Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Firankaa

Starania czas rozpocząć - sierpień / wrzesień 2012

Polecane posty

Gość I.klementyna
Ty nie masz , ale gdzieś czytałam ze nawet 8 tygodni moze go nie być. A mi jakieś kawałki wychodza niewiem nawet jak to nazwać wyglądało jak kawałek watrobki :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to skrzepy jakby .. nie chce cie straszyc ale masz regularne miesiaczki ? Bo cos takiego pojawia sie przy poronieniach kiedy ciało się oczyszcza . ale tez przy jakis własnie okresach kiedy organizm sam sie przed czyms broni , moze jakas infekcja , wiem o tym ze az do 8 tyg. a pozniej znow regulowanie i wg ..masakra ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I.klementyna
Waris dokładnie co 25 dni, a w ciazy nie byłam bo mam nieczynne jajniki i wysoka prolaktyne, infekcji brak cytologiczne gr 1 A tydzien temu miałam robione usg więc jak by coś było to by lekarz powiedział.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kawa z mlekiem 23 napisze tak .. zepsuł mi sie samochód a dojeżdżam do pracy jestem uziemiona , do konaca roku muszę sie wyprowadzić z wynajmowanego mieszkania , mój dom jeszcze nie skończony , a teraz będę mieszkała w zupełnie innym województwie bo tam mieszka mój narzeczony, musze sie przeprowadzic na czas dokonczenia do mojej cioci " matki chrzestnej ". I pozniej nie wiem co z pracą , bo bede miała dojazd do pracy spory, choc nie najgorszy .. musze mojej córce znaleźć przedszkole .. a z tym problem tym bardziej na wiosce. .. no i braknie kasy na wykonczenie , bo wszytko tyle kosztuje ze chyba kto soc remontował choćby to wie ...moja ciaza miała byc rozwiazaniem na wiele spraw , a teraz nie wiem jak bedzie , wszytsko na hura .. z dnia na dzień.. i wg nazbiera sie tego jeszcze pełno i jak tu optimistycznie myslec o swietach .. no nie da się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
waris2012 - to masz nie ciekawą sytuację że tak się wyrażę :/ - wszystko na głowę zwaliło ci się w jednym czasie - współczucia . Ale jak to ciążą miała być rozwiązanie problemu - bo tego nie rozumiem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klementyna to może masz bardziej stresujący miesiąc , i to się przełożyło na krwawienie , moze jestes bardziej przemeczona .. mam nadzieje ze to nic groznego , ale warto to obserwować... i niczego nie wolno wykluczac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I.klementyna
Waris my tez sie budujemy i wiem ile to kosztuje :O Do pracy odjeżdża i nie mam ogrzewania w aucie, dzis jechałam 2,5 godz do pray gdzie normalnie jadę 45 minut Wszyscy sie pytają o dziecko kiedy będzie i co ja mam im powiedzieć ze teraz nie mogę mieć dzieci z przyczyn medycznych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I.klementyna
Waris wlasnie nie niemialam , jutro chyba sie przede prywatnie do mojej pani ginekolog, ni y nadal mam @ ale nie będę sie stresowac w czasie świat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I.klementyna
I jak to lubi powtarzać Małż zwany chwilowo zdechlakiem Życie jest wredny jak sie potknięcie to cie kopnie jeszcze kilka razy bo leżącego łatwiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klementyna może powiedź im skoro się budujecie że najpierw chcecie postawić i wyszykować dom - dużo jest takich wścibskich ludzi - a szczególnie w rodzinie - wszystkie ciocie, babcie i wszyscy wujkowie - u mnie z nimi jest masakra - ale ja wymiguję się studiami - chociaż teraz będąc na 2 roku już planuję mieć dzidzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawa.... miała być , bo miałam iść na chorobowe nie dojeżdżać tyle km do pracy spokojnie urodzić i wychować i w tym czasie szukać czegoś na miejscu zamierzałam założyć własną firmę .. teraz po prostu nie wiem jak to ma wyglądać a wygląda tak ze mi się nie chcę..nic.. a koniec roku u mnie w mojej pracy jest po prostu masakryczny. Zając sie w spokoju z urzadzaniem domu a teraz wszystko załatwiam przez tel z moim n.. i w weekend kiedy jadę do niego ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
firma nie ucieknie , te plany sa w głowie , moj n ma juz firme, ja pracuje w sferze budzetowej .. wiec zle nie stoimy z pracą , ale doszłam do wniosku , że jestem bita po tyłku pracujac jako tak swietnie zarabiający urzednik ... ale cała reszta brak pozytywów.. i widocznej perspektywy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laura1987
Cześć dziewczyny:) Ja dzisiaj rano byłam na badaniach krwi. Przez ostatnie dni czuję się dobrze, nic mnie kłuje ano nie boli. Wydaję mi się to trochę dziwne, bo zazwyczaj coś tam odczuwałam. Teraz się zastanawiam czy z maluszkiem wszystko w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochane mnie od dzisiaj pozostaję czekać albo @ się pojawi dziś albo już na 100% w tym tygodniu bo tak wypada mi termin a raczej nie ma szans na ciąże bo zero objawów :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
laura nie zamartwiaj się z maluszkiem na pewno wszystko jest dobrze jeszcze zdąży cię dobrze ''skopać'' jak będzie się ruszał :) w tedy będziesz wiedziała że jest wszystko dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny .... Kmsu trzeba wierzyc nie trzeba sie doszukiwac objawów ciązy bo czasem ich nie ma.. znasz z opowiesci kobiety które były w ciazy i nie wiedział , trafiały do szpitala nie wiedzac o tym ? i to mnie zastanawia jakim cudem , bo sama w sobie miesiaczka wcale nie musi być wyznacznmikiem ciązy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laura1987
Właśnie się zastanawiam kiedy poczuje pierwsze ruchy. Podobno w pierwszej ciąży ok. 20 tygodnia, więc może za miesiąc coś poczuję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KMSU - ja też nie mam żadnych objawów więc to znaczy że na 100% nie jestem w ciąży ? Lepiej się ich nie doszukiwać i nie myśleć o tym aż tak :) CO mam być to będzie - czekamy spokojnie do Wigilii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chociaż przyznam się że nie byłam grzeczna w tym roku - ale w sobotę zrobiłam dobry uczynek - odśnieżyłam z koleżanką pod uczelnią dziewczynie na wózku cały samochód :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może macie rację z tymi objawami że nie należy się ich doszukiwać :) kawa no to w takim razie zasłużyłaś sobie tym dobrym uczynkiem na || kreseczki na teście ciążowym :) ja w rzeczywistości nie należę do całkiem grzecznych ale może i mnie Aniołek pod choinkę uraczy || kreseczkami na teście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klementyna.
Dziadek mróz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klementyna.
A ja dostałam od Mikołaja tylko @ i to dziwaczną. Więc chyba według niego grzeczny nie byłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kawa nie poddaję się chociaż mam lepsze i gorsze dni :) Dzięki :* klementyna widocznie byłaś niegrzeczna :P i dlatego dostałaś @ :P popraw się a w następnym cyklu dostaniesz || kreseczki na ciążowym :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klementyna.
Kmsu ale ja nawet zaczęłam gotować [ beksa ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klementyna a co gotujesz ? i czemu beksa bo nie zrozumiałam :) mama 6 latka to fajnie że trzymasz kciuki jak ty się czujesz? jak maleństwo ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klementyna.
To miał być płacz :) Obiady mężowi gotuje :) Wczoraj robiłam ryz zapisany z kurczakiem i warzywami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×