Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Firankaa

Starania czas rozpocząć - sierpień / wrzesień 2012

Polecane posty

Smile tez dxis i wczoraj jestem nerwowa zla jak osa ze wszystkimi bym sie poklocila no masakra a castangus mial mi zlagodzic objawy pms

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martulka nigdy nie powiedziałam czegoś takiego że sobie wkręcasz! powiedziałam Nie wkręcaj sobie objawów a to jest różnica!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko mi tutaj się nie kłócić :) mój mąż nadal w pracy jest.. :o pięknie sobie to wymyślili od świąt wolne do 30.12 ehh. Wczoraj apropo urodził się mojemu kuzynowi synek :) waży ok. 3,3kg szkoda tylko, że nie poczekał do nowego roku chociaż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrzesniowa nie kloce sie tylko wymiana zdan. Kazdy wypowiada sie co chce i co ma na ten temat mysli. Nie mam nic przeciwko. Rozumiem kmsu hormony ciazowe szaleja ;-);-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chodziłam do klasy z taką koleżanką która urodziła się w wigilię i ja przykładowo miałam już skończone 20 a ona musiała czekać cały rok żeby mieć te 20 bo ja jestem ze stycznia a ona z grudnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ksmu ja tam z grudnia jestem i kiedys czekalam zanim 18 lat skoncze zeby dowod wyrobic. Grudniowcy przechlapane maja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słyszałyście że podobno jak się łyka femibion to rodzą się większe dzieci ? ja coś kiedyś czytałam na ten temat a bratowa mojego m właśnie te witaminy jadła w ciąży i mała ważyła 3850 więc sporo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martulka z tym się akurat zgadzam nie chciała bym być z grudnia chociaż z drugiej strony są dłużej młodsi a ja jestem ze stycznia i się szybko starzeję :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stajesz sie starsza wiekowo ale fizycznie nie. Maz ma 31 ale czuje sie na 18 to zalezy od charakteru . urodziny w grudniu jest lipnie ztobic bo w domu. Jestem fanka robienia imprezy na swiezym powietrzu i a tym bardziwj w adwent nie wypada mi robic urodzinek. Naprawde przechlapane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale za to dzieci urodzone w pazdzierniku listopadzie i grudniu sa zdrowasze, ale styczniakow to juz nie dotyczy :D ja jestem z listopada i nie marudze a maz ze stycznia i jak chce mu dokuczyc to mowie ze juz jest stary bo mam 28lat a on ze ja tez, to mu odgryzam ze ja nie mi jeszcze prawie rok do urodzi zostal :P ja nadal zaziebiona i od kaszlu brzuch juz mnie boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi się wydaje, że w dużej mierze do wagi noworodka przyczyniają się geny a nie witaminy. Jadłam prenatal i mała urodziła się 12dni wcześniej, ważyła 3,6kg. Teraz jem Matruelle to ciekawe co tym razem wyhoduje hehe :) tak do 4kg mogę spokojnie rodzić, ale za 4,5 to podziękuję :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny życzę szczęśliwego Nowego ROku dużo zdrowka i spełnienia marzeń:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny wszystkiego co najlepsze, żeby staraczki zafasolkowały a ciężarówy szczęśliwie się rozwiązały :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wita w nowym roku, kaca brak za to chyba mnie rozlozylo na dobre, w nocy tak mnie zaczeło dusic z nie moglam oddychac i od swiat brzuch mnie boli :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smail mam dzis lenia :D, wczoraj mielismy impreze poschodzila sie rodzinka , zostawili balagan, i brudne naczynia smile one braly ten castangus i wiesolka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tylko po porodzie miałam bezbolesne okresy raz na jakiś czas, a tak to zawsze mnie bolało 1-2dni tylko, że dużo słabiej, już nie musiałam brać tabletek jak kiedyś. Ciekawe czy po drugim mi to całkowicie zniknie :) mojej mamie przestało boleć już po 1 porodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkiego Najlepszego w 2013r. Spełnienia marzeń a w szczególności tego jednego. I zdrowia, zdrowia i jeszcze raz zdrowia.!!! rybalopika- serdecznie gratuluję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rybka gratulacje ! klementyna, nie przejmuj sie ja wstalam ok wykapalam sie poszlam do rodzicow odebrac psa :D wrocilam zjadlam pidzamka i leze w lozeczku ;-) ale to tylko dlatego ze ide na 6 do pracy. ogolnie dziewczyny to nie bawilismy sie wczoraj dobrze... znajomi mieli wpasc i nie wpadli, ale byl mojego M kuzyn z 2 kolezankami i 1 kolega, i doszlam do wniosku ze to sa poprostu pustaki ! no ale nie wazne, w czym rzecz.. :) ja mam lenia strasznego dzis, biore clo, kwas foliowy i oeparol, czekam na efekty;p mam nadzieje ze to byl ostatni spedzony sylwester w dwojke ;-) i tego samergo zycze wam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny wszystkiego najlepszego na nowy rok- zmiana lekarza wcale nie wyszła na lepsze ... tzn nie wiem, nie przejęłam się za bardzo... bo dostałam skierowanie na badanie hormonów które chciałam- i o to mi chodziło, aczkolwiek moją Panią Nową Doktor zaszokował fakt że nie jestem mężatką a staram się o dziecko- seria pytań o stałość związku... no i bardziej skupiła się na trybie życia i na tym że 11 cykli nie świadczy o niepłodności... czasami miałam wrażenie jakby jej pacjentkami w większości były kobiety " ciemne w tej kwestii" wysłuchałam tylko serie pouczeń o ciasnych majtkach :P, szkodliwości palenia papierosów, trudnych warunkach w pracy i o dostałam wypisane w jakie dni mam współżyć... " gdybym nie wiedziała"- zszokowana była że mam owu 17 dc przy cyklach 29 dniowych- prawde mówiąc - gdybym była zielona i nie obserwowała sobie swojego organizmu i nie zadawala masy pytań po pcos, tyłozgięcie - to nic by mi nie powiedziała. Tak naprawdę to gdybym nie dostała badań na kase chorych hormonalnych - to wyszłabym z przychodni wściekła- gdyby nie masa moich pytań to moja wizyta nie trwałaby 13 minut tylko 3 minuty - generalnie na pytanie czy mogę wspomagać się jakimiś witaminami- powiedziała że nie - odchodzi się od faszerowania organizmów różnymi witaminami sztucznie utrzymywaanymi - zrobie po @ badania i pójdę jednak do swojej starej pani doktor prywatnie- przynajmniej nie jak mnie wkurzy to za swoje pieniądze coś jej powiem... Bardzo mi przykro tylko z tego powodu że w tym kraju się tak zrobiło- że albo sam sie wszystkiego sam dowiesz albo zginiesz bo ci nikt niczego nie powie- podziękowac można tylko losowi za swere e-learningu i łatwego dostępu do neta... tylko to niektórych ratuje :) bez kitu... do lekarza dzisiaj to trzbea podejść jak do rozprawki z języka polskiego... trzeba mieć solidnie ułożny plan w głowie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
* sferę ( chochlik się wkradł w poście powyżej; ale to wina tego ze juz późno wczoraj się balowało a jutro do roboty trzeba wstać )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×