Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Firankaa

Starania czas rozpocząć - sierpień / wrzesień 2012

Polecane posty

Wiesz.co wszystko zalezy od lekarza prowadzacego jeden bedzie kazal brac od poczatku wit. Inny od drugiego trym. Zalezy na kogo trafisz. Najlepiej jak sie zapytasz swojego lekarza co o tym sadzi :) no i patrz tez na swoja diete jesli.jest urozmaicona to witaminy mozna przedawkowac jedzac jeszcze te sztuczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KMS w pierwszej ciazy brałam od poczatku tez. Wrzesniowa, trwa 7tydz ( skonczony 6t i 3dz). Idę w sobote na pierwsza wizyte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
frejzunia --> nei przejmuj sie ta lekarka, moze miala gorszy dzien, no ale nie powinna cie tak traktowac. ja pamietam jak poszlam do mojej to on do mnie czy maz mial badane nasienie a ja jej na to ze nie maz tylko chlopak a ona " a co to za roznica maz nie maz byle sie na ojca nadawal;-)" wiec spoko babeczke mam, no ale niestety tez prywatnie. kawa z mlekiem --->ja oeparol biore 3 razy dziennie po 2 tabletki do owulacji, efekt juz jest bo mam duzo wiecej sluzu, a przy tym jak biore clo zazwtyczaj jest sucho choc moja gin mowila zeby nie brac bo to nei potrzebne to i tak biore;p KMSU---> bnie tylko ty sie przejmujesz, mysle ze kazda z nas ma swoje leki i obawy ;-) nei przejmuj sie wszyskto bedzie dobrze. martulka87 --->mnie tez zawsze bolaly cale piersi a od 2 cykli swedza pieka i sa powiekszone sutki od dnia owulacji do @ az dziwne to bylo dla mbnie, no ale kazda z nas jest inna. a kiedy masz termin @ ? wrzesniowa --->a ty jak sie czujesz ? kiedy idziesz na usg zeby sie nam tutaj pochwalic ? :) ja dopeiro wrocilam z pracy i posiedze troche z wami bo mam czas :) generalnei to czekam do owulacji zeby moc zaczac starania;p biore kwas foliowy juz od 3 miesiecy i teraz od tego cyklu oeparol na sluz i clostylbegyt juz 3 cykl ale tym razem zwiekszona dawke wiec mam nadzieje ze zadziala ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malej juz mowicie o dzidzi? Moja to ma aktualnie bunt jak mowie dzidzia jest w brzuchu itd. To ona dzidzia nieeee i zaslania mi bluzke rzadko o tym mowilam a tak sie jej zmienilo z dnia na dzien wczesniej tak slodko mowila do brzucha laskotala i calowala. Chociaz zdj malych dzieci nadal lubi ogladac i sie cieszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malej juz mowicie o dzidzi? Moja to ma aktualnie bunt jak mowie dzidzia jest w brzuchu itd. To ona dzidzia nieeee i zaslania mi bluzke rzadko o tym mowilam a tak sie jej zmienilo z dnia na dzien wczesniej tak slodko mowila do brzucha laskotala i calowala. Chociaz zdj malych dzieci nadal lubi ogladac i sie cieszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Staraczka dzisiaj bede dzwonic i umawiac sie na wizyte zapewne na jutro, bo dzisiaj mi sie nie chce nigdzie wychodzic. Poza tym strasze ludzi wygladem skonczyl mi sie podklad i jak maz wroci z pracy pojde sobie jakis kupic bo z mala nie da rady na spokojnie isc do sklepu. No i czuje sie dobrze tylko minusem sa strasznie bolesne piersi i brzuch pobolewa od rozciagania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrześniowa, narazie nie bo nie sądze żeby skumała o co chodzi, za mała jeszcze jest. Chociaż male i wieksze dzieci tez uwielbia. Jak gdzieś się idzie to zaczepia wszystkie dzieci bez wyjątku. Ciagnie mnie za reke i leci do dzieciaka z wyciągniętą reką i woła do niego czeee. Przewaznie reakcją jest ucieczka/zawstydzenie/zdziwienie dzieciaka i mała wtedy glupieje :P ze czemu sie z nia nie witają KMSU, od czasu do czasu mnie troszke zemdli ale mówie troszke, do zniesienia. Pobolewania minęły. Jedynie co to piersi mam nadal bardzo tkliwe ku rozpaczy mojego M :P A tak to narazie nic wiecej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiula to przynajmniej masz jakieś objawy bo ja do wczoraj miałam bardzo wrażliwe piersi ale dzisiaj są już całkowicie normalne zwariować idzie kompletnie żadnych objawów :( martwię się tym i nic na to nie poradzę może dzisiejsza wizyta mnie uspokoi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrzesniowa to od razu jutor daj znac jak bylo. owu wypada mi na 12 czy 13 styczen jakos tak ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kmsu ale te zaniki tez sa normalne u mnie byl czas ze piersi przestaly bolec a teraz znowu bola. W dodatku jak przycisne to leci przezroczysta wydzielina to poczatki siary ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez jestem ciekawa co wam rosnie, a moze blizniaki ? :D ja ostatnio wyczytalam zep o clostylbegyt jest szanse na blizniaki, wiec jakby nam sie udalo to niespodzianka by byla :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro grubo po 16 mam wizyte :) z wrazenia chyba bede zle spac ;) smile ja bym robila wtedy takie usg codziennie haha to dobrze ze mnie na nie nie stac. Nie moge sie doczekac relacji dziewczyn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej to ja Majka zmienilam nick bo hasla.zapomnialam i nie moglam sie.zalogowac.Jak tam w nowym roku?U mnie srednio,humor.tez do kitu,dzisiaj.juz.46 d.c ciazy brak i @ tez brak,Smile powiedz jak to bylo.u Ciebie z tym dlugim cyklem okres sam.przyszedl?czy bralas cos na wywolanie?bo nie wiem czy zapisac sie.juz.do gina?wolala bym.zeby sama przyszla @ i zaczac nowy cykl.Martwie sie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem po wizycie lekarz powiedział że pęcherzyk jest za mały jak na 6 tydzień i 1 dzień bo ma 5,9mm i nie widział tętna jestem załamana :( czy to może być spowodowane tym że miałam późną owulację bo w 19 dniu ? doradźcie lekarz nie dał mi dużej nadziei :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość || kreseczki :)
owulacja była 8 grudnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kmsu nie znam sie na wielkosci pecherzyka ale skoro wiesz ze mialas opozniona owulacje to maluszek na pewno sie pokaze. Wiele dziewczyn ma dzieci mlodsze o 1-2tyg niz to wynika z usg. Szczegolnie jak kobieta ma nieregularne @. Bedzie dobrze !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smile to mnie pocieszylas,ja mam dzisiaj 45 d.c robilam juz 3 testy poczekam jeszcze tydzien i sie zapisze,a czy tez mialas wtedy w tym cyklu plamienie bo ja mialam ok 20 dnia.KMSU ja tez uwazam ze wszystko bedzie ok ,kiedy masz przyjsc na nastepna wizyte?moze pojdz jutro na bete?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak Beta przyrasta to napewno jest ok,poczytalam o wielkosci i wychodzi ze 5,6 to wcale nie malo,niektore dziewczyny mialy 4 i wszystko bylo ok.Tobie.tez tego.zycze kochana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×