Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Firankaa

Starania czas rozpocząć - sierpień / wrzesień 2012

Polecane posty

yyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy i o czym ten link ma niby świadczyć ? bo nie bardzo rozumiem ? tego typu tematów jest mnóstwo na kafeterii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie...a druga sprawa jest taka ze b Nikt nie jest na smyczy i mozna pisac sobie na kilku forach ale jak ktos sie nudzi to szuka takich nowinek ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co dziewczyny mi test owu wyszedl przez 6dni pozytywny robiony o tej samej porze ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yyyyyyyyyyyyy...yyyyyy
to ozn., ze jestescie nudne i ze 1 z was zalozyla tamten topic bo juz czytac was nie mozna. Dorosle baby a biorą leki o ktorych nie maja pojecia potem pojawiają sie II kreski na tescie i panika bo lek wywoluje poronienie... Nie wiem jak ten lek sie nazywa ale pisalyscie ze powoduje obnizenie prolaktyny, jak dorosle baby mogą przyjmowac leki na cos a nawet badan nie zrobiły i BEZ KONSULTACJI LEKARZA!!? Niech kazda z was sie zastanowi czy jestescie odpowiedzialne. Ostatnie wpisy - staraczka, ktora w kazdym bolu (jajnika, glowy) doposzukuje sie ciazy; martyna, ktora podjela decyzje o rozstaniu robi testy owu, no chyba wiatropylna nie jestes! na dziecko chcesz zatrzymac damskiego boksera?. No ludzie troche zastanowienia. Czytalam tez pierwsze wpisy - Kiedysmozesieuda dziewczyno, w pozie klasycznej nasienie sie nie marnuje nie tylko od tyłu... swoja droga pierwszy raz slychalam o tym. teaz wszystkie na mnie wsiadziecie bo przeciez slowo krytyki usłyszec od innych wy nie mozecie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc. :) Mam nadzieje ze juz naprawili te problemy. A mnie dzisiaj tak jakos szlak trafia z nudów :P Bylam do 15 w pracy, porobilam wszystko co mialam zrobic i teraz czekam na meza i najnormalniej w swiecie nudzi mi sie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ci nie pojadę bo musiała bym się położyć żeby się zniżyć do Twojego poziomu :) po drugie nikt nikomu nie broni zakładać sobie innego tematu nie jesteśmy tu uwięzione każda robi to co chce :) a po trzecie chyba jednak nie jesteśmy takie nudne skoro ty tak dokładnie nas czytasz wręcz słowo w słowo :) nie wiem czy reszta z was się ze mną zgodzi ale bardzo nam miło z tego powodu że ktoś poświęca swój czas i uwagę na czytanie nas tak dokładnie jak ty :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć firanka :) fajnie że wpadłaś kafe niestety nadal nie działa tak jak powinno a szkoda mógł by się w końcu ktoś tym zainteresować :) jak się czujesz ? ja też jestem samotna bo mój M pojechał w delegacje do dani i będzie w niedzielę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie mawet spoko dzien tylko caly dzien tak zimno i i slisko ze szok.firanka nie jestes juz na zwolnieniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martyna nie biorę żadnych leków jak skończę krwawić i pójdę na kontrole to zobaczę czy lekarz mi coś przepiszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj to już naprawdę źle spałam. Jestem cała połamana i w stresie, popołudniu mam usg, najchętniej to bym męża tam posłała, ale co.. brzucha nie posiada :D znowu przypomina mi się horror z poprzedniej ciąży, te ciągłe stresy przed usg czy wszystko jest dobrze. Potem kilka tygodni spokoju aż do następnego usg. Oszaleć można..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrzesniowa rozumiem cie tez sie stresuje przed nastepna wizyta. Mam nadzieje ze bedzie wszystko dobrze. Trzymam za cb kciuki kochana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jaki powinien byc sluz w taki cyklu po owulacji gdzie sie nie staralo...ktos moze wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Ja tez źle spalam o 4 poszłam dowc i nie mogłam usnac do 5;-/ Sluz powinien być przezroczysty rozciagliwy. Ale to sprawa indywidualna byś musiała kilka cykli ovserwować żeby wiedzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W trakcie owulacji tak jak pisze Staraczka, a po owulacji nie powinien być rozciągliwy, ale biały, mleczny, gęsty (każdy ma inny w sumie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze się dowiedziałam z rozpiski, że 21 mam kolędę :D kolejny stres. Kocham jak księża zaczynają o wszystko się pytać i zamęczać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc. Wrzesniowa no to trzymam kciuki :) Ja dzisiaj mam wolne, musze jechac na zakupy spozywcze i kupic cos dla szesciomiesiecznego chlopczyka od przyjaciol. Moj mąz jedzie na szkolenie do Warszawy i bedzie u nich nocowal, wiec trzeba jakies prezenty pokupowac. A moje miasto niby duze a nie ma normalnych i fajnych sklepow dla maluchów.. masakra. Musze wiec bardziej sie wysilic i poszukac jakis malych sklepikow. No i dzisiaj mam bole albo owulacyjne, albo na okres... nie wiem sama, jestem jednak pewna ze jedno z dwóch nastąpi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed 18 mam wizytę, do tego jeszcze mogą wyniknąć opóźnienia, więc pewnie trochę to potrwa, nie wiem jak on szybko będzie to usg robił, bo jednak trochę czasu to zajmuje, ale napisze z tel jakby co :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Firanka bóle owulacyjne są specyficzne, więc się skup :D bo to boli przeważnie jakiś jajnik, a na @ cała macica ja tak przynajmniej mam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) kurcze zastanawia mnie jedna rzecz może wy wiecie ile powinno trwać krwawienie po łyżeczkowaniu ? bo ja ciągle jeszcze krwawię mniej bo mniej ale jednak dziś mija 8 dni od zabiegu wrześniowa daj znać po usg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×