Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Firankaa

Starania czas rozpocząć - sierpień / wrzesień 2012

Polecane posty

Staraczka hmm dzis mija 5dxien po odstawieniu luteiny ale nic sie nie zapowiada na@ bralam luteine 1 tabl po 3 razy dziennir przez 4 dni. po lureinie zawsze bul okres. Fakt czuje ze piersi mi urosly ale nie odczuwam boku no i uciazliwy jest badal bisly sluz. Niby to torbiel ale nie odczuwsm juz bolu brzucha tylko jak zrobie wiekszy wysilek. nie kloce sue z mezem co o dziwo zawsze bylo przed @ klotnie zmienne nastroje. P.s nie nastawiam sie na ciaze czekam na okres. Niczego noe przwczuwsm denerwujace czekanie na okres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Trujku :) nie czytałam instrukcji,bo jej nie dostałam :) A co do dwóch takich samych kresek,to były przez dwa cykle w 18 i 19 dniu,wiec wiem i co chodzi,tylko wcześniej ta jasna pojawiała się przed sama owulka,a teraz jest stale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martulka - coś dziwnego się z Tobą dzieje. Miałam 2 razy wywoływaną @ i za każdym razem luteina działała. Może szkopuł tkwi w dawce lub sposobie podawania. Mi zalecono dawkę podwójną - nie 50mg (jedna tabletka) ale 100mg na raz (dwie tablety) - dowcipnie. Milka - :classic_cool: no problemo. U mnie zawsze są II krechy na owulacyjnych, więc nie przejmuj się - póki nie są jednakowego koloru nie ma o czym mówić ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wtrące słówko :)
martulka ja na twoim miejscu zrobiłabym test ciążowy, max po 4 dniach od brania luteiny pojawia się @ no i te piersi same z siebie nie rosną ? masz może je jędrne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kochane :) byłam dzisiaj kolejny raz na monitoringu i mój pęcherzyk ma szerokość 17 mm i długość 12 mm mam przyjść w poniedziałek powie mi czy pęknął więc może dziś jakieś przytulanie kto wie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wtrące słówko :)
martulko to zrób bete albo test wyjdą za pewne pozytywne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słupek - niewielu osobom mogę to napisać w tym dobrym kontekście: a niech Ci pęknie ;)!! Marta - coś w tym może być. Nie masz okresu. Nie kłócisz się z Małżem. Masz spro śluzu. Masz jędrne cycki ;) (mnie też nie bolą). A torbiel jak już czytałaś nie jest ŻADNĄ przeszkodą w zajściu w ciążę :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teortetycznie to mozna dac lekarzowi i poloznej oswiadczenie ze niechcesz byc nacinana, ze naciecie moze byc wykonane tylko ze wskazan medycznych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. No tak wszystko pieknie tylko kilka dni wczesniej mialam bole w krzyzu a dole promieniowaly ni nerki ze meza prodilam o glaskanie w tych miejscach. to jest huz oznaka ze bede miala@. zawsze tak mam. Czekam z niecierplieosciana@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trujku,dzięki za wszystkie inf,dobrze ze można porównać swoje spostrzeżenia :-) Jak się czujesz? Wrzesniowa mój wynik też ma takie pomysły,ze go czasem ogarnąć nie moge,chociaż widzę,jak z dnia na dzień powaznieje - ze tak to ujmę :) Martulka jak zaszłam w pierwsza ciążę,to byłam tak pewna,ze dostanę @ ze nawet tampony kupiłam wcześniej,niż zwykle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe jak tam Rybalopika :) Smile niedługo też testuje z tego co pamiętam. Mila u mnie na razie przewaga jest głupot , ale pewnie niedługo to się zmieni jak osiągnie magiczną liczbę 2l :D pamiętam, że po roczku też była już inna. Jaka u was jest pogoda? u mnie deszcz pada, dużo liści spadło, jesień dosłownie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martulka jak za kilka dni nie dostaniesz @ to idź na betę i wszystko się wyjaśni skoro testy wychodzą negatywne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milla 1982 ja mam teoretycznie mieć owulację w niedzielę ale kto ją tam wie :) wczoraj mój pęcherzyk miał 17 mm długości i 12mm szerokości tai jakiś dziwny :) mówią że przy 17 mm powinien pękać ale kto go tam wie wczoraj były przytulanki zalecane przez pana doktora :P i mamy teraz co 2 dni a w poniedziałek idę znowu na USG monitorować i zobaczymy czy pękł przez weekend czy w tym miesiącu brak owulacji :/ oby pękł i oby się udało :) TRZYMAM KCIUKI ZA WAS I ZA SIEBIE :))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrzesniowa mój wynik ma 23 miesiące,a od miesiąca buzia mu się nie zamyka. Wczoraj chodził i powtarzał "mama do pracy nie" i pytał co chwile "kochasz?" no i oczywiście nawet jak rozrabial,to mi serce miękko. Pogoda w miarę,sniego stopnial,liście spadły. Mieszkam blisko gór,wiec u nas szybciej zima nadchodzi. A ja właśnie w pracy od rana ehhh :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kmsul ja nie miałam monitoringu,tak się domyślam,ze będzie owu,bo zawsze jest ok 5 dnia miesiąca. A czujesz coś,ze to plodne dni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
[zgłoś do usunięcia] Wrześniowa** Lecę z netu tylko jeszcze się zapytam, Mama6l a jak u Ciebie ze śluzem? bo u mnie to taką bidą wieje, że szok miłego wieczoru dziewczyny U mnie jest wodnisty... ale nie taki śliski jak przy owulacji tylko taki bardziej jak woda. Nie ma go jakoś bardzo dużo czy coś. Na szyjce tylko czuje jakby w otworze szyjki, ze tam jest ślisko, a tak to woda :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama6l to miałam tak samo jak Ty, wiesz w poprzedniej ciąży to miałam dużo białego śluzu, a teraz to jakaś posusza, tylko jak wkładam palec to trochę białego jest, a tak to przeważnie przezroczysty prawie nic. Czytałam o tym na necie i to też jest normalne, bo każda ciąża przebiega inaczej. Może później w bardziej zaawansowanej ciąży przyjdzie ten śluz u mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mila moja dużo jeszcze nie mówi, co jakiś czas coś nowego powie, ale pełnymi zdaniami nie mówi tylko krótkimi typu "daj mleko" takie dwuwyrazowe. Nie chce się uczyć :) jak kiedyś powtarzała niektóre wyrazy np. mucha, pasta, królik tak teraz tego nie powtórzy. Nie wiem czemu tak ma. Cofa się chyba :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrześniowa no ja mam własnie ten wodnisty ale jak sprawdzałam przy szyjce to były miejscami takie białe grudki (to było jeszcze przed testowaniem) i te grudki mnie wtedy zdziwiły, bo wcześniej nic takiego nie miałam. Tych grudek jest malutko. A tak to woda... taka totalnie nie śliska (jak mocz, woda zwykła itp.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raz kiedyś powiedziała woda i usłyszałam to tylko raz w życiu :) a tak to na wszystko mówi mleko jak chce coś pić, a na jedzenie mówi am. Niereformowalna ta moja dziewucha jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takie grudki białe kuleczki też mam co jakiś czas i też nie wiem co to jest, bo upławy to nie są. Czasami też wylatują mi takie białe mikro strzępki w tym wodnistym śluzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobijcie...od wczoraj męczą mnie mdłości, brak apetytu na cokolwiek i takie ogólne zmulenie :o. Nie za dobrze mi z samą sobą w każdym razie. Obawiam się, że może być tak jak w pierwszej ciąży, tyle że w pierwszej nie zaczynało się tak wcześnie 😭... Pomimo tego, że zaczęło się później niż teraz to i tak doszłam do etapu, gdzie prosiłam Małża, żeby zrzucił mnie z balkonu żebym przestała się męczyć :D. Mogę dołączyć do "śladowych ilości grudkowo-wodnistego" klubu :). Kurczę, powodzenia w staraniach dziewczyny, w razie czego będę kibicowała znad muszli :D. Ryba - jak tam? Zamelduj się chociaż jak znajdziesz chwilę - czy masz Raka, czy doszłaś do ładu z @ :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ile ma dokładnie miesięcy? Mój zaczął mówić dokładnie miesiąc temu,teraz mowi zdania,ale przekreca szyk i nie odmienia oczywiscie rzeczowników. Będziesz na zwolnieniu cala ciążę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trujku nie poddawaj się :) mi lekarz zawsze powtarzał,ze powinnam się cieszyć,bo to znaczy,ze jest wysoki poziom hormonów,a wiec ciąża jest silna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na razie ma 22mieś. , wiesz mojej koleżanki córa to się rozgadała dopiero po 2roku życia, wszystko nazywała, każdą rzecz, więc muszę czekać :) moja sąsiadka ma córkę w wieku mojej córy i też dużo nie mówi, a znowu druga koleżanka ma córkę, która mówi już zdania 4 wyrazowe i to ten sam wiek :) jak widać nie ma reguły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Truj w pierwszej ciąży przyszła u mnie zgaga ok 7/8tyg. ciąży a teraz dostałam mega mdłości w 5tyg. więc widzisz to jest możliwe :D zresztą mdłości i zgagę mam do teraz, więc witaj w klubie x 2 :o też możesz mnie dobić.. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrześniowa ja podczas cyklu z wielką precyzją badałam śluz (czekałam na tą spóźniającą się owulacje ;P) ani razu nie zauważyłam takich grudek tym pardziej, ze one się nie rozwalają jak się je sciska.. :D Ale to chyba normalne jest :D ja to się śmieję, ze w ciązy to wszystko jest normalne xD Trujku współczuję Ci tych dolegliwości :/ Mnie mdli trochę po kawie, ale nie tak żebym latała do kibelka ;P Tylko jak np. po kawie wstanę i coś robię ;P To wtedy mam takie uczucie jakbym zaraz musiała puścić pawia :D U mnie wszelkie dolegliwości ciążowe przejął mój mąż :D:D:D Bolą go "jajniki" (przysięgam! :D boki zrywam z niego jak nie wiem :D tzn nie bolą go jajniki bo ich nie ma, ale w dole brzucha :D) do tego mu ciągle niedobrze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×