Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Firankaa

Starania czas rozpocząć - sierpień / wrzesień 2012

Polecane posty

u mnie jest już śniegu tyle że opady też mogę komuś odstąpić :) KSMU ja na allegro ten lek widziałam za 15zł 60 tabletek (na opakowaniu taki zółty kwiatek)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KiedyśMożeSięUda dziekuje za powitanie :) K. klementyna - jaki zakres norm ma laboratorium w ktorym badalas prolaktyne? masz b. wysoką. Ja jak mialam ponad 10 to p. dr przepisala mi bromergon. Odnalazlam stare wyniki, w lab w ktorym ja robie badania to od 1,9 do 25. Moim zdaniem z powodu prolaktyny nie zachodzisz w ciaze. W ogole widzial jakis lekarz ten wynik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Listki Norma jest od Chyba 0,5 do 29 Ja mam 26, lekarz jeszcze nie widział, bo najpierw go nie było a teraz nadeszła @ Więc jak nie urok to ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawa u mnie było pięknie a potem nadeszła odwilż :( Moze na święta będzie biało, namówić malza zeby konia do San zaprzagl i w drogę :) O ile ten zdechlak wstanie, bo okazało sie ze ma zapalenie oskrzeli :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
K.klmentyna - na 100% dostaniesz leki na prolaktyne. Mi po 2 m-acach spadla z 10 na 4,1 az p. dr sie zdziwila ze za dobrze zareagowalam na lek ale brania bromergonu sie nie przderywa przed uplywem 9 m-cy wiec zmniejszyla mi dawke. Jestem pzrekonana ze tu jest Twoj problem ktory mozna b. szybko rozwiazac. Kiedy masz wizyte u lekarza i czy u ginekologa czy endokrynologa??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ginekolog. A najzabawniejsze jest to ze jak zobaczyłam ten wynik to sobie pomysłami po jaka ch... Brałam te tabletki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe klementyna pięknie piszesz o swoim mężu - chyba coś przeskrobał w ostatnim czasie co? to ja Ci tego śniegu odstąpię bo u mnie miejscami nawet 15-20 cm - dzisiaj zajechałam rano na parking i samochód mi się zawiesił na śniegu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
k. klementyna - jaki lek bralas? Nie ja nie biore w ciazy bromergonu. Wynik mialam 9 z malym haczkiem po 9 miesiacach brania i p. dr odstawila. Gdybym zaszla w ciaze podczas brania bromergonu to dostawalabym minimalna dawke bromergonu w pierwszych tyg ciazy - tak mowila p. endokrynolog

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny to jest ten oeparol http://allegro.pl/oeparol-olej-z-wiesiolka-60-kaps-piekno-i-zdrowie-i2860116330.html listek a co było przyczyną tych pęcherzyków w jajniku i jak je ''wyleczyłaś'' u mnie było tyle śniegu że się z domu wyjść nie dało i przyszłą odwilż i mam zamiast zimy wiosnę a co za tym idzie zero śniegu 5 stopni na plusie i słońce więc pewnie święta będą bez śniegu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawa, to bierz ciężarówkę i wież do Kmsu :) Listek ja żadnych leków nie brałam bo prolaktyne zbadalam niedawno w zwiazku z dziwnym plamieniem przed okresem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KiedyśMożeSięUda - w jajniku były jaja, ktore niedojrzewały. Po tym badaniu moj gin zasugerowal mi abym zaczela chodzic na monitoring owulacji co 3 dni od 13 dc co daloby nam odpowiedz czy w ogole mam owulacje. Jesli nie to dostalabym leki na pekanie jajek. Ale do tego nie doszlo bo jak pisalam wczesniej, jak sie dowiedzialam jak reką odjąl i okres przyszedl 30 dnia a w następnym cyklu doszlo do zapłodnienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klementyna - to dostaniesz i bedzie ok. Jak prolaktyna jest w normie to juz polowa sukcesu :) Nie moge sie doczekac Twojej wizyty u gina, ale rozwaz czy nie warto byloby sie wybrac do endokrynologa. Z akiego woj jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie + 4 A nazywam go tak bo mi od3 dni Jerzy jak by był conajmniej umierajacy Budzi mnie w nocy bo on sie wody chce napić 3 metry do kuchni ale on musi mnie obudzić , w sobotę jak sprzatalam to leżał i tylko mówił ze tu kurz , tam sie firanki złe układa, tu złe odkurzylam, ja padam na twarz a on do mnie a kiedy obiad, co chwile dzwońi bo on nie więc jakie leki wziąć nieważne ze na lodówce wielka kartka z dawkowaniem i na Balice 3 kubki z podpisem rano południe wieczór i leki tam włożone ahhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
listek aha rozumiem to jednym słowem miałaś szczęście :) ja nadal czekam 8 cykl 8 długich miesięcy ale mam nadzieję że już nie długo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z mazowieckiego, Ja @ mam regularne ja w zegarki poza ostatnim Co 25dni ok 17 zawsze sie zaczyna @ Teraz to dopiero po świętach będę mogła pójść i tez mam nadzieje ze będzie ok :) Pewnie będę musiała sie wybrać do endokrynologa bo tsh (chyba) tez mam wysokie ma 3 a ńorma w laboratorium 4,5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) U mnie cisza. Ani @ ani tym bardziej ciąży, piękna tlusta krecha, niestety jedna. Dzisiaj zrobiłam, wiec raczej test sie nie mylil (ten 10). Dziś jest 30dc mam nadzieje, że @ szybko przyjdzie bo nie lubie takiego zawieszenia. Hmm i ciekawe jak ma się to małe (narazie male) opóznienie do castangusa. Nosze się z zamiarem kupna tego oeparolu. Cena mnie jednak odstrzasza bo teoretycznie te 60sz na 6 dni starczy to miesiecznie trochę już wyjdzie, plus koszt castangusa... Ten oeparol może nie tyle ze wzgledu na ten sluz, tzn nie że glównie na śluz bo tego jak na lekarstwo, ale ze wzgledu tez na poprawę pracy ukł. krążenia. Bo zauważyłam, że cos ostatnio mi serducho dziwnie chodzi. A że mam pewne obciążenia w rodzinie w tym właśnie kierunku, to profilaktyka nie zaszkodzi. narazie zaordynowałam sobie magzez + wit. B (chyba B6, nie pamietam a nie mam opak przy sobie) i potas. Jak przez miesiąc, dwa się nie poprawi to muszę odwiedzić chyba jakiegoś lekarza. wolałabym od razu kardiologa niż rodzinnego, bo nie podoba mi się praca serca. Wg mnie może to byc nerwica serca (tzn mam nadzieje, że to a nie jakies wady czy poważniejsze choroby bo z tym idzie sobie w miare poradzić). Ehh naprawde jak nie urok to...wiadomo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KMSU - w mojej historii pozytywem jest wlasnie to, że odpusilam psychicznie i sie udalo... Przeszlam do dzialania, stosunek co 2 dzien i sie udalo. Tobie tez sie uda :) Klementyna - zrob sobie TSH, FT3 i FT4 i zapisz sie do endokrynologa tym bardziej ze masz wysokie TSH. Ja jestem z lodzkiego i na NFZ do endokrynologa nawet nie mam co liczyc wiec chodze prywatnie. poszukaj u siebie ginekologa - endokrynologa (ja do takiego chodze). jedsli chodzi o moje TSH to zawsze mialam w granicy dolnej normy. Na poczatku ciazy wynik to byl tragedia 0,012 a ft 4 lekko pozagorna norme. Ale zarowno gin jak endokrynolog nie panikowali. Ponoc w ciazy tarczyca b. szaleje. 3 tyg pozniej ft4 juz bylol w normie, w gornej granicy ale nie przekraczalo. za nastepne 3 tyg mam znowu powtorzyc badanie TSH i FT4 i mam nadzieje ze bedzie ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiula 86 mam nadzieję że może miałaś później owulację i że jednak spóźniający się @ to ciąża :) oeparol ma 60 kapsułek jak już pisałam stosuję się go po 6 tabletek rano 2 popołudniu 2 i wieczorem 2 od 1 dnia cyklu do owulacji więc starcza na 10 dni dziewczyny znalazły tańszy oeparol na allegro za 15.90 za opakowanie więc może tam sobie zamów bo w aptece ja płacę 28 zł za opakowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pytam po tam możesz zamówić przez internet leki do tej apteki i ten wiewiorka koszt tam 16 z groszami Listki wiem ale po świętach teraz mam @ więc i tak nic z tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zreszta nawet nie chodzi o badanie, ja poprostu zdycham w czasie @ i najchętniej to bym z domu nie wyszła, wszystko mnie denerwuje i jestem płaciliśmy więc wole nie ryzykować płaczu u lekarza bo on mi coś powie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×