Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Firankaa

Starania czas rozpocząć - sierpień / wrzesień 2012

Polecane posty

Gość Firankaa
Nick.................Wiek......ostatnia@....następna@...Cyklstarań...wojFirankaa.............28..........23.08.........22.09..........1........śląskie KiedysMozeSieUda..22.........17.08..........................5........śląskie Majka88..............24..........13.08.........................2.......wielkop Wrzesniowa**........25..........30.08.........26.09.........1.......pom ambaje83............29..........03.09........................16...dolnośląsk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Firankaa
KiedysMozeSieUda je tez z pewnością bym tak dlugo nie wytrzymala :P juz bym z tydzien temu robila :P Normalnie nerwy ze stali masz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie zrobialm test | gruba krecha :( a okresu nadal brak mam jeszcze 1 test jak nie dostane to za 2 dni zrobie znowu ciekawe dlaczego nie mam okresu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Firankaa
KiedysMozeSieUda no cos ty... :(:( kurde... czy jest jakas szansa ze za wczesnie zrobilas...? przykro mi, bylam praw3ie pewna ze udalo Ci sie :(.... no ale faktycznie poczekaj jeszcze 2 dni i jak nie przylezie @ to zrob rano...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Firankaa dziwne jest to ze ja mam zawsze okres o czasie wiec wiec tym bardziej mnie to dziwi ale co od pocztku po mimo nadziei mialam przeczucie ze sie nie uda nie wiem moze owulacja sie przesunela i do zaplodnienia doszlo pozniej kochalismy sie jeszcze 6 wrzesnia ale nie sadze zeby o tydien mi sie az owula przesunela i ze w tedy by doszlo do zaplodnienia jednak gdyby tak bylo to teoretycznie test mogla bym zrobic jak do 23 nadal nie bede miala okresu to zrobie ten test 23 wrzesnia ale tak jak mowie nie wydaje mi sie ze w tedy doszko do zaplodnienia sama juz nie wiem najgorsze jest to ze po mimo negatywnego testu ja glupia w ciaz mam nadzieje ze moze jednak sie udalo :( jak sa jakies bledy to przepraszam ale pisz nie co roztrzesiona i smutna jak by nie bylo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Firankaa
Kurcze no nie wiem co Ci napisac... pewnie ja na twoim miejscu tez nadal bym miala nadzieje... bo do ostatniej chwili nie wolno jej tracić... moze faktycznie owulacja Ci sie przesunela i jednak to ciąża, tylko ze jeszcze jej nie wykrywa test i masz racje ze to dziwne skoro zawsze mialas o tym samym czasie @...i na dodatek temperature masz wysoką, serio dziwne a może pojdz do lekarza...lub na badanie z krwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abcdabcd
kiedysmozesieuda- jak miałam podobnie Zawsze @ jak w zegarku co 28dni. pewnego razu @ spóżniał mi się 5 dni zrobiłam test negatyw, po 2 dniach znowu zrobiłam i jeszcze raz negatyw po 8 dniach spóźniania się @ nadszedł :-( oczywiście życzę ci aby u Ciebie było inaczej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Firankaa termin do lekarza mam na 24 wrzesnia w tedy zobacze co mi powie jak do tego czasu nie dostane @ to zrobie test wlasnie w tym dniu no i juz bedzie wszystko wiadomo na 100 % okropna jest taka niepewnosc :( abcdabcd pewnie masz racje i @ spozniona ale sie pojawi biore takze to pod uwage ale jednak nie potrafie myslec inaczej jak tylko ze jest jeszcze szansa chociaz jak to mowia nadzieja matka glupich :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abcdabcd
nadzieja matką głupich ale każdy chce mieć matkę ;-) Kochana życze ci II kreseczek juz niedługo bedziesz pewna :-) Jak z temp u Ciebie???spadła czy nadal jest wysoka??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abcdabcd
trzymam kciuki :-) u mnie @ ma przyjść jutro lub we wtorek. dzisiaj obudziłam sie z mokrą oplutą poduszką - wyczytałam że to ślinotok który pojawia sie w ciąży????? wiecie coś na ten temat????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrzesniowa**
dopóki @ nie ma można mieć nadzieję :) także nie martwcie się na zapas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrzesniowa**
Ja mam strasznie skąpy ten śluz, normalnie muszę się starać coś wygrzebać eh, nadal biały, bardziej rozrzedzony i ciągnący.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
abcdabcd dzieki ja rowniez trzymam kciuki za ciebie :) :* wrzesniowa** mam jeszcze odrobine nadziei zobaczymy tylko co z tego wyniknie :( ja mam taki sluz jak ty bialy rozrzedzony i tez skapy.Tak slyszalam o slinotoku ale to chyba w pozniejszym czasie ten sliniotok ale nie jestem pewna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KMSU- kurcze no, trzymam kciuki, żeby jednak były 2 kreski. Czytałam kiedyś o przypadku, że 2 kreska pokazała się i to ledwo 3-5 dzień po trminie. Nie trać węc nadzieii. W niektórych przypadkach beta przyrasta wolniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gagkan dzieki wielkie wiesz ja co najwyzej licze na to ze owulacja sie przesunela i do zaplodnienia doszlo pozniej bo jak juz pisalam mielismy jeszcze stosunek 6.09 owulke mialam niby miec 31.08 ale moze sie przesunela sama juz nie wiem chybna za bardzo kombinuje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrzesniowa**
Ja miałam wg kalendarza mieć 12.09 a robiliśmy to 09 i 12 właśnie tylko te 2 razy.. to same widzicie jakie są szanse.. eh ;) a 13 i 14 to test owulacyjny był pozytywny, więc teoretycznie 11 i 12 też mógł być, ale nie mierzyłam, bo nie miałam tych testów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abcdabcd
wrzesniowa - nie trzeba się przytulać codziennie;-) te 2 dni w zupełności mogą wystarczyć ;-) 3mam kciuki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abcdabcd
wrzesniow- nie trzeba się przytulać codziennie żeby być w ciązy ;-) te 2 dni w zupełności powinny wystarczyć żebyś była w ciąży :-) 3mam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrzesniowa**
No mam nadzieję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Firankaa
ale sie rozpisałyście :) Wiecie co bez sensu... w zeszlym miesiącu mialam wszystko rozregulowane z powodu brania leków, przez te leki okres w zeszlym miesiącu spóźnil mi sie az o ponad tydzien... przestaklam brac leki, okres spozniony nadszedl 23 sierpnia... myslalam ze juz wszystko wróci do normy i cykle bedą takie jak wczesniej 30dniowe, ale chyba jednak dalej mam cos rozregulowane bo dzisiaj czuje sie identycznie jak dzien przed okresem... mam wrazenie ze zaraz dostane @.... czyli jednak pewnie nie dosc ze nie jestem w ciąży, to na dodatkem za chwile dostane okres i to nie wtedy kiedy powinnam... dziwne, bo jestem pewna ze owulacje mialam 09.09, wiec przeciez do @ powinno byc 14 dni..... a tu takie cos :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Firankaa
i to dlatego od dwóch dni mam wrażliwe piersi... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale się rozpisałyscie... Musze szybko nadrobić, narazie wpadłam się tylko przywitać i zmykam. Trzymam kciuki za testujące. Mnie od wczoraj mdli jak nie wiem co... Ale może to jakaś jelitowka, czy coś krąży w powietrzu bo córka nawet biegunki dostala. @ nadal nie ma, jutro powinna być, ale brzuch nic a nic nie boli tak jak pare dni temu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrzesniowa**
Firanka tylko test rozwieje nasze wszelkie wątpliwości :P ja od 2 mieś. mam cykle regularne, ale wcześniej się zdarzało, że przychodził np. 5 dni wcześniej albo 2 dni później, całe życie miałam regularne co 30dni, dopiero ciąża mi wszystko rozregulowała w organizmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Firankaa
no tak wrzesniowa test rozwieje wątpliwosci... albo jak przylezie @, a czuje sie tak jakby za chwilke miala sie pojawic :(. Dziwne bo teraz bylam w toalecie i mam dziwny sluz, o ile po owulacji bylo go malutko i byl bialawy, to dzisiaj taki przezroczysty i wodny....ale nie jak sluz plodny - rozciagliwy jak bialko jajka, tylko jak troche zageszczona woda..... dziwnnnnnnnnneeeee kompletnie nic z tego nie rozumiem. Moj organizm oszalał, a ja zaraz oszaleje wraz z nim...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrzesniowa**
Mnie zabije oczekiwanie :) chciałabym od razu wiedzieć czy się udało czy nie i by było po kłopocie tak to bym myślała już o czym innym, a tymczasem przede mną 10 dni stresu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny my to mamy pod gore z tym zajsciem w ciazy te nerwy nas wykoncza ale musimy dac sobie rady kurcze ja tez bym chciala jednak zeby ten test 24 pokazal 2 krechy ale pewnie wczesniej przyjdzie @ albo i tak bedzie | krecha :( Firankaa oby jednak nie przyszla i oby na tesci wyszly || ladne krechy :) wszystkim dziewczyna tego zycze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny!Do mnie nadal nie przyszla dzisiaj jest juz 35 d.c dwa testy za mna,bolą mnie piersi i brzuch wiec pewnie niedlugo przyjdzie ta malpa;(KMSU przykro mi ze u Ciebie tez jedna krecha,ja tez mam nadzieje ze moze owulacja sie przesunela kochalismy sie jeszcze 3.09 ,ale watpie zeby tak bylo.W sumie bylismy w.tym czasie.na.wakacjach.za granicą.wiec moze mogla sie przesunac,albo przez zmiane klimatu poprostu sie spoznia.Sama juz nie.wiem.co myslec,jak nie.dostane to w srode ide do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×