Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Firankaa

Starania czas rozpocząć - sierpień / wrzesień 2012

Polecane posty

Blue miałam, w tym cyklu nie mam bolą mnie piersi, ale narazie sluzu brak okres powinnam dostać dzis, jutro albo w ciagu najbliższych 4 dni :) Nie mam pojęcia. Muszę wyścig na dwór ale patrzę przez okno i wcale mnie nie zachęca widok za oknem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blue miałam, w tym cyklu nie mam bolą mnie piersi, ale narazie sluzu brak okres powinnam dostać dzis, jutro albo w ciagu najbliższych 4 dni :) Nie mam pojęcia. Muszę wyścig na dwór ale patrzę przez okno i wcale mnie nie zachęca widok za oknem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klementyna - dwie opcje albo owu sie przesunela albo juz takiego sluzu nie bedzie bo bedzie test pozytywny!!! kiedy testujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie też przeraża widok za oknem najchętniej bym sobie posiedziała w ciepłym domku pod kocykiem popijała gorącą herbatkę i pooglądała TV no ale człowiek musi pracować w dodatku w weekend zjazd na studia :/ ehh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawa ja 4 lata studiowałem zaocznie więc nie marudz :P Blue ja nie mam owulacji więc ciaza odpada, poprostu mi sie w hormonalne na mnieszalo Brak owulacji potwierdzony przez lekarza i male szanse na ciaze pożarem mam torbiel na jajniki i dużo nirozwinietych mniejszych pecherzykow na jajnikach obu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majka88
Pogoda rzeczywiscie paskudna w drodze do pracy o malo sie w sopel nie zamienilam,a jeszcze czeka mnie koczowanie popoludniu u gina.Jezeli nie powie mi nic konkretnego zaczne szukac innego lekarza.Bo to plamienie musialo miec zwiazek z brakiem owulacji skoro nadzerka jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) co do śluzu płodnego to ja mam zawsze sporo na kilka dni przed zbliżającą się owulacją natomiast przed @ także mam sporo śluzu ale białego martulka castagnus jest całkowicie bezpieczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawa bo tacy jak ja to wygineli juz dawno Najpierw 3 lata dziennie studia a zaocznie zawód technika, potem poszłam do pracy w zawodzie wyuczonym w studium i poszłam zaocznie na ten sam kierunek na studia tyle ze zaocznie więc ja studiowałem 7 lat a potem jeszcze 2 lata studium kolejne ale to tylko tak dla zabawy :P Dopiero w czerwcu tego roku skończyłam naukę :D Majka ja bym poszła na twoim miejscu na konsultacje do innego lekarza , bo z tego co piszesz pani doktor sama niewie co ci jest. A robiłas hormony? Moze ma to z tym zwiazek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane a u mnie błękitne niebo słońce mocno świeci nie pada już śnieg za to drzewa są pięknie ośnieżone a śnieg pod nogami skrzypi pięknie jest :) wczoraj ubrałam sobie choinkę i przystroiłam mieszkanie i okna zaczynam czuć święta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam zawsze dużo sluzu plodnego, bol jajnika ale lekarz mowi ze brak owulacji. A po wynikach jak szukałam to mam progesteron taki jaki jest po owulacji i miałam pływa zatoce duglasa i sama niewiem co sadzić a wizyta w środę :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam w domu hipochondryka i bałagan :D A ze świat to choinkę na balkonie która teraz sama muszę wtaszczyc do domu dobrze ze mala i 2 babki które zrobiła moja mama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ładnie z tego co piszę KMSU to już prawie gotowa do świąt a ja w całkowitej rozsypce - jedynie lampki nowe zawiesiliśmy przed domem i więcej nic po niedzieli muszę ostro zabrać się do roboty - czeka mnie ubieranie dwóch choinek u mnie (1,7m) i u rodziców (ponad 2m) może ktoś chętny do pomocy ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha nawet sobie wczoraj śledziki marynowane zrobiłam :) będą jak znalazł na święta :) lampki na polu to powiesi mój M jak wróci bo od poniedziałku jestem sama bo pojechał w delegację będzie dopiero w poniedziałek :( dlatego miałam tyle czasu żeby zająć się domem i ubieraniem choinki :) zostało mi tylko sprzątanie ale to już na przyszły tydzień żeby na święta było już czyściutko :) a wy okna już umyłyście? ja się w końcu za nie zabrałam w tamtym tygodniu więc mam to z głowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie myciem okien zajmie się mąż - bo ja się szybko przeziębiam więc to nie dla mnie :/ do świąt to ja jeszcze 2 razy będę sprzątała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ładna :D my mamy zywa w doniczce , całe 90 cm, potem ja poradzimy na działce Kawa no niebadz taka [ beksa ] koleżance męża nie pozyczysz :D Ja sie za sprzątanie wezmę w sobotę i potem przed świętami jeszcze ogarnę i spokój :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klementyna mnie się też podobają żywe choinki ale szlak by mnie trafił jak by mi się te igły sypały po domu :) ja też ogarnę sobie mieszkanie jutro a potem dopiero przed świętami w ogóle to muszę sobie przesunąć łóżka i meble i tam wymieść bo znając życie pewnie będzie tam okropnie dużo śmieci i kurzu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×