Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Firankaa

Starania czas rozpocząć - sierpień / wrzesień 2012

Polecane posty

Gość I.klementyna
Wrzesniowa zgadza sie :) Latarka dobra na każda okazje :P On ma jakiegoś świra na punkcie latarni. Ale zeby nie było różowo to te latarni są cholernie droge. Bo oczywiście muszą mieć odpowiednie parametry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I.klementyna
Wrzesniowa z 80 :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny te prezenty to faktycznie zmora ;/ ja nigdy nie mam pojęcia co kupować, i to dla tylu osób!dla babci album na zdjęcia, dla dziadka książka jakaś wojenna, a reszta nie wiem. Dziewczyny zafasolkowane, od jakiegoś czasu bolą mnie plecy ale nie na dole, tylko u góry. czy macie coś takiego???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martulka ja sie na prolaktynie nie znam.. nigdy nie robilam takich badan ale daiewczyny na pewno ci pomoga :) klementyna no to ladnego ma bzika :p hana ostatnie bole kregoslupa mialam jak musialam lezec przy plamieniu i byly na dole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I.klementyna
Ma kupiona oddzielne szafę na te klamoty :) Najszczęśliwszym ostatnio ograniczył sie do 4 sztuk rocznie więc jest spokój, jak mam za to świra jeśli chodzi o kubki, ale nie mam ich aż tak dużo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I.klementyna
Ogólnie jest strasznie kochany, ale czasami mnie tak wkurza ze bym go udusila i Zakopane gdzieś w lesie :) Chociaż niepowinno jak sie poznaliśmy i wtedy był jeszcze w wojsku to było na co patrzeć teraz mi sie trochę zapuscil :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hana no to tez po swietach bedziesz :) Mi juz strasznie brzuch urosl. Maz ciagle komentuje ze jest wielki i ze go nie ukryje juz przy gosciach haha e tam wystarczy zalozyc luzna tunike :) przytylam w ciagu 2 tyg kolejny kg jak tak dalej pojdzie to spokojnie nabiore 15kg jak nie wiecej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laura1987
Cześć dziewczyny:) Dzisiaj u mnie od rana zima, śnieg sypie jak szalony. Ja tez juz mam duzy brzuszek, ale ogólnie to nie przytyłam no może troszkę. A wizyte u ginekologa mam za tydzień. Później chce iść w okolicach 20 tygodnia na badanie 3d, bo mąż chce w końcu zobaczyc maluszka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laura1987
U mnie juz ciężko z dopinaniem spodni, dlatego myslę żeby kupić jakieś ciążowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hana to zalezy jak.duze dziecko.bedziesz miala :) widzialam mega chudzutkie mamy ktore mialy dzieci po.4kg.i brzuchy byly ogromne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laura1987
Może już będzie widać, mąż ma cały czas nadzieję, że będzie chłopiec. W rodzinie mi mówią, że im się wydaję, że będzie dziewczynka. A ja nie mam żadnego przeczucia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie na stacji pogodowej pokazuje cisnienie 989 chyba cos ja pokrecilo ;) laura a kochaliscie sie w owulacje czy kilka dni przed? Ciekawe czy takie planowanie ma sens.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kiedyś słyszałam że to można ocenić też po brzuszku że jak jest niżej czy wyżej - ale nie pamiętam który brzuszek na chłopca a który na dziewczynkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laura1987
Przed owulacja i w trakcie więc trudno stwierdzić kiedy się udało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I.klementyna
Jak brzuch niżej to znaczy ze porod sie zbliża :D To chyba chodziło o okrągły i sterczacy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I.klementyna
Zaraz lecę do lekarza , ale mi sie nie chce :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laura1987
U was też jest tak dużo śniegu. Właśnie miałam jechać samochodem na miasto, ale mąż dzwonił, że jest bardzo ślisko. Więc wolę wybrać się na pieszo. Tym bardziej, że nie mam doświadczenia w jeździe po śniegu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieci najczęściej rodzą się we wtorek, najmniej dzieci natomiast, przychodzi na świat w niedzielę. Tak przynajmniej wynika z badań demografów z National Center for Health Statistics. Zwracają oni uwagę, że niska liczba urodzeń w weekendy może się wiązać z faktem, że w sobotę i niedzielę nie przeprowadza się zabiegów cesarskiego cięcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×