Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Firankaa

Starania czas rozpocząć - sierpień / wrzesień 2012

Polecane posty

ale masc czy globulka ? bo ja ostatnio mialam jakas masc co sie aplikowalo cala duza strzykawe do srodka i po tym to myslalam ze zeby w sciane wsadze tak mnei swedzialo i wtedy dala mi clotrimazolum globulki przeszlo po 1 dniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
staraczka myślę że mam coś dla ciebie na twoje swędzenie kupiłam to jeszcze jak nie wiedziałam że jestem w ciąży z myślą właśnie ale gdyby jednak mianowicie VITAGYN C GLOBULKI http://www.i-apteka.pl/product-pol-8976-VITAGYN-C-x-10-globulek.html świetne globulki a piszę że można stosować od pierwszych miesięcy ciąży i podczas karmienia piersią więc są bezpieczne :) a kosztują około 30 zł a clotrimazolum smaruj wargi sromowe 2 razy dziennie i powinno pomóc no chyba że masz na maxa rozkręconą grzybicę i jeszcze jedno nim dowiedziałam się że jestem w ciąży zauważyłam właśnie w terminie okresu przeźroczysty grudkowaty śluz a później wodnisty bardzo swędzący później się okazało że 90 % kobiet podczas ciąży nabawia się grzybicy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak miałam te grudki to nic mnie nie swędziało. Ja stosowałam zawsze maść tylko na właśnie zew. narządy nigdy nic do środka, ale pewnie miałam lekki stan zapalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KMSU dzieki ! poki co mnei nei szczypie ani nie swedzi, nei wiem co jestp oczekam do wieczora albo do jutra i zobacze, wczoraj ewidentnie byl bialy grudkowaty sluz dzis ten sluz jest mneij bialy i wyglada jakby sluz byl taki bialy lepki wiec nie wiem moze tak juz mam ? :D zobacze, najwyzej skocze wieczorem do apteki po te globulki. bo clotrim. troche sie boje bo czytalam ze nie stosowac w | trym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napisalam sms do mojej gin czy moge wziac clotrim czy lepiej kupic ten vitagyn c. zobacze co ona mi powie. bo jednak co lekarz to lekarz ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Wam wszystkim:) moge sie przylaczyc ? Chcialabym Was prosic bardzo o pomoc.. Mam pytanie: Czy wyniki nasienia mojego chlopaka nadaja sie do inseminacji ? Oto one: barwa: mleczna, metne, uplynnione zupelnie po 30 min. ph=9 objetosc 3ml ilosc plemnikow w 1ml 3.850.000 w preparacie bezposrednim: leukocyty 3-4 wpw , formy mlode 0-2 wpw ruchliwosc: 20% wykazuje ruch zwawy 10% wykazuje ruch drgajacy 70% wykazuje brak ruchu morfologia: 80% wykazuje prawidlowa budowe 20% wykazuje patologiczne zmiany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyny czy przy infekcjach
zawsze swędzi ??? bo mi sie wydaje , ze mam infekcje, ciagle mam dziwny sluz, pachnie jakby grzybnią, jest białawy albo żóltawy ale gin mówi, ze jestesm zdrowa.Nigdy mnie nie swedziało, nie piekło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wciaz oczekujaca - witaj ! ja niestety jesli chodzi o badanie nasienia mam mala wiedze, ale poczekaj moze ktoras z dziewczyn tu zajrzy i moze ktos cos powie ;-) a jak dlugo sie staracie ? jakies badania robiliscie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdddsdsds
staraczka, ja w I trymestrze ciązy stosowalam clotrimazolum - masc - do stosowania zewnetrznego. Polecil mi tę maść moj gin, polecil mi takze tantum rosa do podmywania sie tez podziałało, ale bardziej meczący sposob stosowania. Teraz jestem w II trymestrze ciązy i nadal stosuje clotrimazolum bo mam swędzawki niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdddsdsds
u mnie pierwszymi objawami ciązy były bolące plecy i zawroty głowy potem ta własnie infekcja, ale infekcja pojawiła się jak juz wiedziałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc. Gin mi napisala ze nam wziac clotrimazolum globulke A gdzie cie plecy bolaly i ile dni po owu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny. Ja dzisiaj wolne mam, wiec odpoczelam :) na szczescie od kilku dni nie mam plamien. A dzisiaj i wczoraj mialam plodny sluz... hmm moze w takim razie wszystko wrocilo lub wraca do normy i nawet owulacja jest tak szybko... z drugiej strony to dziwne bo mija miesiac od poronienia.. wiec bardziej oczekiwalabym @ niz owulacji w tym czasie... ale oczywiscie wiem ze ten pierwszy cykl moze byc dziwny i pokręcony no i takim wlasnie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdddsdsds
w krzyzu plecy mnie bolaly i jak teraz analizuje po kilka dni po owu (bylismy wtedy na wczasch 10 dniowych, wyjechalismy 8.09, owu mialam 8/9 wrzesien a to bylo podczas wczasow a pierwszy zawrot glowy mialam 20.09 pamietam dokladnie bo bylo to w dniu powrotu z Wloch) czyli jakies 11 po owu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick ..............Wiek....ostatnia@ ...cyklstarań..woj...następna@ bluebell_..............30.......11.12.........2.......... ... ................18.01 kawa_z_mlekiem....23......24.12.........3......mazowiecki e. ........21.01 Staraczkaa..........20.......26.12........4.......kujawsk o pom........27.01 smile .................28......01.01........4.........podkarpackie ..... ..03.02 Frezjunia.............25......15.12.........5.......łód zki e.. .... .......14.02 Waris2012............?........25.12.......?............ ..........................? Magda0013..........20.......05.12.........3.....dolnośl ski e............? Magda080............32......31.10.........2............. ... ....................? Styczniowa..........24......18.11..........3........ ... ... .....................? DZ25..................25......27.11.........3........doln oś lą skie.............? Klementyna - przerwa Firankaa Blue jak tam?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozwoliłam się dopisać :) Nick ..............Wiek....ostatnia@ ...cyklstarań..woj...następna@ bluebell_..............30.......11.12.........2.......... ... ................18.01 kawa_z_mlekiem....23......24.12.........3......mazowiecki e. ........21.01 Staraczkaa..........20.......26.12........4.......kujawsk o pom........27.01 smile .................28......01.01........4.........podkarpackie ..... ..03.02 Frezjunia.............25......15.12.........5.......łód zki e.. .... .......14.02 Waris2012............?........25.12.......?............ ..........................? Magda0013..........20.......05.12.........3.....dolnośl ski e............? Magda080............32......31.10.........2............. ... ....................? Styczniowa..........24......18.11..........3........ ... ... .....................? DZ25..................25......27.11.........3........dolnośląskie.............? KMSU..................23......20.11.........9........śląskie..................? Klementyna - przerwa Firankaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×