Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Firankaa

Starania czas rozpocząć - sierpień / wrzesień 2012

Polecane posty

Ja krótko karmiłam, więc się nie wypowiadam, bo jestem wyrodną matką :) Ja nie wiem czy się poczęła przed czy w trakcie owulacji, nie pamiętam tego, chociaż bardziej mi się wydawało, że to było po owulacji, ale mogła się przesunąć, bo chorowałam wtedy,.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milla możesz planować, stawać na rzęsach a natura i tak zrobi swoje, masz 50na50 że będzie córka albo syn. Znajoma planowała córkę a i tak miała pierwszych 2 chłopców, kiedy dała sobie spokój, wpadła i urodziła się córka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie karmiłam w ogóle, tematy porodu sn i karmienia piersią są mi obce. Taka ze mnie chemiczna mamuśka ;). Nie pomogę również w kwestii tego, czy córka została poczęta w owulację, przed nią czy po niej, bo jeśli kochaliśmy się z Małżem kilka razy dziennie, z czego do pełnego wytrysku dochodziło średnio co dwa-trzy dni (a jak wiadomo w preejakulacie też są plemniki) to trudno określić które dokładnie plemniki dokonały aktu stworzenia :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierwszej ciąży nie planowałam, ale wiedziałam, że mam dni płodne i wiedziałam, że nie powinnam się kochać w tym czasie, ale tak jakoś mnie coś podkusiło i wyszło jak wyszło :) zew jajników chyba.. a druga planowana i za pierwszym razem się udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trujku Hahah to niezle Malza wymeczylas :) Wrzesniowa a chinski kalendarz? :))) I nie wierzycie, ze mozna zaplanowac plec? Kurcze.... to jestem niepocieszona ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem, ze masz racje, ale zawsze w cos trzeba wierzyc ;) Generalnie nastawiona jestem na dwoch synow, ale pomarzyc sobie mozna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wymęczyłam :D? My temperamentni jesteśmy i lubimy seks tak dla czystej przyjemności, częstotliwość stosunków jest u nas niezmienna, zmienia się tylko częstotliwość wytrysków :D. Kiedy staramy się o dziecko żądam większej ilości :D. Aha - wg chińskiego kalendarza miał być chłopak, wróżka też przepowiadała chłopaka. Jest dziewucha :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie synio niby sie potwierdzil, ale...w owulke mialam 25 lub 27 marca, a zagniezdzenie bylo juz na pewno w kwietniu, a tam powinna byc dziewczynka - wiec nie wiem jak do tego podejsc :) Teraz wychodzi na ten i nastepny miesiac syn...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurczę, a ja tak chciałam być matka samych chłopców :). Nie bardzo wyobrażałam sobie siebie jako matkę dziewczynki, dalej sobie zresztą nie wyobrażam :D. Będę improwizować :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mila ale skoro planujecie więcej dzieci to w czym problem jak teraz będzie syn :P będą jeszcze inne szanse :) a co wam wychodzi z tego linku co podałam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sprawdziłam - wyszło mi, że moje pierwsze dziecko to syn :D a drugim bedzie córka :D. Kurczę, muszę Adeli w pieluchę zajrzeć, może jednak coś tam przede mną ukryła :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mowilam o tym linku. ALe mialam chyba taki sam kalendarz, bo jak ostatnio zerknelam, to tez tak wychodzilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mila --> plec jest bez roznicy. kurcze doradzcie mi :D bo mowia ze co 2 dni sie kochac tak ? przytulanki byly przedwczoraj i beda dzis i nie wiem czy czekac do piatku czy jutro tez sie poprzyutulac ? w piatek ide na usg zeby zobaczyc jak tam te moje pecherzyki ( sa 2 dosc duze prawie jednakowej wielkosci)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, no syna chciałabym kiedyś mieć, nawet jak ma ważyć 4,5kg :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to czyli to się nie sprawdza. Ja i tak czuje, że nie będzie córki, bo życie lubi być przewrotne :) będzie syn zobaczycie, a jak córa to będę w głębokim szoku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Staraczka - ja mogę doradzić co u mnie podziałało: kochajcie się kiedy chcecie. A kiedy nie chcecie to się nie kochajcie. Czy rano czy wieczorem, czy parę razy dziennie czy wcale. Plemniki żyją w "sprzyjających warunkach" (czyli płodnym śluzie szyjkowym) 3 dni spokojnie, więc to nie ma znaczenia czy co 2 dni czy codziennie czy 2 razy dziennie. Ważne natomiast jest, żebyś się nie spinała i nie myślała, że "tu i teraz" trzeba i musi być. To chyba najgorsze co możesz sobie zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
truj wiem wiem nie mysle o tym w ten sposob, traktuje to jak relaks :D tylko chodzi mi o to ze on ma wyniki na minimum normy i wiem ze co 2 dni najlepiej i nie wiem czy jutro odpuscic sobie czy nie ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też tak myślę, żeby robić wtedy kiedy będzie ochota :) ja robiłam to raczej "musi być tu i teraz, bo nie będzie wcale" ale nie miałam wyjścia , córa nas nie odstępowała, trzeba było korzystać z okazji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matko zostawić na 2 godziny i tyle trzeba czytac Truj fajny ten wozek Mila tak o pierwsze, ale byłam niania przez 10 Lat to trochę sie z niemowlakami przebywalo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Staraczka niby nie ma, ale fajnie byloby teraz kupowac rozowe sukienki, tak dla odmiany :) Synia kocham do szalenstwa, kazdego nastepnego bede kochala rownie mocno. Tak sobie tylko czasem mysle, ze dziewczyny ciagna jako dorosle do swoich mam (najczesciej), a ich mezczyzni do swoich zon, wiec... Trujku bedzie i synio, zobaczysz. Moj dziadek zapowiedzial kiedys babci po trzeciej corce, ze bedzie pracowal do skutku, babcia byla przerazona... i czwarty urodzil sie syn :) Wrzesniowa a jak ja mam wg Ciebie sprawdzic 28 lat zaszlam wg miesiaczki w marcu, a wg owu zagniezdzenie bylo w kwietniu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×