Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Firankaa

Starania czas rozpocząć - sierpień / wrzesień 2012

Polecane posty

mial juz robione badanie nasienia, poczekam ten cykl jeszcze i potem najwyzej neich idzie bo on sie przed tym broni :D ale znalazlam w necie rozne leki np selen, salfazin kupie w aptece mu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jesli moge zapytac czemu tak wczesniej chcecie miec dziecko jesli nie chcesz nie muisz odpowiadac;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smile a na becie bylas ? arbuzek jestesmy zgodna szczesliwa para od 5 lat, wiemy ze chcemy byc ze soba, mieszkamy razem juz poltora roku, oboje pracujemy, utrzymujemy sie i stac nas na dziecko. mamy psa :D:D a do pelni szczescia brakuje malego szkraba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to masz faceta normalnie podziwiam moj w wieku 20 lat na pewno nie myslal o dziecku ale rozni sa faceci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arbuzek to zalezy od kazdego indywidualnie. zarowno ja jak i on duzo w zyciu przeszlismy, nie mielismy latwo i na pewno oboje chcemy stwoerzyc dom jakiego my nei mielismy. kochane ja uciekam do pracy papa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no na pewno moja maz chce juz dziecka gdzies od tzrech lat czyli mial 25lat ale ja wczesniej ze wzgledu na studia nie chcialam a stac nas na dziecko juz bylo dawno a teraz to bym wszytsko oddala za dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zapewne bym miala dzieci pozniej ale.wpadka nie wybiera :p a skoro juz jedno jest to drugie wypadalo juz zaplanowac i nie czekac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem.co sie dzieje ale ci kurierzy powariowali ;/ lozeczko do reklamacji materac z innej firmy do reklamacji same uszkodzenia :( lozeczko przyjelam bo wyglada niby dobrze ale w razie czego bede reklamowac.. a materaca w ogole nie wyslali bo sie uszkodzil juz na poczatku:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc. :) ja polecam salfazin dla mezczyzn. Moj bral i juz w pierwszym cyklu nam sie udalo z tymi tabletkami :) oczywiscie nie wiem czy to one sie przyczynily, ale nie zaszkodzi brac. Tam są cenne witaminy na poprawe i szybkosc plemników

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Firanka no cholera pierwszy raz coś takiego mam :o nigdy nie musiałam robić reklamacji, a teraz wszystko na raz.. nie wiem kiedy wyślą napisali, że postarają się jak najszybciej, a od łóżeczka już miał przygotowane papiery do reklamacji i się pytał czy odmawiam przyjęcia czy po podpisaniu sprawdzimy przesyłkę, no to się zgodziłam bo mi zależy na tym łóżeczku, otworzyliśmy sprawdziliśmy, niby jedna płyta kartonowa jest lekko poszarpana, ale to nie wiem czy to do łóżeczka jest czy nie.. najpierw mam złożyć i zobaczyć, jeśli coś będzie nie tak to dzwonić do firmy kurierskiej i tej firmy od łóżka, zrobić reklamacje i albo dogadać się o dosłanie części albo czekać na kuriera i będzie zwrot całości :o fajnie będę czekać tyle czasu na nowe łóżko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś czuję, że ta płyta może być do szuflady, ale może nie będzie tego widać.. bo ja naprawdę nie chce bawić się w czekanie na reklamacje (z2tyg) i dosłanie nowej części :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick .................Wiek......ostatnia@ .......cykl starań.....następna@ Alutkaaa..............28.........22.10................ 2.................17.11 milla1982.............30.........18.10................ 2.............18-19.11 joannaasia............27.........21.10................ 2.................20.11 Staraczkaa............20.........23.11................4.. ...............26.12 Magda0013............20.........29.10................2.. ..........24-28.11 DZ25...................25..........28.10............... 2.................25.11 bluebell_..............30.........21.10............... 1..................26.11 Malinowa_82..........30.........06.10................3.. ..............27.11 kawa_z_mlekiem.....23.........30.10................1..... ............27.11 Magda8080............32.........31.10................2... ...........30.11.12 arbuzek................23.........31.10................2. ................01.12 rybalopika.............29.........02.11............... 2 ................02.12 Frezjunia..............25.........15.11............... 3.................14.12 kasiula86................?.........18.11............... .?.................16.12 KMSUL..................22.........20.11................8. ............19-24.12 martulka87............24.........11.11............... 2..............01-02.01 smile ..................28..........07.10................2........ .............? klementynka..........28.............?...................8......................? PRZERWA: ambaje83 Majka88 NASZE FASOLKI: Nick ..........................Wiek...........cykl starań.....termin porodu: Laura1987 ......................25.................2. ..............05.06.2013 Wrzesniowa** ..................25.................1. ..............05.06.2013 janiolek ........................24.................2. ..............15.06.2013 VEG..............................28.................9. ..............15.06.2013 hana ............................26.................1. ...............02.07.2013 Truj . ...........................28.................4. ...............07.07.2013 mama6latki ....................24.................1................08.0 7.2013 Firanka..........................28.................3 ...............03.08.2013 aneczka28 .....................28.................2 ...........................?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze dziewczyny mam duzy stres przez tesciow bardzo myslsicie ze to moze wplywac na staranie sie o dziecko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klementyna dobrze, że Ci się udało, bo ja mam problemy z myszką jeśli chodzi o kopiowanie, córka ją popsuła z lekka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×