Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Firankaa

Starania czas rozpocząć - sierpień / wrzesień 2012

Polecane posty

Gość Lulu555
Firanko kochana ja mialam idetycznie z tym pecherzykiem w 5 tyg nic nie bylo widac nawet pecherzyka w 6 byl pecherzyk ale malutki wygladal na 3/4 tydzien lekarz odrazu powiedzial ze owulacja byla pozniej a teraz maly ma 7 miesiecy i jest slicznym zdrowym bobaskie mam nadzieje ze u ciebie bedzie tak samo:-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc :) wpadlam na chwilke bo wlasnie wrocilam z pracy, ale musze jechac do miasta rozejrzec sie za prezentem dla mojego i nie bardzo wiem co mam kupic macie jakies pomysly ? jeszcze zimowe buty musze kupic bo oczywiscvie chodze w adidasach :D wrzesniowa co do dwoch tlustych kresek, to ja na takie licze ! bo 25/26,12 wypada termin @ a mam w domu testy o czulosci 10 wiec na pewno w wigilie bede testowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Z sercem na ramieniu odbieralam wyniki. Wiec tak: beta: 8604,00 ( beta tydzien temu- 731) progesteron: 32,13 Mam nadzieje ze ten przyrost bety jest w porządku, a co do progesteronu to w sumie nie wiem... musze zapytac lekarza. Teraz czekam na popoludniowe USG, tak bardzo bym chciala by bylo dobrze. Jeszcze dwa dni temu byl malutki pecherzyk bez niczego... nie wiem czy to mozliwe by juz dzisiaj byl zarodek. lulu kochana tylko ze ja nie moglam miec pozniej owulacji... no moze tylko z jeden dzien pozniej... a kochalam sie z mezem ostatni raz wlasnie w dzien owulacji. No nie wiem mam nadzieje ze poprostu ciaza jest mlodsza o ten tydzien wlasnie przez dlugi cykl i pozną owulacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lulu555
Firanka napewno bedzie dobrze 2 dni to bardzo duzo na poczatku ciazy bo zarode rozwija sie w ekspresowym tempie 2 dni temu nic nie bylo a dzis bedzie piekny zarodek :-)tego ci zycze z calego serca:-) a o ktorej masz wizyte?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Firanka progesteron też jest większy niż był :) to też dobry znak, a jakie masz normy przy becie podane? który to tydzień? będzie dobrze!! Zgadzam się 2 dni to bardzo dużo dla wczesnej ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majka88
Ciekawe jak tam Firanka..?Napewno juz serduszko widac,normalnie pracowac nie moge bo ciagle tu zagladam;)Oby wszystko dobrze bylo u niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzymam kciuki za ciebie firanko. Ja czuje sie fatalnie. Jechalam dzis aytibusem do wawy a w trakcie jazdy na wymiotymie zbieralo. Zdziwilam sie. Co jest...nie mam choriby lokomocyjnej. Dzis 26 dc . A teraz leze gardlo boli noszkatarzony. Staranka byly ale wiem ze na ciaze nie ma szans. wg mnie mysle ze mam ciut wtsoka prl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laura1987
Cześć dziewczynki:) Ja byłam dzisiaj u dentysty i niestety czeka mnie kanałowe leczenie zęba. A mój mąż biedaczek miał dzisiaj wyrywaną ósemkę. Zdecydowanie wolę wizyty u ginekologa niz u dentysty, a Wy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laura1987
Oj wrześniowa to ciekawe ile miałabyś już dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wolę zdecydowanie ginekologa..! nie cierpię dentystów! raz w życiu miałam kanałowe leczenie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laura1987
U mnie w przychodni są gabinety dentysty i ginekologa obok siebie i tak nieraz tam siedze czekając na wizytę i się zastanawiam co gorsze. Ale chyba dentysta gorszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny melduje sie po wizycie u gina. Lekarz powiedzial ze beta pieknie przyrosla, progesteron tez dobry, ze plamienia mogą takie sie zdazac i to nic zlego nie swiadczy, powiedzial ze to jeszcze z zagniezdzenia, z endometrium... w kazdym badz razie nie powinno byc grozne oczywiscie na tym etapie na którym jest. No i zrobil mi USG i powiedzial ze piekny juz jest "domek" i nawet obywatel w nim zamieszkal! Wiec w pecherzyku mam juz (jak dla mnie w koncu) zarodek :) No nie ma jeszcze bicia serca, ale powiedzial ze za tydzien powinno juz bić. Bardzo bardzo wam dziekuje za kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OgrażynkA
Firanka i jak tam?? Z maluchem ok?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh, no ja na serduszko dzisiaj sie nie nastawialam, ba! nawet szlam jak na skazanie bo balam sie ze nawet obywatela nie bedzie.. wiec tym serduszkiem sie nie martwie, bedzie nastepnym razem :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×