Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Firankaa

Starania czas rozpocząć - sierpień / wrzesień 2012

Polecane posty

Żyje, a jeszcze o 6 leżąc w łóżku miałam nadzieje na koniec swiata :) A ty trzeba było wstać i jechać a temp na dworzu -21 więc mało optymistyczna pogoda , a ze mi od kilku dni nie działa ogrzewanie więc fajnie sie jechało tak zesko :) Kawa a jakiś stresie był? Bo od tego tez moze być , bo okres zaczyna sie tak naprawdę 2 dni wcześniej niż my widzimy, ale nie mówię ze to nie moze być z powodu wyczekanych 2 kresek. Mnie czasami bolą jajniki w czasie przytulaniu , ale to w konkretnych pozycjach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość indyczek901
kawa to faktycznie mam nadzieję że z tego wynikną || kreseczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrześniowa Ja właśnie też odczuwam taką suchość wewnątrz, nie wiem czemu. Wczoraj się kochaliśmy z mężem i czułam takie tarcie, bardzo nie przyjemne, aż się przestraszyłam więc szybko skończyliśmy, też mam sporo śluzu, i nie wiem dlaczego tak jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Świętego w kominie, prezentów po szyję, zielonej choinki, prezentów trzy skrzynki, zimnego szampana i sylwka do rana. :) Wszystkim kafeterianką na tym jak przemiłym poście z dużą dozą wrażeń szczęścia , łez, nadziei, marzeń, wiary byśmy wszystkie po nowym Roku 2013 miały nadal tyle optimum i pozytywnego myślenia i wsparcie w sobie.. Pozdrawiam Waris2012 http://www.demoty.pl/prezenty-dla-ciebie-13529

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki dziewczyny. Cholera od wczoraj po prztulankach brzuch mnie pobolewa a dzis10dc a przy castagnusie to nie wiem czy to normalne no chyba ze cos normuje mi sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta ja tez postanowiłam go brać ale chyba nie wyrobie cały czas mi po nim niedobrze :( Rano to musiałam sie zatrzymać na poboczu bo inaczej bym zwymiotowala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny na początku brania castagnusa to normalne są zawroty głowy mdłości a nawet wysyp pryszczy ale później przechodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powaznie az tak zle? Mi tylko w pierwszym dniu brania zle w zaladku funkcjonowalo a tak to ok. Jest dobrze + biore wiesiolek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Waris niezły ten link :D dzięki ;* Hana no to mamy podobne odczucia. Dziewczyny nie opierdzielać się tylko działać :D bo inaczej rózgę dostaniecie ;) Klementyna no to taki może przedsmak ciąży? :P z castagnusa możesz zawsze zrezygnować z ciąży nie bardzo.. trenuj kobieto trenuj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrzesniowa ale ty masz dzis humorem :D Ja chyba za mdlosci podzekuje , będę dzielna ale jeśli po pierwszym tyg nie przejdzie to sie poddaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klementyna ja miałam mdłości 24/24 od 5 do 12 tyg. więc czas spiąć pośladki i wytrzymać :D Musisz trenować, przywyknąć do dobroci :P no humor dopisuje trzeba przyznać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój kot zrobił wczoraj wlam do półki z karmią , wyzarl całe duże pudełko , mam nadzieje ze mu nie zaszkodzi bo wczoraj cały wieczór leżał w miejscu i sie prawie nie ruszal. Zastanawiam sie czy wracać do domu :D Nienawidzę lepi pierogow, chociaż to i tak nic w porównaniu z robieniem czegokolwiek przy karpia fuj Ja mogę święta spędzić w łóżku i nic nie robić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klementyna u mnie na szczęście rodzinka wszystko robi :) ja zrobię jedno ciasto i tyle :P mam obrzydzenie do mięsa, więc się bardzo cieszę, że dostanę wszystko gotowe. No i jednak moja szanowna mama postanowiła przyjechać do nas na Wigilię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kotu podawaj dużo wody, żeby nie miał zatwardzenia. Jak będzie miał na żołądku coś to nie martw się wyrzyga, moje koty też tak robiły. Od czasu do czasu kupowałam karmę na odkłaczanie to dopiero po tym cudownie rzygały karmą i futrem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam najwięcej radości ze świąt do 10 roku życia, była taka magia.. nie wiem jak to opisać :) coś cudownego.. a teraz to już tak wszystko się odbywa bez entuzjazmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja biore castagnus zeby zbic prolaktyne i wyregulowac cykle a czy zajde w ciaze nie wiem z moim szczesciem to musze niezle sie pomeczyc. Ogolem to pechowa jestem pesymistka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick .................Wiek....ostatnia@ ...cykl starań.. woj...następna@ kasiula86................?.......18.11........... .?...................... .16.12 KMSU-..................22.......20.11............8....... ......śląskie...18-23.12 kawa_z_mlekiem.....23.......26.11............2...mazowiec kie.....24.12 DZ25...................25........27.11........... 3...dolnośląskie... ...25.12 Staraczkaa............20.......23,11............4..kujaws ko pom.....27.12 martulka87............24........11.11........... 2..................... 01-02.01 smile ..................28.........28.11............3...podkarpack ie.. .28.12 rybalopika.............29.......01.12........... 3 ..wielkopolskie....30.12 Frezjunia..............25.......15.12........... 4....łódzkie...... .14.01 Alutkaaa..............28........22.10............ 2............................? joannaasia............27.......21.10............ 2............................? Magda0013............20......05.12.............3.......do lnośląskie.....? Malinowa_82..........30.......06.10............3.. ..................? Magda080............32.......31.10.............2......... ...........? bluebell_..............30........21.10........... 1...................... ? Majka88...............24.......18.11............3........ ..................? klementynka..mazowieckie....przerwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noooo i co nadal słońce świeci, szef denerwuje, pracować sie nie chce a maz dzwoni umierajacy chociaż mu nic nie jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja się chyba starzeje- i w święta nie pojem :/ chyba zaziębiłam jajniki od cudownej komunikacji PKP i ciepła które oferują swoim klientom - cokolwiek zjem muli Mnie strasznie- w ogóle nie wiem czy ma to związek jakiś ze sobą :) ale tak sobie łącze- bo jestem dopiero co po @ i pobolewają Mnie jajniki- wiec raczej po prostu je zaziębiłam- a dodatkowym objawem to mnie muli po wszystkim- zazwyczaj tak miałam na owulacje ale dzisiaj mój 7 dc także to nie możliwe zeby juz owu była- także po prostu łamie Mnie choróbsko paskudne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny, co u Was ? ja wam powiem ze mialam bardzo ciazki wieczor i noc.. nie uwierzycie ! wczoraj przed 20 usnelam bo bylam padnieta obudzilam sie chwile po 22 bo chcialo mi sie siusiu, wstalam a akurat moj M wrocil z psem i przechodzilam kolo niego a on do mnie " a ty co tu robisz nie spalas ? " a ja zaspana poszlam tylko do wc ale cos mi nie gralo podeszlam do niego i pytam " paliles?" a on ze nie a ja ze nie ma robic ze mnie idiotki czuje zielsko !a on ze widzial sie z bartkiem i ze on nie palil tylko bartek ! a ja mu na to ze ma sie w tej chwili przyznac ! a on szedl w zaparte, pomyslalam sobie no moze racja bo bartek lubi palic.. polozylam sie do lozka ale wiedzialam ze on cos knuje bo za bardzo od niego bylo czuc bo kazalam mu dmuchnac we mnie. przeszukalam jego kurtke mial tam zapalniczke ( ogolnie jest osoba niepalaca! ) i weszlam do niego do lazienki przeszukalam przy nim jego rzeczy i pytam sie gdzie ma telefon, dal mi a ja mu na to " to w takim razie dzwonie do bartka niech mi potwierdzi" a on cos powiedzial pod nosem i ja sie do niego odwrocilam i mowie " pytam po raz ostatni tak cyz nie" a on " tak palilem.." a ja skad miales ? a on w garazu bylo.. sluchajcie trzasnelam drzwiami i zaczelam plakac, bylo mi tak przykro :( nigdy nie sadzilam ze moglby cos takiego zrobic ! on przyszedl i mnie przytulil kazalam mu sie wynosic i mnie nie dotykac a on mi na to " az tak bardzo cie to zranilo? jak on mogl ? :( powiedzialam mu ze jest pier******ty i ma mnie nie dotykac e to koniec nie chce go widziec na oczy.. nic nie powiedzial widzialam ze zaluje... ale co z teog ? on mi jeszcze na to ze mam problem dziwny, nie wytrzymalam usiadlam i mowie do niego ze ma sie zastanowic nad soba bo ja nie chce z kims takim jak on tworzyc rodziny, starac sie bo sie nim poprostu brzydze !i poszlam spac. rano wstalam do pracy potem napisal mi smsa " nie mam nic na usprawiedliwienie, nie wiem co mi odje***o, idz sama na wigilie do rodzicow ja zostane w domu..." ja mu zaczelam cisnac przez telefon ze jest taki sam jak jego brat i ojciec ze w nich widzi problem ale nie w sobie, ze nie probuje teog zmienic ze jest nikim.. on mi na to jestem nikim? a ja ze ma sie zastanowic nad soba bo albo on cos z tym zrobi albo nie mamy o czym rozmawiac, odejde.. no i od slowa do slowa nie pisalismy ze soba juz.. o 16 on konczy prace mamy jechac na zakupy, nie odiberam od niego telefonu jedynie przez sms sie porozumiewamy, tzn napisalam mu co ma kupic..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smille napięcie przed świąteczne :) ale wiesz swoją drogą to nie chciała bym starać się o dziecko z kimś kto pali wiadomo co... ja się czepiam mojego nawet jak za często pali papierosy a co dopiero takie coś kiedy testujesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kmsu no moj nie pali fajek niby.. termin @ mam 27 ale mam w domu testy o czulosci 10 i zobacze moze szybciej zrobie. frejzunia tak palilam kiedys i fajki i 2 razy w zyciu to go**o.. a w czym problem ? w tym ze klamie bo pytalam sie chyba 20 razy czy palil szedl w zaparte..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w tej kwestii pewnie w większości będę na przegranej stronie... ale niestety nie mam nic do marihuany i traktuję ją na równi z alkoholem - tj zero tolerancji tylko i wyłącznie w przypadku prowadzenia pojazdu, stawiania się do pracy pod wpływem - oraz palenie kobiet w ciąży- reszta nie ma naukowych badań które mogłyby jednoznacznie coś stwierdzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×