Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Firankaa

Starania czas rozpocząć - sierpień / wrzesień 2012

Polecane posty

staram sie byc dobrej mysli ale to mi dzis jakos ciezko przychodzi... moze dlatego, ze zrobilam test w sobote o czulosci 10 i wyszla jedna kreska... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trochę Mnie nie było - a tutaj jak patrze - troche się zrobiła nostalgiczna atmosfera :/ Tak sobie myślałam Smile że to twoje plamienie na 7 dni przed terminem @ to moze był właśnie okres- napisz co tam u Ciebie- czy byłaś u lekarza... Ja chyba prawdopodobnie jestem w czasie dni płodnych- w tym miesiącu odpuściłam sobie wszelki monitoring ... mierzenie, sikanie itd... Powoli dzwonie umawiam się i mam nadzieję że trafię na jakiegoś ginekologa normalnego co mnie zamknie na 3 dni w szpitalu i porobi badania jak trzeba- przestałam się oszukiwać, że "problemu nie ma" - bo problem jest- tylko nie zdiagnozowany :) Po prostu do czasu jakiś konkretów - czerpię tylko przyjemność i plany i marzenia o dziecku odłożyłam na przyszłość - gdzieś tkli się moze nadzieja że sie by udało - ale powoli zaczynam twardo oceniać rzeczywistość że taką nadzieje to mniej wiecej mam w głowie od stycznia-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczerze mowiac żadnych objawow na @ czy na ciaze... tylko dzis jakas taka zmeczona jestem choc spalam 9 h ale to raczej przez pogode... mgla u nas od rana i tak ciemno i ponuro... brr az nie chce mi sie wychodzic z lozka... KiedysMozeSieUda a jak myslisz test ktory zrobilam w sobote bylo na niego za wczesnie? czy raczej nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie dziekuje :) korci mnie zeby jutro testowac jakby @ dzis nie przyszla ale strasznie boje sie rozczarowanie wiec sama nie wiem czy jutro czy po jutrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
firanka ja też trzymam kciuki za Twoją betę BA powiem Ci więcej jestem pewna że wspaniale przyrosła :) ja mam jednak dzisiaj tą wizytę w klinice bo dzwonili i zmienili termin dziewczyny boję się :( kurczę jeszcze czuję że nie mam wsparcia u mojego M pokłóciłam się z nim :/a szkoda gadać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KiedyśMożeSięUda BEDZIE DOBRZE powodzenia zycze na wizycie wiem jak to jest jak bylam 1 raz :( z kazda kolejna bedzie ci coraz lepiej zobaczysz wiem co mówie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki dziewczyny jesteście kochane mam nadzieje że z każda wizytą będzie lepiej :) ale zobaczymy czego dowiem się teraz zwariuje do 16.30 mam nadzieję że mój M zdąży dojechać do tego czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napewno dostanie witaminy moga mu zrobi prrzeswietlenie jąder posiewy bakteriologiczne i napewno bedzie kazal wam sie zglosic za jakis czas a za ciebie tez sie pewnie wezmie i za badania zeby wszystko sprawdzic bo u faceta wiadomo jedno badania a u kobiet troche to trwa przeprowadzi z wami wywiad poprostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ajde 10 grudnia do kliniki i to bedzie byc albo nie byc albo kolejne IUI albo ivf:Owszystko zalezec bedzi od wyników

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paula a na pierwszej wizycie jest tylko wywiad ? bo pytałam w rejestracji jaka jest cena pierwszej wizyty to mi powiedziała że 150zł wizyta + 70zł USG razem 220 zł i tyle mamy może to głupio zabrzmi ale w piątek wypłata :P więc nie chciała bym przeżyć szoku ze nam kasy zabraknie po 30.11.12 niech kasują ile chcą ale teraz wolał bym jednak tyle co w rejestracji mówiła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paula mam nadzieję że u ciebie 10 będą same dobre wiadomości :) nie zapomnij nam zaraz potem dać znać będzie dobrze musi być :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KiedyśMożeSięUda kochana ja na pierwszej wizycie tez mialam usg z tego co pamietam , ale to jakby taki wywiad tez placilam tyle samo za 1 wizyte jak bys chciala zerknąc pisze bloga moze to doda ci troche otuchy i wiary w siebie.ze czlowiek moze i to bardzo duzo wytrzymac i daj znac jak po wizycie bedziesz sama jestem ciekawa ale bedzie dobrze musi byc u mnie troche inaczej to wyglada to mój blog http://paula3131.blog.interia.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paula jeżeli mój M dojedzie to będziemy razem na tej wizycie oczywiście dam znać zaraz jak tylko wrócę z kliniki do domu na bloga zerknę na pewno :) czytałam dzisiaj na stronie tej kliniki Ferti-Med że jest plan leczenia już po 6-8 miesiącach od nie zachodzenie w ciąże mam nadzieję że ten plan leczenia nam pomoże najgorsze jest to że brakuję mi takiego samozaparcia i powiedzenia sobie samej że wszystko będzie dobrze że potrzeba tylko czasu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SMILE ciesze się mimo wszystko że @ zawitała w Twoim przypadku to akurat bardzo dobrze :) znowu zaczniesz staranka :) a powiedz mi czy Ty stosujesz castagnus ? Bo wiesz ja ostatnie 2 cykle miałam co 34-36 dni a zawsze miałam co 29 kupiłam castagnus i już po 1 opakowaniu tą miesiączkę którą miałam teraz dostałam idealnie co 29 dni mam nadzieje ze już tak zostanie :) lubię takiej długości cykle :) oczywiście wolała bym teraz w ogóle nie dostać @ i mieć 9 miesięczną przerwę ale życie to nie koncert życzeń niestety :) Firanka idź szybko po wyniki bo jestem ciekawa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smile bez recepty kosztuję coś koło 10 zł za 30 tabletek bierze się 1 tab nad czo przez 90 dni potem robi się co najmniej 1 miesiąc przerwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kawa ja mam to samo dzis :)prawie caly dzien w lozku :) ale zaraz zbieram sie wyjsc choc na chwilke na dwor zeby sie przewietrzyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki :) Smile co do castagnusa to ja go polecam! mi pomógł. I nie martw sie jak zajdziesz w ciaze to go odstawisz, nic sie nie stanie jak nie woedzac ze sie jest w ciazy bedzie sie go jeszcze troche bralo. Ja jak dowiedzialam sie o ciazy to jeszcze kilka dni go wzielam, aby drastycznie go nie odstawiac, wiec dwa dni po pół wzielam i stop. Ale Trujek odstawila "drastycznie" i tez ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×