciemno. Ogolnie jakos pochmurno jest od samego rana do wieczora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
około 7-9 dni po owulacji... szczerze mówiąc nie wiem dokładnie :P i mam taką OGROMNĄ nadzieje, ze jednak za wcześnie zrobiłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To badanie droznosci to jakis koszmar :p ja sie boje takich zabiegow. Jak mialam isc sciagac szwy to plakalam jak bobr ze strachu "przed".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Firanka nawet nie wiesz jak mi humorek poprawiłaś :) przez dwa dni strasznie bolał mnie cały dół brzucha i chyba prawy jajnik... juz miałam panikę, ze to wyrostek a dziś rano jak ręką odjął :) uff :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny wpdaam na chwile bo jestem po wizycie u gin mam 33 dc i w ciazy na bank nie jestem!! bo... moj pecherzyk ma 19mm hehe i lada dzien peknie! tak sie owulacja przesunela o-O takze w tym cyklu na bank nie zajde bo z mezem sie bede widziala w niedziele a jutro ma niby peknac ;) moze w grudniu/styczniu oprocz tego babka powiedziala ze okaz zdrowia jestem:D odezwe sie wieczorem i poczytam bo dzisiaj nie mam kompletnie czasu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem :) wrześniowa wiem że to badanie nie jest przyjemne a wręcz bolesne ale nie chce dopuścić do takiej sytuacji że z miesiąca na miesiąc będę się łudzić że zajdę w ciąże i za każdym razem się rozczarowywać a potem się może okazać że jednak jest jakiś problem który utrudnia zajście w ciążę więc choć by nie wiem jak były bolesne te badania to chcę się im poddać jeżeli to tylko miało by pomóc :) zastanawiam się tylko czy lekarz prywatny może dać mi skierowanie na takie badanie w sumie to zrobiła bym jeszcze badanie na wrogi śluz ale kompletnie nie wiem co mój lekarz na to powie jak tylko @ mi się skończy to umówię się z lekarzem i zobaczę co mi powie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HCG-beta ilościowo < 0,5 mIU/ml Ciąża 0,2 - 1 tydzień 5 - 50 Ciąża 1 - 2 tydzień 50 - 500 Ciąża 2 - 3 tydzień 100 - 5000 Ciąża 3 - 4 tydzień 500 - 10000 Ciąża 4 - 5 tydzień 1000 - 50000 Ciąża 5 - 6 tydzień 10000 - 100000 Ciąża 6 - 8 tydzień 15000 - 200000 Ciąża 8 -12 tydzień 10000 - 100000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znaczy, że to nie
ciąża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kmsul niestety brak ciazy,powiem wam ze sie zalamalam.. Tylko gdzie jest @ skoro termin byl wczoraj..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przykro mi staraczko :( kurcze szkoda... w takim razie mam nadzieje ze @ przyjdzie Ci szybko tak bys mogla przystapic do nowych staranek. Nie zalamuj sie kochana, moze w nastepnym cyklu sie uda pod choinke..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana ja tak miałam 4 cykle temu okresu brak testy negatywne zrobiłam betę wynik 0,100mIU/ml i też ciąży brak za kilka dni dostałam @ znam to uczucie teraz tylko czekać na @ i zacząć nowy cykl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To 15 cykl... 3 pod okiem gin-endo.. Ja mam dosc poddaje sie. Przepraszam was ale musze pobyc troche sama,wyplakac sie ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Staraczka kmsu wiem jakie to uczucie brak@ i brak ciazy. Tez przez to wiele eazy przwchodzilam ale pewnego dnia bedziemy mamusiami. Ja dalam sobie na luz choc czasem pozazdroszcze dziewczynom fasolki ale musze sie wyluzowac i wy tez co ma byc to bedzie kochane. Ja tylko na poczatek porobie jeszcze prl i progesteron a jutro estriadol. Mam prosbe mozecie mnie zmienic w tabelce?? Ostarnia@ byla 11.11 termin nastep. Bedzie prawdopodobnie 1-2.01. Mam do was pytanko powiedzmy ze mam cykle 52dniowe to jak myslicie kiedy eypada mi owulacja??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny chcialabym do was dolaczyc na dobra sprawde to o dzidzie staramy sie z mezem dwa cykle ale juz sie zalamalam jakos myslalm ze to bedzie latwiejsze tak bym chciala miec juz dziecko teraz czekamna okres a wlasciwie jego brak do 30 powiedzcie mi jaki powienien byc slub po owulacji pzred okresem wogole boli mnie brzuch moze z tego ze tak bardzo chce dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Staraczja bedzie dobrze. Wyplacz sie dobrze ci to zrobi. I przytulam cie...wyluzuj kochana przyczyna jest blokada psychiczna za bardzo chcesz..... Jak to moja tesciowa mowi na kazdego przyjdzie czas by zostac matka. Wszystko z gory jest zaplanowane i tylko Bog o tym decyduje nie my..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martulka jesli masz cykle 52 to trudno okreslic kiedy owulacja... czy wogole dochodzi do owulacji? badalas to? wiesz to nie jest normalne taki dlugi cykl.. koniecznie musisz pobadać sie dlaczego masz taki dlugi cykl. Zawsze masz takie dlugie cykle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
staraczka rozumiem... dobrze jest czasami sobie poplakac.. tylko pozniej musisz sie podniesc i uwierzyc! nowy cykl, nowe nadzieje, nowe strategie i staranka. Sciskam Cie mocno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arbuzek witamy. WIem ze dla kazdej kazdy kolejny miesiac staran to dlugo, ale przy dwóch cyklach staran absolutnie nie musisz sie jeszcze martwic ze cos jest nie tak, albo ze nie wychodzi! to takie cykle na rozgrzewke ;) bedzie dobrze, uda sie! podaj dane do tableki jesli chcesz z nami zostac. Albo sie sama wpisz albo podaj dane takie jak: kiedy ostatnia miesiaczka, kiedy nastepna, wiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×