Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Firankaa

Starania czas rozpocząć - sierpień / wrzesień 2012

Polecane posty

hana ale ci fajnie ze za pierwszym razem ci sie udalo a martuska mowila ze to nie zdrowo sie na glace golic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
veg jak ty mi poprawilas humor tym co napisalas smiesznie to okreslilas hahhaha wszytskie chyba sie kapaly bo wrocily do rozmowy haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e tam ja na zero zawsze się gole przed wizytą, jeszcze mi żaden gin nie zwrócił uwagi. a to fakt, udało nam się szybko nie wiem jakim cudem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ee tam glupoty gina gada. Ja niedlufo do domku wrcam bo jestem w pracy. jedne szybko zachodza inni musza czekac na swoj moment a jeszczze inni latami.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcialabym zeby sen mi sie spelnil a snilo mi sie ze w ciazy jestem. Ten sen byl jakbym naprawde byla hehe..... Za piekne by to bylo i za latwo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie robilam testow, kochalismy sie na czuja bo nawet nie wiedzialam kiedy mam dni plodne (akurat rozregulował mi sie cykl) .kochalismy sie tylko 3 razy bo mąż musiał wyjechać na szkolenie, więc to na prawdę było szczęści że sie udalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dopisze na pewno :) tylko trzeba wyluzowac, my to nie mysleliśmy o tym za bardzo, bo tylko co się zdecydowaliśmy. Cieszylismy się sobą, i może dlatego się udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie tak my to tak chhcielsimy ze bylo co dwa dni to juz na koniec tych dni to jzu mi sie nie bardzonawet chcialo hahha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wcale się nie dziwię, chociaż ja przed ciążą baaardzo lubiłam sex z mężem, ale teraz nie chce nawet o tym myśleć, a onbiedny cierpi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaczepia caly czas!!! ale mu ciagle jęczę, że nie dam rady, że powinien to uszanować że jestem w ciaży itd. czasami daje się namówić już z litości :P ale to nie to co przed ciążą, moje libido jest zerowe :( ale niby w drugim trymestrze to mija i wraca do normy, mam nadzieję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrzesniowej tez sie sniolo ze widziala na tescie dwie kreski i na drugi dzien zrobila test okazalo sie ze jest w ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez po tym snie zrobilam test i byla niestety tylko jedna :( ale zrobilam go chyba za szybko.... poczekam na @ zobaczymy czy przyjdzie... jesli nie bede dopiero wtedy testowala...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha wiem, ale na to też nie mam ochoty, musi przecirpieć i koniec! :D ale on to rozumie, iczeka stycznia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My nic nie stosowalismy na poczatku zwiazku tylko prezerwatywa a potem 2,5 stos przeryw. Arbuzek ciekawr poczucie humoru masz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahha dzielny maz hahha ale juz bym dala wszytsko zeby byc w ciazy a moj maz dzowni mi z trasy codzinniei pyta czy juz mozna zrobic test masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niestety oni tak mają, mój mnie namówił na 3 testy przed terminem, które oczywiscie wyszły negatywne i później się dołował, ale to faceci :) dobra mykam spać laseczki paapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda to ty dopiero ptzed@?? Mi snilo sie w zeszlym m-cu i dostalam@ tez zrobilamtest po tym snoe i nic i wtedy niezle sie wkrecilam dlatego teraz calkiem sie wyluzowalam ale meza mecze na przytulanko ze wzg na niereg@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×