Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Firankaa

Starania czas rozpocząć - sierpień / wrzesień 2012

Polecane posty

VEG cytuje"może zapłodnienie się przesunęło więc testy wychodzą negatywne albo w laboratorium źle zbadali tak jak u mnie było Dopóki nie ma @ jest nadzieja." jak myslisz, zaplodnienie najpozniej kiedy moglo byc ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej jest tu kto ? dziewczyny jak myslicie zadzwonic do mojej gin i powiedziec jej jak jest ? czy poczekac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm ja nie czytalam jakos postow do tylu powiedz ile spoznia ci sie okres i co jest to ci odpowiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arbuzek. sprawa wyglada tak przez poltora roku bralam luteine na regulacje @, poprzedni lekarz w ogole mnie nei badal, postanowilam zmienic na endokrynologa ginekologa. zmienilam kazala mi odstawic luteine i po wzieciu ostatniej serii tabletek dostalam @ i ona wprowadzila mi clostylbegyt od 5-7 dc bo nie dochodzilo u mnei do owulacji. mialam monitoring i wyszlo ze 7 listopada mialam owulacje. gin powiedziala ze druga faza cyklu czyli ta od owulacji wynosi 14 dni. czyli @ powinna byc 21 listopada jest 23 a ja @ nadal nie mam, wczoraj pojechalam zrobic beta hcg i wynik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem cos mi sie strona nie donawia i nie widzialam twojego postu dlatego nie odpisywalam juz czytam y=twoj i zaraz odpisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HCG-beta ilościowo < 0,5 mIU/ml Ciąża 0,2 - 1 tydzień 5 - 50 Ciąża 1 - 2 tydzień 50 - 500 Ciąża 2 - 3 tydzień 100 - 5000 Ciąża 3 - 4 tydzień 500 - 10000 Ciąża 4 - 5 tydzień 1000 - 50000 Ciąża 5 - 6 tydzień 10000 - 100000 Ciąża 6 - 8 tydzień 15000 - 200000 Ciąża 8 -12 tydzień 10000 - 100000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no w ciazt=y nie jestes bo dwa dni po mies juz powinno byc wyzzsze stez mozesz zadzwonic do lekarza albo poczekaj do jutrai bedziesz wiedziala jak nie dostaniesz powiesz jej ze juz 3 dni po i co teraz masz zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, bylam wlasnei sie umyc i sprawdzic sluz, jest on pomieszany z krwia, na zewnatrz teog nei widac, ale pewnie po poludniu wyleci czyli @ przyszla..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak poczekasz do jutra to z wizytą będziesz musiała czekać do poniedziałku , a widać ze juz nie mozesz usiedzieć w miejscu wiec nie wiem poczekaj do południa i moze zadzwoń?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Staraczka ja bym jeszcze nie dzwoniła dopiero 3 dzień ci się spóźnia więc to jest nie dużo poczekaj jeszcze kilka dni jak nie dostaniesz do niedzieli to w tedy idź do gina ja tak miałam okres zawsze jak w zegarku co 29 dni a tu nagle brak @ i nadzieja może to ciąża ? robiłam chyba z 3 testy wszystkie negatywne ale nadzieję nadal miałam bo @ nadal nie miałam poszłam więc na betę wynik brak ciąży myślę hmmm może za się w laboratorium pomylili zaczynałam się denerwować aż tu nagle 6 dni po terminie przylazła spóźniona @ i nadziei było już brak potem kolejne 2 cykle znowu miałam okres zamiast co 29 to co 34 dni dopiero w tym cyklu miałam znowu co 29 dni a też miałam monitoring testy owulacyjne owulację potwierdzoną przez ginekologa sex idealnie w owulację dzień przed 3 dni przed miałam ogromną nadzieję że teraz się udało piersi mnie okropnie bolały jak nigdy brzuch przez kilka dni po owulacji jajniki ale @ i tak przyszła więc różnie to bywa staraczka dzięki za informację o tym badaniu na niedrożność jajników ja chyba też tak zrobię że jeszcze ten cykl spróbuję z testami owulacyjnymi i z monitoringiem a jak się znowu nie uda to poproszę o skierowanie na niedrożność i w tedy zobaczymy jakaś wróżka na kafe znowu mi wywróżyła że w tym roku nie widzi ciąży ale w pierwszej połowie nowego roku tak :P więc była i tak bardziej łaskawsza niż inne co mówiły że od 2 do 4 lat sobie poczekam Boże obym tyle czasu nie musiała czekać i żadna z nas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napisalam jej sms ze @ przyszla i co robimy dalej. czy brac clo od 5-9 dc po jednej czy zwiekszamy dawke ? poczekam jak bedzie mogla to na pewno zadzwoni lub odpisze. kurcze nei wiem dziewczyny czy wysylac mojego do teog lekarza z tymi jego wynikami czy tez nie .. bo ma 20 mln plemnikow i duzo ejakulatu, lekarz twierdzil ze to troche malo ze powinien brac leki bla bla bla, ale powiedzial tez ze miesci sie w normie, ze jest na minimalnej granicy normy i ze to moglo byc jednorazowe. nie wiem czy lekarz za bardzo nei chce poprostu sciagac kasy bo od razu zaczal mowic ze za 2 tyg by sie powtorzylo badania itd z koszt to 120 zl..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KMSUL co do wrozki, ja chyba sie przejade d otakiej jednej, 2 lata temu mi wrozyla i ci powiem ze 99 % sie spelnilo procz kolebki ktora miala sie pojawic w domu, nic jej nie mowilam o sobie sama ukladalam sobie karty itd ona mi powiedziala wszyskto jakie relacje ma moj M z rodzina swoja ze jego mama nie zyje itd. bylam w szoku, i sie zastanawiam czy nie pojechac do niej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zadzwonilam do mojej drugiej gorszej polowki i kazalam zapisac sie do lekarza, nei ma ze nie chce ma isc i koniec, bo w sumie to ja sie tu bede stresowac ze ze mna jestn ie tak a sie okaze ze to on potrzebowal paru tabletek ! o nie jak sie leczyc to razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a znacie jakies sprawdzone leki na poprawe nasienia takie co idzie kupic bez recepty ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick .................Wiek......ostatnia@ .......cykl starań.....następna@ Alutkaaa..............28.........22.10................ 2.................17.11 milla1982.............30.........18.10................ 2.............18-19.11 joannaasia............27.........21.10................ 2.................20.11 Staraczkaa............20.........23.11................4.................26.12 klementynka..........28.........28.10................7 ................22.11 Magda0013............20.........29.10................2.. ..........24-28.11 DZ25...................25..........28.10............... 2.................25.11 bluebell_..............30.........21.10............... 1..................26.11 Malinowa_82..........30.........06.10................3.. ..............27.11 kawa_z_mlekiem.....23.........30.10................1..... ............27.11 Magda8080............32.........31.10................2... ...........30.11.12 arbuzek................23.........31.10................2. ................01.12 rybalopika.............29.........02.11............... 2 ................02.12 Frezjunia..............25.........15.11............... 3.................14.12 kasiula86................?.........18.11............... .?.................16.12 KMSUL..................22.........20.11................8. ............19-24.12 martulka87............24.........11.11............... 2..............01-02.01 smile ..................28..........07.10................2........ .............? PRZERWA: ambaje83 Majka88 NASZE FASOLKI: Nick ..........................Wiek...........cykl starań.....termin porodu: Laura1987 ......................25.................2. ..............05.06.2013 Wrzesniowa** ..................25.................1. ..............05.06.2013 janiolek ........................24.................2. ..............15.06.2013 VEG..............................28.................9. ..............15.06.2013 hana ............................26.................1. ...............02.07.2013 Truj . ...........................28.................4. ...............07.07.2013 mama6latki ....................24.................1................08.0 7.2013 Firanka..........................28.................3 ...............03.08.2013 aneczka28 .....................28.................2 ...........................?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczeniej sie staracie:)no to pogadaj z facetem zeby tez sie leczyl albo chociaz skonsultowal z lekarzem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmienilam sie w tabelce choc nei wiem czy powinnam, bo narazie nci ze mnie nei wtyplywa ale w srodku jest krew, jak myslicie liczyc to jako pierwszy dzien @ ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×