Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Firankaa

Starania czas rozpocząć - sierpień / wrzesień 2012

Polecane posty

Gość K.klemtyna
Mój maz w lutym 84 Szwagierka marzec85 Szwagier kwiecien86 Drogi maj87 Trzeci czerwiec88 Czwarty lipiec 89

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa i ja dzwonilam do tego mojego nieszczesnego ginekologa, bo jeszcze innego nie znalazlam, a potrzebuje recepty na progesteron... i zdziwil sie i mam jutro skoczyc po recepte do poloznej, a on mi powiedzial bym przyszla w poniedzialek... moze i pojde do niego ale tylko ten raz ostatni po tą recepte, pozniej pojde do innego... i jeszcze zapytalam go co mam zrobic z castagnusem i on powiedzial zebym go nie odstawiala... mam brac tak samo 1 dzienni, dopoki on nie zdecyduje czy odstawic... i nie wiem teraz co z tym zrobic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że tak, Firanko - przecież jesteś w dobrych rękach :). A jak się czujesz tak w ogóle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Firanka gratuluje, gratuluje i jeszcze raz gratuluje :) świetna wiadomość :) mnie od wczoraj boli brzuch i albo prawy jajnik albo wyrostek :( kupilam sobie dzis dwa testy ale szczerze mówiąc w tym miesiącu nie bylo zadnych wiekszych staran bo mąż musiał 2x w delegacje wyjachac... choc kochalismy sie przed prawdopodobna owulacja... eeeh... zrobie jutro rano test i zobaczymy... jednak boje sie ze moze byc to za wczesnie na testowanie... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane obyście miały rację że puki lekarz nie stwierdzi niczego konkretnego to jest szansa zobaczymy co przyniesie nowy cykl :) Firanka dzięki za wykres widzę że z małżem preferujecie raczej poranne igraszki :P ostatnio pisało na ovufriend że dobrze się kochać rano bo sperma się zbiera w ciągu nocy :) a test ciążowy robiłaś ten z allegro ? o czułości 10 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja sie wlasnie zastanawialam czmu niektore serduszka so na gorze a niektore na dole :D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KMSUL wcale nie preferujemy rano :P ale mąz pracowal na popoludnia wiec inaczej nie szlo :) A czuje sie ogolnie ok... ale codziennie boli brzuch, nie jest to mocny ból, ale odczuwalny, kują jajniki, kilka dni mialam bóle jak na @... boli mnie też krzyż, no i piersi wrazliwe. Od kilku dni jestem ciągle glodna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trujku no wlasnie w sredniodobrych rekach chyba jestem.. musze jak najszybciej go zmienic... to ten co juz dwa razy zle ocenil sytuacje.. A wlasnie czytam na ulotce cstagnusa, ze nie wolno brac w ciazy. I nie wiem co zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Firanka, miałam raczej na myśli tego ginekologa-endokrynologa :), no chyba że poprzednia wizyta była pierwszą i ostatnią, wtedy szukaj innego gina, bo ten nie jest wiele wart, choć wydawał się super-kompetentny na początku. Ja bym na Twoim miejscu castagnusa odstawiła. To zioła, nie wpływają na Twoje hormony jakoś rewolucyjnie, ale wpływają. Jak się boisz drastycznych kroków, to ostawiaj pomału - po 1/4 tabletki co 3 dni na przykład. Ale ja "odstawiałam" castagnus w ciąży dwukrotnie bardzo drastycznie (bo kończył się 90 dniowy okres brania tablet) i nic się nie działo - ani z pierwszą ani (odpukać) drugą ciążą :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Firanka - ja bym poszla do innego ginekologa jak najszybciej i dziekuje za wytlumaczenie :D dalas mi mala nadzieje tym sluzem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
firanka ja jak szukałam w zeszłym cyklu dobrego ginekologa to wpisałam w google ginekolodzy i swoje miejsce zamieszkania. I tam właśnie znalazłam cudownego pana Ginekologa i puki co nie zamieniła bym go na nikogo innego może spróbuj tak poszukać tam wyskoczą ci opinie o danym lekarzu i ilość gwiazdek warto :) też czytałam że nie można w ciąży brać castagnusa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Firanka moje gratulacje!!!! ale się ciesze :D super :) To teraz tylko duphaston i 9m-cy Twoje :) Castagnusa odstaw mnie lekarz powiedział ze w ciąży branie zabronione. Skontaktuj się z endokrynologiem czy nie trzeba Ci zwiększyć dawki euthyroxu bo to różnie bywa jedni zwiększają inni nie.Pędzę na to usg 3majcie kciuki proszę :)odezwę sie potem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ostatnio mówię że ten abonament w ovufriend jest drogi bo 30 zł a wczoraj patrzę a on jest za 30 zł na 3 miesiące więc ba tanio :) jak tylko zacznę płodne dni to go wykupie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blu nie ma sprawy.. TRujku tamten drugi, u którego bylam to bardziej endokrynolog, ginekolog tez, ale raczej od nieplodnosci i przy problemach... I juz wiem ze on nie prowadzi ciąz... bardziej sie skupia na hormonach i problamach, interpretacjach... a szkoda bo jest super... no ale do niego nadal bede chodzilo z tą tarczycą. Dzisiaj odbieram jeszcze wyniki AntyTPO, mam nadzieje ze bedą dobre. A w sumie przeciez moge tez do niego zadzwonic i zapytac o tego castagnusa... mysle ze mi odpowie. A co do ginekologa, to maz mnie wlasnie ubezpieczyl u siebie w pracy i bede nalezala do LUX medu... wiec bezplatne wizyty, badania, szybkie wizyty, no jak prywatnie. Ale tam bede ubezpieczona od poczatku grudnia i dopiero wtedy bede mogla sie zapisac do ginekologa. Poki co zostaje mi ten, któremu juz nie bardzo ufam... ale pilnie potrzebuje recepte na duphaston wiec nie mam wyjscia... jeszcze raz pojde do niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawa ja kupowałam dokładnie za 1zł i za 13zł przy jednym teście miałam 13 sztuk :) a wysyłka jest tania. To jest bardziej opłacalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kawa z mlekiem bardzo rzadko w aptekach są dostepne testy te najczulsze- 10. No i nigdzie za tą cene :) Ja jak robilam zamowienie to odrazu bralam 20 testów owulacyjnych (bo tez duzo tansze niz w aptece) i kilka ciazowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawa, dla mnie też szybciej i lepiej było zamówić 10 testów ciążowych (o czułości 10) za złotówkę każdy, niż biec do apteki i za 10zł kupować jeden o gorszej czułości :). A ile rozkoszy z testowania przed czasem ;). Nie musiałam się martwić "że za wcześnie", "że kasy szkoda", "że może test był wadliwy" itd. Jak przychodziła @ to zamawiałam kilka, miałam pod ręką i niczym się nie przejmowałam :D. Co komu "szybciej i lepiej" :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Truj jak się czujesz? :) ja mam czasami takie bóle promieniujące piersi, że wolę się nie dotykać :o i mam wszystkie narządy wrażliwe na dole. Wszystko takie bolesne jest. Macica chyba się rozpycha, bo nawet wyraźniej czuję napięty pęcherz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A...dziewczyny, pamiętacie jak kupiłam 10 termometrów rtęciowych? Wyobraźcie sobie, że przychodzi do mnie ostatnio upomnienie z Allegro, że nie dokończyłam transakcji. Byłam mocno zdziwiona, aż sprawdziłam historię przelewów bankowych i upewniłam się, że termometry leżą na swoim miejscu :). Napisałam, że transakcja z mojego punktu widzenia jest zakończona i w te pędy mail do sprzedawcy, skąd to upomnienie. Zaraz Wam wkleję jego odpowiedź, bo mnie rozwaliła jak dropsa :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×