Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Firankaa

Starania czas rozpocząć - sierpień / wrzesień 2012

Polecane posty

Hej.... dzisiaj dopiero w miare żyje bo tak, to mdłości całodzienne + duże osłabienie. Nic mi się nie chce, dosłownie. ale nie z lenistwa tylko czuje się jak balonik, z którego spuszczono powietrze do połowy. Nic przyjemnego. A leżeć nie ma możliwości, ani nawet polegiwać. Młoda wywędrowała do babci (!) uwierzycie? Większego mam stracha przez to niż chyba przed porodem. Noo przynajmniej przed pierwszym :p bo teraz już wiem co mnie czeka i nie uśmiecha mi się to :( Nie bardzo mam zaufanie do tesciowej, no ale w ramach prześpieszzonego dnia babci i dziadka do jutra mała u nich zostaje i jak bedzie ok to przy okazji jutro im się powie, ze bedą mieli kolejnego wnuczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej no wiecie ze wyslalm swojego posta godzine temu i dopiero teraz zobaczylam go!! to skandal normalnie. Normalnie umiem odroznic te dwa bole, ale heh juz zapomnialam jakie byly roznice :P Wydaje mi sie jednak ze to owulacyjny ból jednak. KMSU do 2 tygodni mozesz krwawic. Ja coprawda bez lyzeczkowania ale krwawilam ponad 2 tygodnie i jeszcze dodatkowo ponad tydzien plamilam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KMSU nie wiedzialam ze ty z Bielska. Uwielbiam Bielsko! Studiowalam tam i mieszkalam przez 3 lata. No i w Bielsku przeciez duzo jest sklepow :) Macie Sfere i Gemini Park i Klimczoka...i inne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdddsdsds
KMSU po lyzeczkowaniu ja krwawilam gora do tygodnia i to raczej plamienie male bylo. Nie to zebym Cie straszyla, ale ja na Twoim miejscu mialabym mnóstwo pytan do gina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgadzam sie z wpisem
KMSU ty lepiej dobrze sie zbadaj a nie zaraz po poronieniu ty sie staraasz powinnas odczekac a nie na łapu capu bo mozesz znowu poronic to nie sa przelewki nie rob nic na sile bedzie miala byc to bedzie kobieto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martulka nie doszukuj sie problemow przeciez caly czas nie musza cie bolec tak samo jak nie kazdemu jest mdlo w ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrzesniowa daj znac bo sama jestem ciekawa ;-) firanka wrzesniowa ma racje ja tez tak mam jak jest owulacja to boli ktorys jajnika jak @ to cala macica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadzam się z wpisem a czy ja mówię że już teraz natychmiast ? oczywiste jest chyba to że najpierw zrobię badania a zacznę się starać dopiero jak lekarz wyrazi zgodę czyli pewnie nie wcześniej niż w marcu nie zamierzam starać się bez wyraźnej zgody z lekarzem ! Dziewczyny tak myślałam że do 2 tygodni więc muszę jeszcze poczekać aż krwawienie ustanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestescie ? kurcze dziewczyny dzis czeka mnie rozmowa z moim M. powiedzialam mu kilka dni temu ze ma sie zastanowic i powiedziec jakie ma oczekiwania wobec mnie, wobec ciazy i w ogole. i sie nic nie odzywal, pytalam czemu nei chce rozmawiac a on mi na to "nie wiem jak zaczac rozmowe" tak mnei to rozbawilo ze nie moglam przestac sie smiac :D obiecal ze dzis porozmawiamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
staraczko to powodzenia z mezem. Ja wlasnie wrocilam do domu. Zrobilam zakupy, kupilam bluzeczke temu malemu i jestem lzejsza o 200 zl :O drogo wszedzie. KMSU a jakie badania chcesz wykonac? czekasz az Ci lekarz jakies zleci? czy moze juz powiedzial co powinnas zbadac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
firanka napisał mi chyba z 5 badań na kartce ale nie jestem w stanie odczytać co tam jest napisane :) myślę że w laboratorium sobie poradzą :) a ty jakie byś mi doradziła zrobić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alez mnie wukurwa to kafe ostatnio! KMSU a ty wczesniej przed ciazą robilas jakies badania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niedziekuje, jestem ciekawa co on wymysli, poki co czekam az po mnie do pracy przyjedzie;p a dopiero za godzine koncze ;-( a tak w ogole dziewczyny co sadzicie o tym ze jak my kupimy wozek czy lozeczko i potem jak nam nie beda potrzebne, zeby pozyczyc to komus z rodziny ? bo wiem ze to kiedys mialoby nastapic bo szwagier z zona nie maja swoich a tez pozyczali przy 1 dziecku od kuzynki. oni sa bardzo ze tak powiem niehl;ujni, mieszkanie po nich wygladalo jak po wojnie nie mowiac o makach kaszach w ktorych byly robaki a feee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do KMSU
[zgłoś do usunięcia] KiedyśMożeSięUda ciesz sie ze nie musisz leczyc nieplodnosci to dopiero badania i leczenie kosztuje!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no dziewczyny ja nie wytrzymam z tym kafe ! oni sa niepowaznie, tak mi podnosza cisnienie ze lepiej nie mowic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KMSU w takim razie ja radzilabym Ci zrobic podstawowe badania takie jak prolaktyne w 3-5 dniu cyklu, progesteron w 7 lub 8 dniu po owulacji, morfologie i TSH. A jesli TSH wyjdzie nie w normie to dodatkowo FT4, FT3 i AntyTPO. Oczywiscie jest duzo wiecej tych badan... ja hormonalne robilam po pierwszej utracie ciazy, teraz bede robila immunologiczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
staraczko to zalezy.. jesli bym wiedziala tak jak ty ze to takie brudasy, flejtuchy to raczej bym nie pozyczyla. W innych okolicznosciach czemu nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ja spadam musze sie pakowac do domu, a poza tym nerwy mam poszarpane przez to glupie forum ! ze tez oni nic z tym nie robia! moze wejde pozniej, jak nie to jutro bede ok 9 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do KMSU mam nadzieję że nigdy nie będę musiała mieć takiego leczenia ale tego nikt nie wie czy kiedyś nie będę musiała mieć takiego leczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×