Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Firankaa

Starania czas rozpocząć - sierpień / wrzesień 2012

Polecane posty

Gość wrzesniowa**
Poczekaj do 9 dnia, wtedy zatestuj i jeśli nie wyjdzie pozytyw to winny temu jest stres i nakręcanie tak jak ktoś tu to kiedyś napisał. Im człowiek bardziej się nakręca tym okres później przychodzi :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrzesniowa** zastanawialam sie nad tymi testami za 1 zl ale wydaje mi sie ze sa one nic nie warte chociaz nie wiem bo nigdy ich nie mialam:) Majka88 mni dzisiaj 3 dzien i wczoraj byla | krecha nie trac nadziei :) bedzie ok:) ja mam zamiar zrobic jeszcze 2 testy w sobote rano i w poniedzialek rano jak oba wyjda negatywne to juz bede pewna ze nie jestem w ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Generalnie to ja sie wlasnie nie nakręca,tylko.dziwi mnie to.ze.az.tyle.sie spoznia bo zawsze mam reguralne cykle a objawy mam od tygodnia jak na okres.Od poczatku bylam prawie pewna ze spoznia mi sie przez zmiane klimatu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) U mnie @ nie ma narazie, dzis powinna byc. Nad ranem troche mnie brzuch pobolal, myslalam ze przyjdzie a tu nic... Teraz mnie nic nie boli kompletnie, minimalnie mdli jak od 2 czy 3 dni, uczucie mokrości niesamowite, ale kolor białawy. No ale nic, trzeba czekac. Testu nie zrobie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrzesniowa**
Majka no właśnie może przez klimat, stres i wiele innych czynników. Ja właśnie po tym poznałam, że jestem w ciąży, bo nigdy @ mi się nie spóźniła. Także może u Ciebie to nic straconego :) Tak jak mówiłam wcześniej, mi test za 1 zł pokazał ciąże. Tak samo ten o czułości 10 wykazał, że ciąży nie ma i nie było. No i wszystko zależy od jakiego sprzedawcy się kupuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A powiedz Wrzesniowa bolał Cie tez brzuch tak jak na okres jak byłaś w ciąży?i w ktorym dniu mialas pozytywny wynik na tescie?Wiem.ze kazda z nas jest inna ale z ciekawosci pytam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrzesniowa**
Tak bolał lekko jak na okres i cały czas myślałam, że go dostanę, dlatego się nie spieszyłam z testowaniem , ale jak minął tydzień i nadal go nie miałam, to potem zrobiłam test. Z tego co pamiętam to zaczęło boleć w terminie @, tyle, że same widzicie jedne kobiety boli, inne nie i wszystko jest prawidłowe. http://allegro.pl/show_item.php?item=2614322269

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrzesniowa**
Test zrobiłam bodajże 9 dnia od po terminie @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrzesniowa**
I nie robiłam z rana tylko popołudniu i były grube kreski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrzesniowa**
Wykończycie mnie tymi swoimi testowaniami i terminami okresu, bo ja bym chciała już testować i wiedzieć, strasznie wam zazdroszczę tej pewności, nieważne czy wyjdzie pozytyw czy neg. ale wiecie, a ja będę jeszcze tyle czasu żyć w niewiedzy :( normalnie na weekend robię test i koniec :D czytałam, że te czułe pokazują nawet 4-5dni przed @, więc liczę, że u mnie podobnie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja kupowałam u PWJASKRY
i na dwa dni przed @ po południu pokazał 2 krechy - blade, ale bez cienia niepewności ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrzesniowa**
Tak :) bo mi szkoda kasy na drogie testy, raz jak chciałam szybko poznać wynik kupiłam 2 testy z apteki za ponad 10zł sztuka to mi się odechciało takich zakupów. Mi się wydaje, że te testy są takie drogie, bo jednak nie są zrobione z samego paska tylko plastiku, pepitki do tego kartonowe pudełko instrukcja.. no wszystko musi kosztować. Mowa o takich zwykłych, bo te elektroniczne to kosmos jakiś :) podobają mi się, ale pewnie są dużo droższe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Firankaa
Witajcie. Pomimo tego okropnego wczorajszego bólu brzucha jak na okres do tej pory nie pojawil sie.... to by bylo serio nienormalne bo termin spodziewanej @ mam w sobote... Ale dzisiaj nadal boli mnie brzuch, jajniki, miednica. Do tego wkurzylam sie rano na te objawy i zrobilam z głupoty test i oczywiscie wyszla jedna gruba krecha... mam swiadomosc jednak ze nawet jakbym byla w ciąży to pewnie zrobilam go za wczesnie... byl to bobo test 25.... nie wiem czy mi sie wydaje czy nie, w kazdym badz razie jak cos jem mdli mnie. Normalnie szlak trafia od tych sprzeczności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Firankaa
dziewczyny widze ze u was tez niepewność :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrzesniowa**
Firanka nie jesteś sama ja to w ogóle jestem ewenement już wczoraj sobie zrobiłam tym 25 i wyszła jedna krecha haha :) ale co się dziwić.. 10 dni przed :P to byłby szok szoku..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrzesniowa**
Mów jaką miałaś dzisiaj temp?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrzesniowa**
KMSU a może idź do apteki i się zapytaj czy posiadają test o czułości 10 ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jksdhvsdj
Hej dziewczyny czekające:) Ja miałam termin na wczoraj ale się jescze nie testuję. Czekam do jutra. To znaczy jutro kupię albo test albo podpaski :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrzesniowa**
Firanka u mnie tak samo spadła.. znaczy chyba nie można nazwać spadkiem temp. o 1 stopień tylko o 2.. wiesz może jak to jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrzesniowa**
*kreski :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Firankaa
wrzesniowa nie wiem wlasnie kurcze, no ale taki spadek to nie spadek, tylko male wahaniee.. tak jak piszesz, no mam nadzieje ze nie zacznie nam calkiem w dół leciec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrzesniowa**
Ja mam nadzieję, że jutro będzie tak samo albo wzrośnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Firankaa
Mi dzisiaj tez testy wyslali z allegro wiec mam nadzieje ze dojda za 2 dni... wtedy zrobie test w czwartek, to będą dwa dni przed spodziewaną @ no to chyba te czule testy 10 powinny pokazac juz ciąże, prawda? No chyba ze wczesniej przylezie @... bo nadal brzuch boli jakbym zaraz miala dostac okres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laura1987
Cześć dziewczyny! Czy mogę jeszcze do was dołączyć? Też staramy się z mężem o dziecko, we wrześniu był drugi cykl starań. Okres powinnam dostać 26 września, więc jeszcze długo poczekam zanim się okaże czy może tym razem udało mi się zajść w ciąże. Od tygodnia bolą mnie piersi, są bardzo wrażliwe a poza tym ciągle chce mi się spać. Pewnie to trochę za wcześnie na objawy ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×