Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Firankaa

Starania czas rozpocząć - sierpień / wrzesień 2012

Polecane posty

wychodzi nam ten dobrobyt- ja sie serio zaczynam bać co będzie ze mną za 20 lat po serii w jedzeniu tego E221, 220 itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majka88
Witajcie kochane.Jestem juz po wizycie i niose dobre wieści,niepotrzebnie histeryzowałam okazało się że prawdopodobnie owulacja się przesuneła bo już dzisiaj było ciałko żółte,co prawda jeden jajnik nadal z pecherzykami ale w drugim były dwa większe jeden miał 9 mm drugi był większy ale spłaszczony,nie wiem co to znaczy,ale cieszy mnie sam fakt ze była owulacja:)endometrium miało 9,5 mm a tydzień temu 6,czyli to tez chyba dobrze,a to plamienie co miałam to podobno okołoowulacyjne tylko nigdy wczesniej u mnie nie wystapiło.Szkoda tylko ze w tym cyklu obyło sie bez starań przez to ze martwiłam sie ze cos sie dzieje,ale teraz czekam na @,powinna byc najpozniej za 14 dni,i zaczynam intensywnie działać.Szkoda tylko ze forum cos sie ucisza:(a taki był ruch na początku...kolezanka była ze mna tez na wizycie tylko ze ona jest juz w ciązy w 4 miesiacu i jak pokazała mi dzisiaj zdjecie usg to az mie sie miło zrobilo,taki mały człowieczek niecałe 7 cm a już tyle wyrażnie widac;)Mam nadzieje ze niedługo i my bedziemy kolekcjonowac takie fotki,bo od takich sie zaczyna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majka88
Nick .................Wiek....ostatnia@ ...cykl starań.. woj...następna@ Magda0013............20......29.10.............2...dolnos laskie.....24-28.11 Malinowa_82..........30.......06.10............3.. .................. 27.11 Magda080............32.......31.10.............2......... ........... .30.11.12 arbuzek................23.......31.10............2. ................... .01.12 rybalopika.............29.......02.11........... 2 ..................... .02.12 bluebell_..............30........21.10........... 1...................... .10.12 Frezjunia..............25.......15.11........... 3....Łodzkie...... .14.12 kasiula86................?.......18.11........... .?...................... .16.12 kawa_z_mlekiem.....23.......26.11............2...mazowiec kie.....24.12 DZ25...................25........27.11........... 3...dolnoslaskie... ...25.12 Staraczkaa............20.......23.11............4...mazow iec kie.....26.12 martulka87............24........11.11........... 2..................... 01-02.01 smile ..................28.........28.11............3...podkarpack ie.. .28.12 klementynka..........28...........?...............8 ..mazowieckie ........? Alutkaaa..............28........22.10............ 2............................? joannaasia............27.......21.10............ 2............................? Majka88...............24.......18.11............3.............................? KMSU-Przerwa NASZE FASOLKI: Nick ....................Wiek......cykl starań....woj:.........termin porodu: Laura1987 ...............25..............2. ......................05.06.2013 Wrzesniowa** ...........25..............1. .....................05.06.2013 janiolek ...................24.............2. ......................15.06.2013 VEG.........................28.............9. .....................15.06.2013 hana .......................26.............1. .....podlaskie........02.07.2013 Truj . .......................28............4. ......................07.07.2013 mama6latki ................24............1........................08.07 .2013 milla1982....................30............2.... ..................29.07.2013 Firanka......................28............3 ......................03.08.2013 aneczka28 .................28............2 ...........................?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majka88
Wpisałam sie narazie na koncu bo nie wiem kiedy przyjdzie @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K,klementyna
Oj cicho, ja siedzę w pracy i myśle ile mam sprzątania w sobotę :O Dzis sie dowiedziałam ze mam koło reguły w pokoju kontakt :D zajęło mi to tylko 5 lat :P Jak narazie dzien bez przygotować, wczoraj jak wracalam to mi cała szyba zmarzla a ze nie mam nawiewu i ogrzewania to sobie karta do bankomatu kwadrat wyskrobalam i tak jechałam, potem sie to rozpuscilo ale ze 4 km tak sie wleklam :) A mi sie okres zbliża bo wczoraj miałam tyle sluzu, wstępem zaczyna działać. Moze tamten okres tak jednorazowo przyszedł i teraz nic nie będzie szalało. Więc czekam do poniedziałku . Zaczniecie sie odzywać, wiem ze juz myślami to wy przy świętach jesteście, chociaż kto wie w końcu 21 koniec swiata ma być, w zwiazku z tym w niedziele ubiore choinkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majeczka cieszę się że u Ciebie wszystko dobrze trzymam kciuki żeby następny cykl należała do ciebie :) klementynka ja właśnie dlatego choinkę ubrałam w środę że by przed końcem świata się na nią napatrzeć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale co wy tu wypisujecie - przecież koniec świata został odwołany przez Toyotę ! A tak na serio to coś słyszałam w TV że koło ziemi ma przelecieć meteoryt o wielkości (długości) 4km

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K,klementyna
Ale to 2040, w 2035 maja powiedzieć czy walnie w ziemie czy przeleciał obok :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K,klementyna
A tak serio bardziej wierze w teorie z pszczolami niż te kalendarze Majów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teoria głosi ze kiedy wyginie ostatnia pszczola ludzie pobierają w ciagu 4 lat. Drzewa nie beda rosnąć, rośliny i kwiaty przestaną dawać nasiona, zaczną umierać zwierzeta i tak cała planety w ciagu 4 lat będzie martwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawa a tak ogólnie jest teoria ze i tak każdy umrze, wcześniej czy pózniej :) A teraz mamy sie zajc tworzeniem nowego życia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny to jest aktualna tabelka :) myślę, że ciążówek już nie ma sensu tutaj trzymać, bo i tak większość pisze tylko z doskoku. Uaktualnijcie dane jeśli ktoś jest źle wpisany, bo się zamotałam, która tabelka jest poprawna :) Nick .................Wiek....ostatnia@ ...cykl starań.. woj...następna@ Frezjunia..............25.......15.11........... 3....łódzkie...... .14.12 kasiula86................?.......18.11........... .?...................... .16.12 kawa_z_mlekiem.....23.......26.11............2...mazowiec kie.....24.12 DZ25...................25........27.11........... 3...dolnośląskie... ...25.12 Staraczkaa............20.......23.11............4...mazow ieckie.....26.12 martulka87............24........11.11........... 2..................... 01-02.01 smile ..................28.........28.11............3...podkarpack ie.. .28.12 rybalopika.............29.......01.12........... 3 ..wielkopolskie....30.12 Alutkaaa..............28........22.10............ 2............................? joannaasia............27.......21.10............ 2............................? Magda0013............20......05.12.............3.......do lnośląskie.....? Malinowa_82..........30.......06.10............3.. ..................? Magda080............32.......31.10.............2......... ...........? bluebell_..............30........21.10........... 1...................... ? Majka88 KMSU- przerwa klementynka..mazowieckie....przerwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick .................Wiek....ostatnia@ ...cykl starań.. woj...następna@ Frezjunia..............25.......15.11........... 3....łódzkie...... .14.12 kasiula86................?.......18.11........... .?...................... .16.12 kawa_z_mlekiem.....23.......26.11............2...mazowiec kie.....24.12 DZ25...................25........27.11........... 3...dolnośląskie... ...25.12 Staraczkaa............20.......23.11............4...mazow ieckie.....26.12 martulka87............24........11.11........... 2..................... 01-02.01 smile ..................28.........28.11............3...podkarpack ie.. .28.12 rybalopika.............29.......01.12........... 3 ..wielkopolskie....30.12 Alutkaaa..............28........22.10............ 2............................? joannaasia............27.......21.10............ 2............................? Magda0013............20......05.12.............3.......do lnośląskie.....? Malinowa_82..........30.......06.10............3.. ..................? Magda080............32.......31.10.............2......... ...........? bluebell_..............30........21.10........... 1...................... ? Majka88...............24.......18.11............3..........................? KMSU- przerwa klementynka..mazowieckie....przerwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej 🖐️ Wrześniowa - (lub inne osoby, mające dzieci ok.2letnie bo nie pamiętam kto ma) napisz mi jak Twoja mała zachowuje sie na śniegu? Może głupio to zabrzmi ale...myślalam że moja się przekona do spacerów i ogólnie dworu jak spadnie śnieg, wiecie sanki jeżdzenie i tak dalej 9ja uwielbiałam) a tu doopa :( Sanki parzą w tyłek podobnie jak wózek... Pierwsze się spotkałam z takim czymś. Czyli wózek nie, sanki nie, na nogach hmm max 5min a i to nie zawsze no wymiękam. W ogóle nietypowe dziecko mi się trafiło, bo prócz tych wymienionych rzeczy to z reguły dzieic lubią słodycze (jakiekolwiek, odpowiednie do wieku) a Ania nic. Owszem, ugryzie czekolady kawałek czy tam ciastka ale wypluwa za chwilę. Dziwne bo niektóre owoce, które je są o wiele bardziej słodkie niż to co nieraz ma proponowane ze słodyczy. Chociaz może to i lepiej? Nie bedzie taką bambaryla jak mama :P hehe tylko np babcia małej patrzy na mnie jak na wyrodna matkę bo zapewne nie daje małej nic slodnieko ba a nawet zabraniam, dlatego nie je. To oczywiście nieprawda, no ale wez przetłumacz teściowej... ehhh. Niedziela się zbliża a wraz z nią moj okres :P Jedyne co, to musze przyznać, że przez branie castangusa nie boli mnie (przynajmniej aż tak jak kiedyś) brzuch, a biorę dopiero drugi cykl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiula a ile Twoja ma teraz lat? moja ma 23 mieś. i Ci powiem, że wózek też jest "nie", sanek nawet nie mam, bo histeryczka pewnie by nie chciała; jak pruszy śnieg to próbuje go złapać albo odgania rękami, głośno się przy tym śmieje i krzyczy, kręcą ją ślady na śniegu i skumała, że śniegiem można rzucać i najlepszym celem jestem ja :o to nic, że tata idzie obok.. to nic, że tata w nią rzucił, ona musi we mnie ;) to jej sprawia wielką radość :) słodycze kocha, dałaby się za nie pokroić. Ciesz się, że mała ich nie lubi, bo ja z chęcią bym się nie dzieliła, a tak to muszę się ukrywać. W sumie to Ci powiem, że każde dziecko jest dziwne. Twoja na śniegu lubi się bawić? ja ubieram swojej gruby kombinezon jednoczęściowy i wiem, że na 100% nie jest jej zimno, bo nawet ręce ma gorące bez rękawiczek no i jak upadnie nie ma od razu dupska czy nóżek mokrych. No i moja nadal nie gada :D tylko składa ubogie 2 wyrazowe zdania z tych słów, które zna, a szału uwierz nie ma :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe :) Moja jutro skończy równo 22msc. Z mówieniem też szalu nie ma, tzn pod wzgledem łączenia wyrazów, bo ani razu jej się nie zdarzyło. Za to od niedawna zaczęła na potęge nazywac różne rzeczy (po swojemu oczywiście), takze spokojnie czekam aż skuma że można je łączyć. Ania co do śniegu jest raczej obojętna, owszem dotknęła, zdziwiła się, że mokry i zimny :p ale szału nie ma. Bardziej się cieszy już na niego jak się wniesie go do domu na butach, wtedy z radością "kabluje" sieg, sieg! Rzycac nie rzuca bo jej za bardzo rękawiczki przeszkadzaja :P Ci powiem szczerze, że jak mam z nią iść na dwór top chora jestem bo to istna walka z wiatrakami. Normalnie zazdroszcze tym ,co ich dzieci lubia przebywac na dworze choćby na krótki czas. Twoja też nazywa wszystko po swojemu? Prócz mama, tata, baba, dziad (może coś jeszcze) to wszystko przekręca. Nawet może nie przekręca tylko nazywa od nowa np. "mi-mi" to muzyka, a "po" to pilot wiec pokazuje na pilota i krzyczy mimi gdy chce żeby jej muze włączyć. "Niu'niu" misiu, "ka-ka" to kawa i kaszka jednocześnie, "pcie-pciep" to picie a ciepło to "ciep-ciep" więc mam dylemat za każdym razem czy mala mówi picie czy cieplo bo to prawie jedno i to samo. Mozna by tak non stop wymienieć co nie nawymyśla. Nauczyla się nawet odpowiadac ile ma lat i jak ma na imie - no i mowi to dośc zrozumiale jak na nią. A największym hitem jest "serse/serser" czyli serce i 'ciat" - kwiat, potrafi non stop to gadac i wyszukiwac np na ubraniach czy w książeczkach albo tv.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja wczoraj nauczyła się ładnie mówić słowo "miś" , a tak to na picie mówi mleko (obojętnie czy woda, sok, mleko) jeśli na obrazku znajdzie szklankę z sokiem to mówi mleko, a jak zobaczy garnek to mówi am , jak pokazuje jej na obrazkach warzywa/owoce jajka itp, to też od razu woła am, jak mówię powiedz proszę to mówi "pyta" jak mówię powiedz dziękuję to podaje rękę :P często potrafi powtórzyć jakiś wyraz tylko jeden raz potem już nigdy nie mówi, jak mówię powiedz kotek to ona "mi" bo tak naśladuje kota :P ona albo coś mówi konkretnie albo nie mówi wcale, więc ma bardzo ograniczony zasób słów nie powtarza za mną tak jak Twoja córcia lepsze przekręcanie niż milczenie. Aktualnie uwielbia gryzmolić po wszystkim, kupiłam jej kredki to ma swój własny świat no i nauczyłam rysować kółko. Ładnie mówi kółko, ale na klocki woła "kółi" na piłkę też i czasami chodzi po domu i woła gdzie kółi gdzie kółi jak nakręcona :D No i mamy przełom od kilku dni nie śpi i nie chodzi ze smoczkiem, pogryzła go bezlitośnie, miał same dziury nowego nie kupiłam to szybko się zniechęciła. Jeszcze poprzycinałam mu ten pogryziony silikon żeby czasem go nie połknęła to teraz tym bardziej już go nie chce. Na noc się o niego pyta spojrzy, włoży do buzi i wyrzuca. Myślałam, że będzie więcej zachodu z odzwyczajaniem. Od kilku mieś. nie pije też niczego z butelki tylko ze zwykłej szklanki. Tak to się jej spodobało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ona albo coś mówi konkretnie albo nie mówi wcale* w sensie, że tamte zastępcze nazwy są już u niej od kilku mieś. a nowe słowa mówi prawidłowo albo wcale. Tak jak właśnie ten miś czy kółko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majka pocieszylas mnie bo możliwe że to samo miałam, okres mi się przesunął o 3 tyg i też nigdy nie miałam takiego plamienia a co do staranek to niestety też nie było bo się bałam że coś mi jest. W tym miesiącu też wszystko będzie chyba później mam 17 dc a kreską na teście blada. No ale zobaczymy co dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majka88
Kochana ja mam dzisiaj 27 d.c,plamienie mialam od 21 d.c do 23 d.c potem przeszlo.Miesiaczke powinnam dostac 18 ale napewno nie dostane.Jak bylam.w.zeszly czwartek tzn 19.d.c to nie bylo.widac cialka.zoltego endometrium tylko.6 mm i tylko pelno malych pecherzykow wiec bylam zalamana a tu wczoraj takie.zdziwienie ze jest cialko.zolte i.endometrium uroslo do.9,5 mm tzn.ze nie dawno byla.owulacja tak mi.sie.wydaje przynajmniej.Moze u Ciebie tez.tak bylo?teraz czekam na @ i.zaczynam.dzialac:)a Ty ktory masz dzien cyklu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×