Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Firankaa

Starania czas rozpocząć - sierpień / wrzesień 2012

Polecane posty

zapisałam się w poniedziałek do ginekologa na kasę chorych chcę zobaczyć czy zrobi mi monitoring w tym cyklu bo jak tak to było by to za darmo oczywiście mojego prywatnego pana doktora nie zmienię ale jak ta mi na NFZ zrobi monitoring to skorzystam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane idę sprzątać bo mam straszny bałagan a mój Marcin wraca z delegacji dziś i nie chcę żeby dostał zawału z powodu bałaganu :P wpadnę do was jak skończę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrzesniowa wes mi napisz czy to normalne ze mam takie co jakis czas bole jak na @, czasami kuje mnie cos w brzuchu i boli mnie krzyz? i czy Cie od poczatku piersi bolaly caly czas? bo ja mam roznie. kilka razy w ciagu dnia mi sie zmienia to. czasami bolą i są wrazliwe sutki, a za kilka godzin przestają i są normalne, tylko sutki przy dotyku wrazliwe. Nie wiem czy wszystko dobrze. Mam wrazenie jakby mi krew leciala a jak ide do toalety sprawdzic to sucho...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Firanka proszę Cię tylko nie panikuj, myśl pozytywnie :) Bóli krzyżowych nigdy nie miałam, więc nie wiem jak to boli. Bóle jak na @ owszem, nie pamiętam jak długo trwały, ale z tydzień na pewno. Kłucie jajników miałam długo, chyba od 1-2tyg. ich nie mam, ale za to czuję bóle narządów tam gdzie jest macica i cała reszta, wszystko jest takie wrażliwe jak chodzę, siadam. Czasami czuję takie bóle jak na dni płodne. Piersi nadal mocno bolą (mimo, że nie biorę luteiny) czasami jak dotykam okolic sutka i trochę dalej to aż takie prądy bólu idą do pachy. Na początku miałam bardzo delikatnie bolesne piersi, więc nic się nie martw :) zaczną Cię boleć jak mocno urosną. Co ja mam powiedzieć za każdym razem jak poczuję, że mam mokro lub idę do łazienki to z bólem serca się podcieram i doszukuję choćby kropki śluzu brązowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Firanka ta ciąża jest zupełnie inna :) wtedy chyba plamiłaś już przed @ prawda? teraz jest inaczej, czujesz się dobrze, progesteron działa, więc nie myśl o najgorszym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Udało mi się jakoś skopiować, poprawiłam tabelkę, Ambaje i tak już do nas nie wróci taka prawda.. tym bardziej, że pisała już na innych tematach. Mogła się chociaż pożegnać. Nick .................Wiek......ostatnia@ .......cykl starań.....następna@ Alutkaaa..............28.........22.10................ 2.................17.11 milla1982.............30.........18.10................ 2.............18-19.11 joannaasia............27.........21.10................ 2.................20.11 Staraczkaa............20.........23.11................4.. ...............26.12 Magda0013............20.........29.10................2.. ..........24-28.11 DZ25...................25..........28.10............... 2.................25.11 bluebell_..............30.........21.10............... 1..................26.11 Malinowa_82..........30.........06.10................3.. ..............27.11 kawa_z_mlekiem.....23.........30.10................1..... ............27.11 Magda8080............32.........31.10................2... ...........30.11.12 arbuzek................23.........31.10................2. ................01.12 rybalopika.............29.........02.11............... 2 ................02.12 Frezjunia..............25.........15.11............... 3.................14.12 kasiula86................?.........18.11............... .?.................16.12 KMSUL..................22.........20.11................8. ............19-24.12 martulka87............24.........11.11............... 2..............01-02.01 smile ..................28..........07.10................2........ .............? klementynka..........28.............?...................8 ......................? Majka88 - przerwa NASZE FASOLKI: Nick ..........................Wiek...........cykl starań.....termin porodu: Laura1987 ......................25.................2. ..............05.06.2013 Wrzesniowa** ..................25.................1. ..............05.06.2013 janiolek ........................24.................2. ..............15.06.2013 VEG..............................28.................9. ..............15.06.2013 hana ............................26.................1. ...............02.07.2013 Truj . ...........................28.................4. ...............07.07.2013 mama6latki ....................24.................1................08.0 7.2013 Firanka..........................28.................3 ...............03.08.2013 aneczka28 .....................28.................2 ...........................?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
staraczko- ja to napisałam na pocieszenie ;) tak jak teraz na pocieszenie moge ci napisać ze to plamienie w środku to np krwawienie implantacyjne ;)Jeśli miałaś monitoring i wiesz,że na 100% pęcherzyk pękł(rozumiem,że miałaś ostatnie usg po jego pęknięciu?) w tym i tym dniu no to nie było możliwości przesunięcia jego pęknięcia:( ale nadzieja zawsze jest. Firanko- bóle jak na @ są normalne, kłucie też jest normalne.Mnie jakoś w 3-4tc bardzo bolały krzyże (bardziej takie łamanie ze aż skręcało z bólu) i na wysokości nerek najbardziej -jak dłużej postałam i chodziłam to nawet z bólu oddechu nie mogłam złapać. Potem tak 4-5tc miałam wciągnięty i obolały od środka brzuch,jajnik mi dawał popalić bardzo, bo miał cyste,macica do dnia dzisiejszego mnie kuje,najbardziej w środy śmieje się ze małe w środy ma dzień wzrostu ;)piersi bolały do tego stopnia ze miałam ochotę je odciąć.Jeszcze luteine brałam i jak wypływała to palpitacje i stres bo myślałam ze to krwawienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Starczko to ja napisze tak 4 dni przed okresem krwawienie i plamienie potem przerwa i znowu krwawienie tym razem mocne, piersi mnie bolała i to bardzo dopiero 6 dni po tym pierwszym krwawienie przestały boleć, jajnika kłóje mnie do dziś, ten z którego było jajeczkowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dziewczyny! przepraszam ze włącza mi sie panika, ale po tamtym doswiadczeniu poprostu sie boje. TYm bardziej ze czytam o roznych przypadkach jak ciąza pozamaciczna, czy ze test moze sie pomylic... (wiem wiem nie powinnam tego czytac) Zrbobilam przed chwilką jeszcze jeden test inny, Quick Vue o czulosci 25mlU/ ml i mam drugą bladą kreske. Wiec sie uspokajam ze juz widze potwierdzenie ciazy na innym tescie o mniejszej czulosci i wykonanym popoludniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze dziewczyny boli mnie brzuch w nocy bolal nie jest to jakis mocny bol ale przeszkadza nachodzi mnie tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arbuzku znaczy ostatni dzien plodny, czy owulacja? jest kilka- 4/5 dni plodnych, a owulacja jedna.. jesli owulacje mialas 6 dni temu to jesli nie wkręcasz sobie tych bóli brzucha to to dobry objaw.. ja juz kilka dni po owulacji mialam bole brzucha jak na okres... to jest czesty objaw ciązy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wspialam w internet moje dni plodne kiedy okres ile trwa cykl i wyskoczylo ze 17 byla owulacja tak przepraszam firanko robie pare rzeczy na raz i palnelam glupote owulacja u mnie przypadla na 17 no raczej nie wkrecam pierwszy dzien mnie boli w ciagu dnia wczoraj na wieczor i w nocy jak pisalam myslalm ze moze to jakies przeziebienie bo az promeniuje tak na tyl sama nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie na co mam ochotę od wielu dni? na galaretę z kurczaka :o nie chce mi się robić, bo od razu mi się obrzydzi, spróbuję znaleźć w jakimś mięsnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Qwqtro.
W marcpolu jest taka :) A ty franka przestań udawac eksperta od ciazy :O bo ostatnio tez tak siemadrzylas a 3 dni po terminie dostałam okres. Poczekaj z tym medrkowaniem do 12 tyg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arbuzek no tak musisz czekac :) jescze kilka dni i bedziesz mogla testowac :) Wrzesniowa wiesz ja od 3 dni tez mam zachcianki. Z tym ze mam tak ze o czym bym nie pomyslala to to bym chetnie zjadla :) Ogólnie czesciej chce mi sie jesc i to zazwyczaj to czego akurat nie mam w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wcale nie udaje eksperta.. daleko mi do tego. Jak nie zauwazylas to wymieniamy sie tutaj informacjami, jesli któras cos wie to pisze, a jesli nie wie to pyta! a ja ostatnio zdecydowanie wiecej pytam. Wiec nie osmieszaj sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qu cos tam jak ci nie pasuje zawsze mozesz sie wypisac z tego forum a zreszta porada ktora napisala franka nie była do ciebie tylko do mnie i nie muisz jej czytac ijak sugerowalas sie tylko franka w oczekiwaniu i masz pretenzje ze dostalas okres 3 dni po terminie a franka mowila inaczej to wybacz ale cos nie tak franka doradza a nie byla materacem ani plemnikiem ktory wie co tam robisz pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Qwqtro.
Arbuzie ty chyba nie wiesz sam co piszesz, więc nie pisz :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Qwqtro.
Na ten temat :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×