Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Firankaa

Starania czas rozpocząć - sierpień / wrzesień 2012

Polecane posty

Gość KiedysMozeSieUda
dzieki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość @asja@
teraz się staracie a potem będzie panika przed porodem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Firankaa
Jestem, jestem :):). Jestem w pracy wiec tak z doskoku moge pisac. Ale nas juz duzo. Super :) mam nadzieje ze zostaniecie wszystkie i bedziemy sobie tak gadały :) Ja tak jak pisalam mam @ i juz nie moge sie doczekac końca. No i macie racje nie mozna bez przerwy sie tym stresowac bo to nie sprzyja zajsciu w ciąże :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość @asja@
w każdym razie życzę powodzenia, bo mnie raczej dar macierzyństwa nie będzie dany, trzymajcie cię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Firankaa
z przymrużeniem oka hahaha no masz racje, samo przytulanko może nie wystarczyć do poczęcia :P hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Firankaa
@asja@ dlaczego tak piszesz :(... Nie wolno się załamywać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość @asja@
ja się nie załamuje, przywykłam do tego już, że raczej matką nie zostanę a wszystko przez mój paniczny lęk przed mężczyznami...a bez nich raczej w ciążę nie zajdę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Firankaa
@asja@ czy cos sie stalo ze odczuwasz taki lęk przed mężczyznami? Ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość @asja@
po części wam zazdroszczę, że macie swoich mężów czy partnerów, macie na kogo liczyc, do kogo się przytulic a mnie mężczyźni po prostu napawają lękiem...i nie ma szans bym sie do jakiegoś zbliżyła a już z pewnością uprawiała seks...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość @asja@
mam 26 lat więc zegar biologiczny tyka a ja nawet nie mam chłopaka i raczej to się nie zmieni więc o macierzyństwie mogę sobie tu tylko poczytac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Firankaa
@asja@ 26 lat to wcale nie jest duzo... twój zegar dlugo jeszcze bedzie tykal. I mysle ze jeszcze kogos poznasz i sie zakochasz.. a jak pokochasz to ten lęk przed seksem sie ulotni, zobaczysz! Ja dlugo myslalam ze juz nikogo nie pokocham, az tu nagle przyszedl dzien ze na widok swojego obecnego meza szybciej serce mi zabilo :). Cierpliwosci wiecej. A ja mam kolezanki w moim wieku, tj 28 lat i one nadal są dziewicami, wiec nie jestes wcale taka ostatnia i dziwna. I masz szanse jeszcze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Firankaa
oj coś pouciekałyście wszystkie... mam nadzieję że będziecie zaglądac tu jeszcze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KiedysMozeSieUda
Ja na pewno zagladne tylko wlasnie wybieram sie z moim na ognisko i dzis mnie juz nie bedzie ale jutro zagladne:) buzka:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Firankaa
KiedysMozeSieUda to bawcie sie dobrze! i do nastepnego pogadania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość @asja@
firankaa-> problem w tym, że ja chyba nie jestem w stanie nikogo pokochac, miałam kilku chłopaków, ale to były znajomości na krótką chwilę bo po prostu brzydziłam się ich dotyku, całowania...masakra...no ale tak to jest jak kiedyś ktoś skrzywdził mnie i teraz bardzo trudno zaufac mężczyźnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Firankaa
@asja@ kurcze no to faktycznie masz problem :(, ale i tak mysle ze jak znajdzie sie ten którego na prawde pokochasz, a on Ciebie to przebrniesz przez to... tylko nic na sile, powolutku i cierpliwie. Nie martw sie, jeszcze tez bedziesz w takiej sytuacji jak nasza, bedziesz sie starala o dzidziusia... z calego serca Ci tego zycze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To i ja się przyłączę. Staramy sie już 2 lata. Robiliśmy badania i wyszło, że żołnieżyki mojego M są kiepskie :(. Teraz przechodzimy na wyższy poziom starań tzn. z udziałem medycyny. W przyszłym tygodniu mamy pierwszą wizytę u specjalisty do którego skierował nas gin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KiedysMozeSieUda
Hej dziewczyny jak mija poczatek dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KiedysMozeSieUda
widze ze nikogo nie ma:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość @asja@
firankaa->a ja ci życzę tego upragnionego dzidziusia jak najszybciej, tylko bez stresu i na luza i wszystko będzie dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jastina111
asja To smutne co piszesz ...:( całe zycie przed Toba !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Firankaa
Witajcie! Kiedysmozesieuda jaktam po ognisku? :) Ja od rana w robocie siedze...:( Wiecie co dziewczyny dzisiaj jest mój trzeci dzien okresu, wiec jeszcze powinnam sporo krwawić,jednak jest wręcz przeciwnie, słabiutko... tak jakby już mi się konczyl. To chyba nie za dobrze jesli chodzi o zaplodnienie, mam racje? czy ktos wie czy długość @ wpływa na dni płodne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Firankaa
gagkan kurcze mam nadzieje ze w koncu wam sie uda... Z udzialem medycyny czyli leków, czy myslicie o inseminaci, invitro?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KiedysMozeSieUda
Firankaa dzieki po ognisku bardzo fajnie:) a co do okresu to mam ten sam problem gdyz moj w tym miesiacu trwal od 17 do 20 tez sie zastanawiam jak to sie ma do dni plodnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Firankaa
a no wlasnie. Moze znajdzie sie ktos kto wie... ale jakoś malo nas na tym naszym forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Atomówka001
ja też, starania od wczoraj, ostatnia @ 10 sierpień:) myślicie,że mam szanse? Wybrałam dobry moment? Oczywiście dalsze starania w toku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KiedysMozeSieUda
Atomówka001 a jak dlugie masz cykle? bo przy cyklach 28 dni to plodne mialas teoretycznie od 20 do 26 na czym opierasz swoje plodne dni? ja czasami patrze na kalendarzyk malzenski http://piekielko.com/kalendarzyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KiedysMozeSieUda
ja sie zastanawiam czy jak juz wspominalam @ mialam od 17 do 20 to kiedy wypadna mi dni plodne wedlog kalendarzyka malzenskiego teoretycznie od 27 do 2 ale wiecie to roznie bywa:) dziewczyny a powiedzcie mi co ile kochacie sie z partnerami codziennie czy raczej co drugi dzien myslicie ze jak jest najlepiej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×