Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Firankaa

Starania czas rozpocząć - sierpień / wrzesień 2012

Polecane posty

Gość KiedysMozeSieUda
Firankaa moze to smiesznie zabrzmi ale jakas ' wrozka' byla na kafe i mi wywrozyla ze bede miala dziecko do 5 lat a druga ze moze w przyszlym roku ale ze do 4 lat cos widzi nie pocieszyla mnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Firankaa
KiedysMozeSieUda no ja jestem zadko bo w sumie od miesiąca prowadze swój maly sklepik i poki co niestac mnie na zatrudnienie nikogo i sama muszę pracowac po calych dniach :/, juz mi sie odechcialo swojego biznesu... Co do tej wróżki to skąd ty ją wytrzasłaś? heh ja nie wierzę w takie wróżki, sama kilka razy bylam jak bylam mlodsza i nic sie nie sprawdzilo... od 3 lat powinna nie żyć moja babcia, a dzięki Bogu ma się dobrze nadal :) Bzdura, zobaczysz ze w tym roku z pewnością zaciążymy :) tak czuje :) Ja wczoraj też mialam przytulanko, skoro w tym miesiącu system dwudniowy to jutro bedzie znowu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Firankaa
*rzadko oczywiście :) A ciekawe gdzie są inne dziewczyny, wszystkie zapracowane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduję się:) Już po wizycie. Tak chciałam aby udało się mieć IUI w tym cyklu no i udało się:) I tak, dziś mam 10dc, pęcherzyki 12mm i 13mm. W sobotę wieczorem mam wziąć Pregnyl i w poniedziałek o 9h insemka. Trzymajcie kciuki, żeby to była pierwsza i ostatnia. Co do starań co 2 dni to uważam, że można tak robić w dni płodne. Przez cały cykl nie warto bo tylko osłabi nasienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadłam się przywitać 🖐️ Zaczynamy właśnie starania o drugiego dzieciaczka od tego cyklu. Mamy już córeczkę ale chcemy z mężem o rodzeństwo dla niej, więc zrezygnowalam ze spirali. Z pierwszą ciążą bylo ciężko (ponad 2lata starań, skonczyło sie IUI) dlatego teraz dr dał nam "aż" 3msc :P starań na własną rękę a jeśli się nie uda to dawaj...badania, monitoringi itd No ale może się uda samemu. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Firankaa
gagkan to super :) trzymam kciuki by sie udalo :) kasiula86 no oby sie wam udalo w ciągu tych 3 miesięcy :) Oby nam sie wszystkim udalo jak najszybciej :):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KiedysMozeSieUda
Firankaa u nas przytulanki byly wczoraj a wiec czekam do jutra :) bo jutro teoretycznie mam miec owulke :) jeju tak bym chciala zeby sie udalo :) gagkan serdecznie gratuluje :) trzymam kciuki :) co do systemu dwudniowego to ja mialam wlasnie na mysli w dni plodne oczywiscie :) kasiula86 trzymam kciuki zeby sie udalo na wlasna reke w ciagu tych 3 miesiecy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Firankaa
ja tez co 2 dni przytulanko to raczej mialam na mysli w okolicach owulacji która zbliza sie duzymi krokami halo halo jestescie dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KiedysMozeSieUda- jeszcze nie ma czego gratulować ale dziękuję. Owocnych staranek życzę. kasiula86- trzymam kciuki. Powodzenia! Czytałam o takim przypadku kiedy para miała dziecko dzięki Invitro bo inaczej się nie dało a drugie naturalnie się poczeło. Nawet lekarze byli w szoku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KiedysMozeSieUda
czesc wam wszystkim wpadlam na chwile zapytac co slychac :) ja ma dzies teoretycznie owulke :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KiedysMozeSieUda
i co z tego ze mam teoretycznie owulke skoro patrze a moj spi jak kamien i nie da sie go obudzic obrazilam sie i spie w salonie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nooo widzę, że podczas weekendu staranka zaawansowane bo nikogo nie ma:):):) Teraz wszystkie się staramy a za 2 tyg ędziemy testować i czekać na upragnione 2 kreski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to tylko 15%%%%
gagkan jestes po IUI? radzilabym sie tak nie nastawiac na uday zabieg rozumiem ze 1 podejscie bylo? rzadko sie udaje za 1 razem a IUI to nie sa w sumie zadne szanse bo to tylko jakies 15%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KiedysMozeSieUda
to tylko 15%%%% faktycznie potrafisz podniesc na duchu czlowieka gagkan ja tam mocno trzymam kciuki mam nadzieje ze sie uda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to tylko 15%%%%- nie, jestem przed. Przecież wyraznie napisałam, że w poniedziałek. A ja i tak jestem HAPPY:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to tylko 15%%%%
jak tylko napisalam jak jest ale mam nadzieje ze bedzie jedna z wielu której udalo sie akurat za 1 podejsciem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KiedysMozeSieUda- dzięki. A co tam u Ciebie? Po nocce złość przeszła i może rano było co nieco? Trzeba próbować. Mój M miał ochotę rano ale go powstrzymałam, żeby jutro było więcej chłopaków do zabiegu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KiedysMozeSieUda
gagkan: Zlosc przeszla:) Ale rano tez nic nie bylo w zasadzie w tym miesiacu jakos tak wyszlo ze kochalismy sie tylko 2 razy w moje plodne:( wiec raczej nie ma szans zeby sie udalo w tym miesiacu :( a wczoraj mialam ostatni dzien plodny. Kurcze Ciekawa jestem czy wam sie uda fajnie by bylo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Firankaa
Witajcie kochane. Ja teoretycznie jestem 3 dni przed plodnymi.. zobaczymy jak to będzie :) KiedysMozeSieUda 2 razy w dni plodne to moze byc wystarczające :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Firankaa
gagkan a kiedy bedziesz testowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za jakieś 14 dni. Ale jak poczuję jakieś sygnały to może wczesniej. Po pregnylu muszę poczekać 12 dni bo mi wynik zafałszuje(zawiera HCG). Pozostaje cierpliwie czekać. Jak będzie coś na rzeczy to będę miała prezent urodzinowy dla M bo ma w tym miesiącu ur. Ale rozpakuje dopiero za 9 mies:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KiedysMozeSieUda
gagkan- Fajnie ze jestes juz po zycze ci powodzenia chociaz te 2 tygodnie to dla ciebie chyba bardzo dlugo :) ale oby sie udalo i Twoj M mial prezent :) Firankaa no niby moze byc wystarczajaco ale zawsze to lepiej sie poprzytulac czesciej :) raczej sie nie uda ale kto wie :) A ty sie juz zaczelas przytaulac do meza czy czekasz jeszcze te 3 dni bo ja na twoim miejscu bym juz zaczela :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Firankaa
KiedysMozeSieUda no ja bym moze i poczekala ale moj mąż nie :) wiec juz zaczelismy 2 dni temu sie przytulac... i wczoraj i juz teraz co 2 dni :) za 3 dni powinnam miec owulacje. Kupilam testy owulacyjne, spróbuje sobie nimi sprawdzic :) no zobaczymy. Czyli wszystkim nam okaze sie w podobnym terminie co wyniklo z tych przytulanek i prób :). Ja mysle ze którejs sie uda :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość viku$
Witam wszystkie przyszle mamcie! Mam pewien problem i bardzo chcialabym popisac o tym z kims kto przeszedl, badz przechodzi to co ja. Przestalam brac tabletki antykoncepcyjne na poczatku czerwca (Marvelon) jakos tak. Mialam straszne hustawki nastroju i ogolnie po 2 latach chcialam zakonczyc moja przygode z tabsami. Miesiaczki mialam zawsze regularnie,moj cykl trwal 27/28 dni... do czasu. Pierwszy okres,ten po odstawieniu dostalam 28smego czerwa i to byl ostatni..Trwal o dziwo tylko 5 dni i nic a nic nie bolal. Spozniajacy sie okres narobil mi nie lada nerwow, zrobilam juz chyba milion testow. Najpierw wspolzylam z partnerem zabezpieczajac sie. Potem juz nie, bo chcemy miec dziecko. 3 tygodnie temu zrobilam test z samego rana i wyszedl Pozytywnie, w ten sam dzien udalam sie do lekarza ktory zrobil kolejny i tez wyszedl pozytywny. Przepisal mi odrazu kwas foliowy po czym 2 dni pozniej mialam badanie krwi. Niestety okazalo sie ze ciazy nie ma. Od tamtego czasu juz pare razy wspolzylam z partnerem bez zabezpieczenia i teraz strasznie nie moge doczekac sie liczby kreseczek na tescie. Obliczylam sobie dni plodne, chociaz nie wiem czy to w ogole mozliwe w moim przypadku, owulacja to zapewne jeden wielki balagan na dzien dzisiejszy i nie wiem czy moje dni plodne i nieplodne sa zgodne z tym co obliczylam. Dziewczyny, czy bylyscie kiedys w takiej sytuacji? A moze teraz jestescie? Piszcie jak najwiecej o swoich przypadkach... Pozdrawiam i Was i Wasze maluchy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KiedysMozeSieUda
no oby sie udalo chociaz jednej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KiedysMozeSieUda
viku$ Czesc my wszystkie tutaj to staraczki witamy i Ciebie :) moja dobra rada to taka zeby nie myslec o tych calych plodnych dniach tylko kochac sie spontanicznie od konca ostatniej miesiaczki do poczatku nastepnej oczywiscie nie za czesto bo to zle wplywa na meskie plemniki lepiej kilka dni po oresie kochac sie co drugi dzien a potem nawet co 3 4 dni wtedy plemniki sa mocniejsze i wieksza szansa na zaplodnienie powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość viku$
hehe..no tak tylko ja ostatnia miesiaczke mialam 28smego czerwca.. nie wiem kiedy przyjdzie, ehh jak tak czytam o dziewuszkach ktore ida na badania krwi i wykazuje wysoki poziom hcg to az lza sie w oku kreci.. Nie jestem jakas zdesperowana ale tak bardzo chce miec dzidzie ze to sie w glowie nie miesci hehe... Gdy zobaczylam 2 kreski (jak nigdy!!!) i poszlam do lekarza u ktorego tez sie ''objawily'' obdzwonilismy z partnerem cala rodzine..by sie potem rozczarowac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KiedysMozeSieUda
viku$ dlatego nie warto za szybko mowic rodzinie i znajomym lepiej poczekac przykro mi ze tak to wyszlo ale trzymam kciuki zeby sie udalo ja tez bardzo pragne dziecka i tez mi nie wychodzi juz sie troche podlamalam a staram sie 6 cykl czyli pol roku:( ale mam wielka nadzieje ze sie w koncu uda staram sie troche odpuscic moze w tedy sie uda:) i bede miala najwieksza niespodzianke na swiecie:) Firankaa ciesze sie ze twoj maz cie tak wspiera i ma ochote na sex tylko sie cieszyc ze chce zostac tatusiem:) czuje ze w tym cyklu ci sie uda wierze w to bardzo mocno:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Firankaa
KiedysMozeSieUda kochana jestes! Tobie tez sie uda niedlugo, zobaczysz. Podobno większosc par stara sie o dziecko kilka miesięcy.. więc pewnie już twój czas się zbliża :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×