Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Firankaa

Starania czas rozpocząć - sierpień / wrzesień 2012

Polecane posty

jeju co za pogoda okropna : wieje , pada śnieg i jest zimno - brrr.... aż się nie chce nigdzie wychodzić a trzeba jeszcze z pracy do domu wrócić :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klementyna wykrakałaś ;) u mnie zaczyna robić się plucha.. ja się czuję w miarę dobrze.. nie mam ochoty na jedzenie, wszystko mi dziwnie smakuje - tak kwaśno?!, obiady jem rzadko, a jak już zaczynam to się zmuszam. Jak na razie przytyłam 1kg, bo ostatnio schudłam znowu. Jestem już prawie przy końcówce 15tyg. :) wiecie kupiłam sobie jednak detektor tętna i co jakiś czas słucham bicia serca maluszka, za pierwszym razem nie mogłam wyjść z podziwu jak wyraźnie słychać :) Myślę nad prezentami i mężowi kupię szalik i gacie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Listek gratulacje ciazy. Ja stosuje olej zimnotloczony z wiesiolka i jest150tbl i koszt 25zl. Myslalam nad oeropolem ale nie oplaca sie. Kiedys stosowalam olej to mi pomoglo. Dzis mija mi 7dc czyli wczoraj mi sie @ skonczyl a ja juz widze ladny sluz..zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kmsu no skarpety też dobry pomysł :) sama też powinnam sobie kupić majty :P jak to kiedyś określiła sprzedawczyni "babcine" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tego schabowego to teściowa często robi na niedzielny obiad to odpada - to musi być coś co ich zaskoczy hehe - no i żeby nie było trudne do przygotowania :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny. Troche mnie nie bylo ale osttanio nie mam na nic czasu i siły. Bylam na szkoleniu 3 dni, no i chodze do pracy. Wstawalam o 5, wiec po robocie praktycznie odrazu scinalo mnie z nóg i zasypialam. Jutro mam wizyte u ginekologa. Pozdrawiam was wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! U mnie dzisiaj 20 dc i ładna grubą kresczka na owulacyjnym:-) w tym miesiącu żadnych boleści wszytko jest ok jedynie dzisiaj prawy jajnik mnie chwilę bolał więc poszłam zrobić tescik. Tylko nie mam sluzu rozciagliwego jedynie taki jak woda przezroczysty i chcialam się was zapytać czy zawsze co miesiąc macie w dni plodne taki rozciagliwy????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majka88
Smile to super bierz sie do roboty;)ja w tym cyklu wogóle nie.zaobserwowalam sluzu plodnego a gin powiedzial.ze byla owulacja ale.sama nie.wiem kiedy,ale od owu po 14 dniach powinna.przyjść @ wiec.wtedy oblicze wstecz kiedy byla.A Tobie zycze takich dwóch krech za.dwa tygodnie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majka dziękuje i wzajemnie:-)wlasnie tak czytam i nie każda kobieta ma śluz rozciagliwy więc się uspokoilam trochę:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smille kochana ja też nie zawsze mam rozciągliwy śluz trzymam kciuki żebyś nie długo zobaczyła tak samo wyraźne || kreseczki ale na teście ciążowym :) Dobrej nocki kochane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kmsu dziękuje bardzo :-) i życzę również tego samego:-) słodkich snów dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny .. jak tam nastroje przed świetami , bo u mnie niestety tyle ze nie wiem czy wg w tym roku obchodzic swieta , przesubełabym je najchetniej o jakies pól roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I.klementyna
Waris ja tez, Jeszcze mi sie jakieś cuda dzieją z okresem :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klementyna mi tez , czyli po zabiegu jest juz 5 tyg .. okresu brak zaczynam sie denerwować ..tzn. gdybym zaszła w ciaze i urodziłabym zdrowe dzieciatko to byłby najlepszy prezent po tych wszystykich perypetiach , ale wiem ze nie moge igrać z ciałem bo moze jescze nie byc gotowe . a wizyte mam dopiero 27 u gina.... Ale mam taki zamet w zyciu teraz ze najlepszy prezent to zamkniecie się w domu przy bliskiej osobie i cisz i spokój którego mi brak...i sie nie zakłada za to by było inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi też się odechciewa świąt jak pomyślę o tych wszystkich przygotowaniach (sprzątanie , pranie - na szczęście wczoraj już oprałam firanki , a najgorsze gotowanie :/ ) Do tego robić zakupy w sklepie - gdzie tłumy ludzi :/ - kupować prezenty - do tego jeszcze w nocy dowaliło jakieś 15 cm śniegu :/ - sory dziewczyny ale dzisiaj mam dzień narzekania :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×