Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Firankaa

Starania czas rozpocząć - sierpień / wrzesień 2012

Polecane posty

Najwięcej dzieci na świecie rodzi się pomiędzy północą a ósmą rano. Poród najczęściej następuje nocą ze względu na leżącą pozycję przyszłej mamy. Gdy ciężarna leży, główka dziecka nie naciska na szyjkę macicy, leżąca pozycja też ułatwia odpływ wód płodowych. To uważajcie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laura1987
Ja urodziłam się we wtorek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I.klementyna
U mnie dziś tez brak śniegu, jest tylko wczorajszy. I dobrze Moja siostra miała wielki i okrągły i był chłopiec Cała ciaza poszła jej w brzuch, z tylu wrogowie nie było widać ze jest w ciazy za to z przodu miała ogromny brzuch. W 6 miesiącu miała taki duży ze lekarz myślał ze nosi 3 dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I.klementyna
Ja w sobotę maz we wtorek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I.klementyna
Ja o 20 maz 20:15. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny. U mnie dzisiaj troche lepiej. W nocy juz nie mialam tych bóli promieniujących na posladki i nogi. Brzuch mnie nie boli i poki co nie mam juz plamien. Mam ogromną nadzieje ze sie unormowalo... ale oczywiscie i tak wiem ze to wszystko wisi na kilku włoskach.. Bety w koncu nie zrobilam wczoaj bo lekarz po USG powiedzial ze nie ma sensu bo przeciez widzial na USG ze jest pecherzyk ze troszke urósl, wiec beta nam nic nie powie. Ale dzisiaj chcialam isc i ją zbadac, ale ciagle zle sie czuje z powodu choroby wiec wole nie wychodzic z domu, kolejny dzien leze zakopana pod kołdrą. W takim razie chyba jutro zbadam ten przyrost bety, no i jutro mam przyjsc na USG do mojego (jeszcze) lekarza . Martwi mnie troche ze pecherzyk maly i nie ma jeszcze zarodka. U mnie duzo sniegu i podobno cholernie zimno. Mama mi kupila syrop Prenalen na przeciebienia w ciąży i jakby mi troche pomógl, chociaz do zdrowotnosci to jeszcze u mnie z kilka dobrych dni. Ojojoj ciezki czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Firanka zdrowiej :) kurczę dziewczyny w sobotę zaczynam dni płodne (tak przynajmniej wychodzi z kalendarza bo zawsze mam cykle 28 dni tylko ostatni był 27 - ale to i tak się liczy jako 28)owulacja wypada mi na 10 - będę śledziła to testami owulacyjnymi :) dobra a teraz przechodzę do sedna sprawy - to mój 2 cykl starań i jak mam uprawiać sex żeby zaciążyć ? Czy to zależy od pory dnia? Pozycji ? Wiem że moje pytania są głupie - ale będę wdzięczna za wszystkie wasze porady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laura1987
Ja kochałam się z mężem prawie codziennie kilka dni przed owulacja i w trakcie owulacji, zazwyczaj wieczorem. Najczęściej chyba w pozycji klasycznej żeby większość spermy zostało w środku, no i po starałam sie leżeć tak z 30 minut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziewczyny!
Gdyby zajście w ciążę wymagało jakiś specjalnych pozycji, to unikanie ich byloby najlepsza metodą antykoncepcyjną! Ja nie stosowałam żadnych specjalnych pozycji, a zaraz po stosunku jak zawsze pognałam się szybko umyć, a i tak udało mi się zajść w pierwszym cyklu! :) więc, bez stresu, ciesz się sexem, a jak ma się udać, to i tak się uda! Jal to się mówi- najłatwiej na ławce w parku, a im więcej się starasz, tym bardziej się stresujesz, a stres jest ostatnim sprzymierzeńcem zajścia w ciążę! Relax! :)) Firanko, mogę Ci dopowiedzieć, że moja ginekolog mi kazała brać Aspargin (bez recepty, cena ok.6 zł) w razie bólu podbrzusza! Jest dużo łagodniejszy niż No-Spa, bo zawiera magnez i potas! W sytuacji silnego bólu kazała dobrać No-Spę, ale na lekkie pobolewania Aspargin 2x po 2. Bardzo mi to czasem pomagało, a lek naturalny, więc nie miałam obaw, że sobie i maluszkowi szkodzę. Dbaj o siebie! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Dziewczyny! bardzo Ci dziękuje. Zaopatrze sie w ten lek :) kawa z mlekiem no pewnie ze nie ma 100%pewnej pozycji, metody. Ja moge Ci tylko napisac jak to bylo w moich udanych cyklach. Przed dniami plodnymi stop z seksem na kilka dni, w trakcie plodnych my kochalismy sie codziennie. W pierwszym cyklu co sie udalo to zawsze wieczorem, a w tym na odwrót rano. Gdzies wyczytalam ze rano niby jest korzystniej bo plemniki przez noc sa jakby "bardziej wartosciowe" , no ale u nas tak wyszlo, bo akurat mąz pracowal na popoludnia, wiec nie bylo innego wyjscia :) Po seksie ja dawalam nogi do gory, tak by wiecej nasienia wplynelo i by bylo poprostu latwiej tym plemnikom... jesli seks byl wieczorem to spalam juz z tym nasieniem, nie wstawalam. A jak rano to tak z nogami do gory z 20 minut, pol godziny lezalam i szlam sie umyc. Co do pozycji natomiast wyczytalam ze bardzo dobra jest na pieska.. I my tylko tak konczylismy. Nie wiem na ile to pomoglo, z pewnością nie zaszkodzilo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeny nawet nie wiecie jak tragicznie sie czuje :( od rana wymiotuje. Potem troche bylo lepiej i madra zjadlam kaszke manna gotowa i mnie tak pogielo ze zaczelam jeszcze bardziej odwiedzac lazienke. Probuje zasnac ale corka mi zyc nie daje nie pozwala na zasniecie :( snieg u mnie zaczal padac fajnie bo bez deszczu to moze troche sie utrzyma . Firanka dobrze ze wraca wszystko do.normy brak plamien to bardzo dobry znak mimo wszystko. Duzo lez :) jutro ktory bedziesz miala tydzien?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrzesniowa nie chce nawet juz sama liczyc tygodni bo to mi sie nie pokrywa z wielkoscią pecherzyka :O Jutro wedlug miesiaczki zaczyna sie 6 tydzien 1 dzien Ale pecherzyk na ta chwile jest wilekosci jak an 5 tydzien... Nie wiem, mam nadzieje ze przez to ze mam dluzsze cykle, no i owulacje jednak pozną- 18dc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i wiesz zazdroszcze Ci wymiotów, bynajmniej wiesz ze wszystko ok. Ja gdyby nie bol plecow i czasami brzucha nie wiedzialabym ze jestem w ciazy. Bardzo ucieszylabym sie chodzby z najmniejszych mdłosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przynajmniej!!!!
Bynajmniej to nie przynajmniej!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Firanka a ja z kazdym rzygiem ze tak powiem.mam.wyrzuty sumienia ze lozysko sie odklei ;/ jeszcze przez to napinanie brzucha tak sie dziwnie.czuje tam na dole. Tyle ze wtedy to wymiotowalam codziennie po kazdym jedzeniu i to tez moglo je zruszyc teraz to normalnie mam stresa normalnie to.szlam tylko.z rana jeden raz a dzisiaj to juz tyle trwa :( na pewno jest mlodsze ale pozniej wszystko nadgoni zobaczysz :) kropek pokaze serducho i sie uspokoisz. Moze juz nie rob tej bety tylko idz na usg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przejebane :( Torbiel, policystyczne jajniki, brak owulacji . Nie zostaje mi nic innego jak sie pożegnać, szanse na ciaze4%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wierzyccccc tooo
K.klementyna to trzeba sie leczyc a nie poddawac!!! nie ty 1 nie ostatani masz problemy z plodnosci itd ludzie sie latami staraja i lecza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klemetyna przykro mi :( a co to dokladnie sa policystyczne jajniki? To sie leczy czy operuje? Nie zalamuj sie tylko!! Wyleczysz to i dacie rade.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klementynko wiec to wszystko co napisalas to żadna bezplodnosc! policystyczne jajniki ma wieeeele kobiet i mają dzieci! nawet moja przyjaciolka ma i wlasnie zaczyna sie starac i byla u bardzo dobrego lekarza ktory powiedzial ze to wcale nie znaczy ze musi miec przez to gorzej! torbiel to tez nie wielki problem! przeciez wiesz.. a brak owulacji? a na jakiej podstawie lekarz tak stwierdzil? kobieta moze miec dwa razy do roku bezowulacyjne cykle i to nie swiadczy o nieprawidlowosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PCOS ( zespol policystycznych jajnikow) może być łagodne, a wówczas chorujące na nie kobiety rzadziej niż przeciętnie owulują, ale zachodzą w ciążę bez żadnego leczenia. Są też i ciężkie postacie PCOS, które wymagają zastosowania procedur operacyjnych (laparoskopia) czy też zapłodnienia pozaustrojowego. Pomiędzy tymi biegunami jest ogromna liczba różnie przebiegających przypadków. Dlatego PCOS to nie rozpoznanie z gatunku "zapadł wyrok". Wiele pacjentek, które mają potwierdzony ten zespół, zaszło w ciążę wierząc, że ich schorzenie to uniemożliwia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Klementyna musisz się zapisać do dobrego ginekologa i zabrać się za leczenie, tak jak dziewczyny napisały to żadna bezpłodność . Mam nadzieję że masz lagodniejsza postać i pomału pomału a wszystko wróci do normy:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc :) ale mam dzis ciezki dzien, zaspalam dzis do pracy obudzilam sie o 4:55 gdzie 15 po piatej musialam wyjsc z domu, glowa mnei boli a na to wszystko musze jechac na zajecia do szkoly i skoncze o 18:00 :( a tak w ogole to zamawialam 27,11 bna allegro rozne organizery do szaf i wiecie ze przesylka do dzis nei doszla ? nie wiem co mam zrobic oni nie odbieraja telefonu nie odpisuja na maila a wiem ze ta firma istnieje bo jest w bazie danych GUS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×