Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Firankaa

Starania czas rozpocząć - sierpień / wrzesień 2012

Polecane posty

hej dziewczyny u mnie dalej cisza jedynie co piersi zaczely mnie bolec, ale obawiam sie ze to na @. Staraczko wyniki moze byc niedokladny. Moja siostra ma maloplytkowosc i miala robiony wynik w przychodni na drugi dzien w szpotali i znacznie sie roznily, wiec jak po 2 dniach jak wyszla do domu zrobila sobie wyniki prywatnie i tez sie rozily. Wiec wszystko zalezy od labolatorium , tak powiedziala jej polona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arbuzek To ja miałam takie same objawy! nie chce Cie nakrecac ale tak wlasnie jest u wielu dziewcząt na początku ciąży. 3mam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martulka ale na pewno maz cie nie wpedza w stres ze juz ma 30 lat i chce dziecka moj tylko mi zaszkodzil na psychice bo gada ze ma 28 lat i juz by chcial on po jedneym cyklu powiedzial ze cos jest nie tak hmmmm az mi smutno sie zrobilo no ja panikara straszna i szybko sie poddaje to nie dobrze:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martulka nigdy tak nie mialm pierwszy cykl tak mam takie cos bo od 12 do 18 przytulalismy sie z mezem co dwa dni wszytsko bym oddala za to zeby byc dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arbuzek rozumiem cie moj tez ma 28 lat i ciagle slyszalam ,ze on jako dziadek nie bedzie chodzil na wywiadowki i takie tam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arbuzku tez uważam ze to plamienie to owulacja była. Testy pokazują ze zbliża się owulacja ale nie pokazują czy do niej dochodzi . Pęcherzyk może się jeszcze "rozmyślić" i nie pęknąć. U ciebie np. mogło być tak,że testy pokazały owulacje ale doszło do niej 2 dni później.Pęcherzyk "myślał" czy pęknąć czy nie przez 2 dni np.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko ze dzieczyny ja nie robilam tylko tego dnia testow robilam przez 7 dni i potym dniu tez i rzezcywiscie najbardziej widoczne byly tego dnia ktory w=uwazam za najbardziej plodny i to mi sie zgadza z kalendarzem a jakzrobilam przez nastepne dwa dni miedzy innymi co byla ta krew to juz druga kreska na tym tescie owulacyjnym byla blada bardzo malo widoczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hana nie było ich bo jestem w 10tc dopiero a nie jak konował panstwowy wyliczył w 12tc! za 2 tyg.mam wizytę :)ale już w czwartek za tydzień ide do mojego prywatnego ginka i on juz mi wszystko powie,ale z tych darmowych i tak skorzystam 250zł piechota nie chodzi. arbuzku zapłodniona komórka do macicy "płynie" 7 dni a do 12dni ma czas na zagnieżdżenie się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyluzuj troszke bo oszalejesz :) ja tez mialam tak w zeszlym cyklu zadawalam 100 pytan mojej siostrze ,ktora jest w ciazy i miala mie dosc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Veg a jakie robiłaś teraz badania? No w 10 tyg to za wcześnie, ja dzisiaj się umowilam na 27.12.12, będe wtedy w połowie 13 tyg. a test pappa tez bedziesz robic? czy tylko usg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane dziękuje za słowa otuchy.. Leze w lozku płacze, mój lata wokół mnie.. Muszę z nim pogadac, bo bie jest dobrze między nami... Lece, będę jutro koło 9;40

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arbuzek 19 a co ja mam powiedzieć skoro ja mam 22 no 23 w styczniu :) a mój Marcin 30 w kwietniu 31 i też bardzo bym już chciała a tu 7 cykl i nadal klapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane dziękuje za słowa otuchy.. Leze w lozku płacze, mój lata wokół mnie.. Muszę z nim pogadac, bo bie jest dobrze między nami... Lece, będę jutro koło 9;40

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe arbuzku wyluzuj ja tez meczylam dziewczyn dziwnymi pytaniami ze mialy mnie dosc i zbywaly zmiana tematu.... Spojrz na mnie ja tez jestem 2 cykl staran....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hana a nie trochę za późno się umówiłaś ?w 12 tc jest optymalny czas tak mi powiedział wczoraj ten lekarz a badania robi sie do 13,6tc. Test pappa zrobie jak zalecą jak wszystko będzie ok to po co ;)Dzisiaj oddawałam krew na 29 badań-od prywatnego skierowanie więc prywatnie :( Dziewczyny mój ma 35lat to co ja miałam powiedzieć :P dziadek do przedszkola dziecko będzie prowadzić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kmsu moj tez niedlugo 31 a ja w grudniu 25. U nas bedzie ciezko pewnie dlugo bedziemy sie starac ja niereg @ maz stale bierze lekarstwa ale lek uspokajaja ze leki nie maja wpywu na zywotnosc zolnierzykow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam sobie mysle bo sie martwie ze pol roku sie przytulalismy bez zabepieczenia ale moj maz na tirach jezdzi wiec moze nie trafilismy w dni plodne po prostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem jak wasi faceci ale moj to uwarza ze jest strasznie stary :) ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Veg tak mi kobieta wyliczyła w reestracji, pytalam dwarazy czy nie za późno, powiedziała że nie, więc tak się umówiłam, ale jeszcze będe po 10.12 u swojego gina to się upewnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martulka to my takie trochę podobne do siebie jesteśmy względem naszego wieku i naszych facetów mam jednak nadzieję że szybko zafasolkujemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×