Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Firankaa

Starania czas rozpocząć - sierpień / wrzesień 2012

Polecane posty

Gość Firankaa
KiedysMozeSieUda podobno nie jest dobrze za często... Ja póki co z racji tego ze do tej pory nie staralismy sie o dziecko (dopiero zaczniemy po @) to dosyc zadko... raz na tydzien Kurcze poprostu jestesmy zmeczeni, ostatnio mamy ciezkie dni w pracy i juz nam sie nic nie chce po przyjsciu do domu :p ale oczywiscie jako ze decyzja zapadla to i sily musza sie znalesc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Firankaa
A dni plodne mozna tylko wyliczyc jak ma sie regularne cykle, prawda? Bo ja przez leki rozregulowalam cykl i w tym miesiacu dostalam 2 az 2 tygodnie po terminie.... i teraz nie wiem kiedy mam dni plodne. Jak ty wyliczasz swoje plodne KiedysMozeSieUda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KiedysMozeSieUda
Powiem Ci tak ze ja od kad biore fertilcare mam bardzo regularne miesiaczki co 28 dni dlatego mnie jest prosciej ja zwracam uwage na sluz plodny i zerkam na kalendarzyki w necie miedzy innymi na ten ktory juz napisalam kalendarzyk malzenski albo net mama tam podaja nawet prawdopodobny termin owulki. Ale teraz dochodze do wniosku ze bedziemy sie z moim kochac od konca okresu do poczatku nastepnego a co jak szlec to szlec:) tak to przynajmniej nie omine tych waznych dni a jak wiadomo owulka lubi sie przesunac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Firankaa
Ano własnie owulacja moze sie przesuwac, wiec faktycznie lepiej częściej niż odwrotnie :). A jakies witaminy bierzesz? Kwas foliowy? cos jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KiedysMozeSieUda
Firankaa nie nic nie biore tylko ten fertilcare ale staram sie pic czesto soki ze swiezej marchewki i jablek robie sobie na sokowirowce :) a ty???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Firankaa
Ja od dwóch dni biore kwas foliowy i to narazie tyle :) Kurcze juz nie mogę się doczekac przyszlego miesiąca az zrobie test hehe A ty kiedy teraz masz dostac @?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KiedysMozeSieUda
ja jestem juz po @ mialam 17 sierpnia :) teoretycznie od jutra mam plodne wiec staranko:) ))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KiedysMozeSieUda
a po 14 wrzesnia testuje oczywiscie o ile nie nadejdzie nie chciana @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie staram od 6 miesiecy i nic dzis zrobilam 2 testy negatywne a do mam 6 dni brzuh mnie boli jusz 3 dni jak na @ ale mamjeszcze na dzeje na dwie kreski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atomowka001
brałam pigułki, teraz niedawno odstawiłam. Cykle zazwyczaj mam co 32 dni, ostatnio nie miałąm okresu 2 miesiące potem trzy i dlatego zaczęłam brac tabletki. Licze że teraz @ wypadała by po 40 dniach około

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Firankaa
sonita11 podobno jak jest temperatura powyzej 37 stopni w pochwie to bardzo duze prawdopodobieństwo ciąży... powinno sie zawsze mierzyc temperature raniutko o stalej porze, jeszcze przed wstaniem z łóżka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Firankaa
atomowka to ty tez sie starasz i dziecko, czy wrecz przeciwnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Firankaa
KiedysMozeSieUda w takim razie owocnego staranka :). Moze spróbujcie codziennie przez te kilka dni.. kurcze no musi sie w koncu udac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KiedysMozeSieUda
Firankaa trzymam za nas wszystkie kciuki ze nam sie uda:)) musi :) a co do tej temperatury to faktycznie musi to byc o tej samej godzinie raniutko zaraz po przebudzeniu sie dzisiaj mojego nie ma ale jutro mu nie odpuszcze hihihi ale on mi chyba tez nie :) a tak powaznie to czasami tez jest takie zmeczenie ze nic sie nie chce jakie macie swoje sztuczki aby po mimo zmeczenia zachecic swoich ukochanych :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KiedysMozeSieUda
widze ze spicie albo sie staracie hihihih dobrej nocki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Firankaa- nam lekarz zaproponował insemkę ze względu na bardzo słabe nasienie no i nasz wiek, ja 37 a mój M 40. Na kurację lekami potrzeba czasu a w naszym przypadku nie mamy go za wiele. Zobaczymy co powie nowy lekarz. Nawet jeśli coś przepisze to i tak będziemy za insemką. Mój M jest bardzo pozytywnie nastawiony do IUI i mówi mi, że napewno za pierwszym razem się uda- optymista:). Ja też oczywiście chciałabym żeby się udało za pierwszym razem ale czytałam na necie i wiem, że róznie z tym bywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Firankaa
Witajcie Gagkan hmm no to trzymam kciuki. W koncu sie wam uda :) Fajnie ze mąż jest dobrze nastwiony, faceci pod tym wzgledem sa tacy sami, mysla że hop siup i juz :) KiedysMozeSieUda ja wczoraj juz spalam, a nie starlam sie :P, ale juz dzisiaj okres sie konczy wiec za niedlugo staranka zaczniemy :) A jesli chodzi o sztuczki na zachęte, to pewnie tak jak w przypadku wiekszosc facetów, wystarczy dobrac sie do jego "tygrysa" heheheh ;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Firankaa. A propos zaczepiania faceta. Pewnej nocy czułam, że mam owu no i pomyślałam sobie, że jak nie teraz to kiedy? No i zaczepiłam mojego M. A na facetów to działa:):):) A rono sie mnie pyta co mnie napadło, no to mu powiedziałam. :) Także dziewczyny nie bójcie się zachęcać swoich menów jak śpią. Oni to lubią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Firankaa
ojojoj ja to bym chyba nic nie wskurała w nocy :P, mąż jak spi to nic go nie obudzi heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak sie dobrze postarasz to napewno się obudzi:) A ile macie lat? Jeśli to nie tajemnica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Firankaa
ja mam 28

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KiedysMozeSieUda
Firankaa- To tak jak moj jak zasnie to juz spi do rana a zawsze mi mowi tak ' spi sie z kims a odpoczywa samemu :)' wiec go zawsze pytam idziemy spac :P gagkan- rowniez trzymam kciuki :) musi sie udac :) Ja mam 23

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaTruja
Witajcie! Mam nadzieję, że mogę się przyłączyć :)? Brakuje mi kogoś, z kim mogłabym się podzielić smutkami i nadziejami oczekiwania na 2 kreski, a męża nie będę tym przecież zamęczać, bo się chłopak zestresuje ;). My staramy się o 2gie dziecko 3 miesiąc. O pierwsze staraliśmy się przeszło rok. Wyszło, że mam nieco za wysoką prolaktynę, więc brałam castagnus i wiesiołek - jakoś pomogło, bo po 3 m-cach byłam w ciąży. Myślałam, że tym razem uda się bez wspomagaczy, ale chyba nie :(. Dlatego od miesiąca znów zaczęłam faszerować się w/w specyfikami i zobaczymy jak pójdzie. Miałam nadzieję, że uda się w sierpniu - wyjechaliśmy na urlop, odstresowaliśmy się itd, nawet zakupiłam testy owulacyjne, żeby wiedzieć kiedy "szczególnie" działać, ale nie wyszło - 24.08 przyszła @. Co ciekawe - mimo pozytywnych testów, wcale nie jestem pewna, czy miałam owulację. Zazwyczaj boli mnie wtedy jajnik, tym razem nie bolał wcale. Wiem, że tak się zdarza, bo testy wykrywają pik LH, który do owulacji wcale nie musi doprowadzić, ale i tak jest mi bardzo smutno, że się nie udało i pewnie znów czeka nas długa "walka" :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KiedysMozeSieUda
MamaTruja- Witamy:) jasne ze mozesz sie przylaczyc do nas po to tu jestesmy zeby porozmawiac i podzielic sie uwagami na ten temat my wszystkie czekamy z niecierpliwoscia na upragnione 2 kreseczki na tescie:) tak naprawde kazdej z nas jest ciezko kiedy co miesiac przychodzi niechciana @ ale musimy wlczyc i wierzyc ze sie uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MamaTruja- ja też tak miałam, że czułam owulke ale już dwa cykle jak jej nie czuje i trochę zaczynam się tym martwić. Trzymam kciuki za nas wszystkie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Wczoraj niestety nie mogłam odpowiedzieć, bo mój Dzieć się zbudził i miałam kolejną średnio-przespaną noc. Nie wiem czemu od dwóch dni budzi się i nie może ponownie zasnąć. Może to jakiś kolejny skok rozwojowy :O. Miałam się Was pytać. Stosujecie jakieś "tricki" ;) wspomagające? Tyle się naczytałam, że warto np. kochać się co drugi dzień, żeby zawsze jakieś plemniki były w środku, a tu kontra - nie, najlepiej parę dni przed płodnymi abstynencja, żeby było więcej na później ;). Więc nie wiem, która metoda lepsza. Czy Wy jakoś zwracacie na to uwagę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siema dziewczyny do mnie niestety przylazła @ :o ale wcale się nie dziwię, bo okazało się, że źle policzyłam moje dni płodne. A jajnik bolał mnie nie na owulkę, ale na @ heh Teraz mam już wszystko zaplanowane od 5.09 do 13.09 musimy działać w temacie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc. Czy mogę do Was dolaczyc ? Otoz z moim lubym staramy sie o dzidziusia i cos nam nie idzie ;-( od kwietnia zeszlego roku sie nie zabezpieczamy.. od tamtego czasu nie tyle sie staralismy co mowilismy " co ma byc to bedzie" od zeszlego miesiaca postanowilismy dzialac intensywniej, dzis niestety przyszlo rozczarowanie Sprawa wyglada tak: Od kwietnia 2011 biore luteine dopochwowa od 16-25 dnia cyklu aby wyregulowac cykl. i tak sie zastanawiam czy nie kupic sobie kwasu foliowego badz falvit? Co o tym myslicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale jesstes glupia
MamaTruja- Ja na poczatku staran kochalam sie tylko w dni plodne codziennie i mimo to nie zachodzilam w ciaze jak dobrze wiemy z tymi dniami plodnymi jak i owulacja roznie bywa dlatego teraz zaczynamy w tym cyklu kochac sie od dnia ostatniego dnia okresu do 1 dnia nastepnego tak aby nie pominac zadnego plodnego dnia i owulacji moj lekarz mowi zeby kochac sie co 2 dzien bo jak sie kocha codziennie to plemniki sa oslabiona a kiedy co 2 dzien to jest ich wiecej i sa w pelni dojrzale ja sie do tego od tego cyklu zastosuje slyszalam takze zeby partner konczyl w kobiecie w pozycji od tylu bo mniej spermy wycieka i powiem ze to prawda stosuje sie do tego:) staraczkaa-Witamy :) jak najbardziej kup sobie kwas foliowy ja osobiscie polecam caly kompleks witaminowy ja np stosuje fartilcare tylko ze to mozna tylko na necie zamowic wyregulowal mi cykle ze teraz mam miesiaczke rowno co 28 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×