Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Firankaa

Starania czas rozpocząć - sierpień / wrzesień 2012

Polecane posty

oj tam igły - ja wam powiem że i sztuczna gubi te swoje niby igiełki - no ale nie w takich ilościach jak żywa - a po drugie nic nie zastąpi zapachu żywej choinki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny , wiecie ida swieta a ja wg nie czuje atmosfery tych świat, a co za tym idzie to nie mam ochoty robic prezentów , jak uwielbiałam to teraz najchetniej wlazłabym pod kołdrę i nie wychodziła całe te 4 dni świat. ehhh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdyby nie moja 5 letnia córeczka chyba nawet bym choinki nie miała , a tak bedziemy w weekend ubierac z moim narzyczonym zreszta trudny czas mamy , nie myslimy o tzw. banałach .. koniec roku a same kłopoty i wg , że sie poprostu odechciewa wszystkiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KMSU te ekspresy są dobre - teściowa ma podobny tylko inny model i z tego co wiem to mamy dostać taki na święta w prezencie więc już się nie mogę doczekać :) Ale muszę ci powiedzieć że gdzieś widziałam tańsze - niech poszuka na electro.pl bo nie ma sensu przepłacać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kawa wiem że są tańsze ale mnie jakoś najbardziej podoba się ten model :P zastanawiam się tylko czy kawa z tego expresu jest dobra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KMSU TYLKO CZY MĄZ TEZ BEDZIE CI TĄ KAWE DO ŁÓŻKA SERWOWAŁ.? NIECH JAKO DODATEK TEZ DA KARNET NA RANNE PARZENIE KAWY DO ŁÓŻKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KMSU co do ekspresu to sa dosyc dobre podobno, sama mam tej firmy w domu co prawda nie uztywam bo nei mam czasu zamowic kapsulek ale mam :D jesli chodzi o cene to niech sie rozejrzy, z doswiadczenia wiem ze w media markt i saturnie jakos przed swietami maja duza promocje na ekspresy - wiem bo pracowalam w obydwu sklepach:) wiec warto sie rozejrzec. a tak ogolnie dziewczyny to jak ? zafasolkowane jak sie czujecie ? a te niezafasolkowane, jak tam ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawa, ja myśle ze ten mój zdechlak tym razem nie udaje choroby :) Ale pewnie cudownie by wyzdrowial, gdyby tylko zobaczył obcego faceta w domu :P Ja mam dzis senny dzien. Niedługo okres to tez piersi bolą strasznie. Ja nie mam ekspresowa, kawy pije tylko odrobine , więc na ekspresach sie nie znam. Moja siostra ma taki http://ekspresdokawycisnieniowy.eu/wp-content/uploads/2012/02/ekspres-do-kawy-na-kapsułki.jpg Najpierw wszyscy korzystali a teraz stoi sobie na Balice w kuchni, nikomu sie nie chce bawić w te kapsulki, które zreszta są dosyć drogie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
k.klementynka to tak jak u nas, ekspres jest ale nie ma komu z niego korzystac :) niby fajna sprawa, ale kapsulki naprawde drogo wychodza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj tak żeby podać fajną kawę z mlekiem znajomym :) Chyba muszę zmienić nick :P za dużo się go tu ostatnio używa haha Ja należę jeszcze do niezafasolkowanych i z niecierpliwością czekam do wigilii na fasolkowy prezent - chociaż staram się myśleć o tym jak najmniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli chodzi o mnie to ja przytulałam się z M 3 dni przed owulacją w dniu owulacji i po owulacji wiem że miałam w tym cyklu owu bo robiłam testy i były pozytywne ale okres mam dostać między 18 a 23 grudnia więc jak nie przyjdzie to będę testować w wigilie ale czuję że nic z tego zero jakich kolwiek objawów nawet piersi mnie nie bolą nic a nic więc nie będzie niespodzianki pod choinkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kawa z mlekiem , a kiedy masz termin @ ? ja mam 26/27,12 ale mam testy o czulosci 10 i chce robic w wigilie :) KMSU mysle ze na objawy jest za wczesnie :) a co do udania sie to nam tez raczej sie nie powiodlo w tym cyklu, za duzo nerwow i wszystkiego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niestety.. kochana ja uiciekam bo moj przyjechal, zaraz przywioza nam kuchenke bo kupilismy, a ja jeszcze musze projekt do szkoly zrobic:) takze milego popoludnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny trzymam za was kciuki. U mnie kija 3 dc takze wszystko przede mna. Od dzis zaczynam stosowac castagnus + wiesiolek + folik+ mg+b2 i zobacze czy podziala u mnie. To juz moj trzeci cykl starania a ja o dziwo nie przejelam sie okresem. Nawet na okres nie zwrocilam uwagi to dobrze. Nie mysle jak glupia z mezem unikam tematu dziecka ale przytulanki musza byc czestsze;-) a bedzie dobrze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja Mam termin @ na jutro- ale testowałam dwa dni temu i nic- i nie mam żadnych przeczuć prócz takich że @ pojawi sie w terminir lub +/- 2 DNI PO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie sie dowiedziałam ze moja kolezanka poroniła w 16tygodni ciazy pojechała do lekarza i okazało sie ze maluch przestał rosnac, serce nie pracuje, zabrali ja do szpitala na zabieg :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×