Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Firankaa

Starania czas rozpocząć - sierpień / wrzesień 2012

Polecane posty

wyliczyło mi że 04.07 :) ale znając moje szczzęście ten cykl też przyniesie co najwyżej @ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyliczyło mi że 04.07 :) ale znając moje szczzęście ten cykl też przyniesie co najwyżej @ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Firankaa
mala, alutkaa przykro mi ze wam sie nie udalo, ale nie ma tego zlego... czekają nas kolejne gorące staranka ;) No i jestem przekonana ze w tym nowym cyklu którejś sie uda :) No bo w końcu któraś z nas musi! :) Kinga witaj! A jak wy wyliczacie ewentualną datę porodu, na jakim portalu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciągle się czuję jakbym miała dostać okres przez ten ból, im bliżej terminu tym częściej boli. Nie wiem tą ciąże chyba będę dużo gorzej znosić. Tak jakoś mi się wydaje. Jak zaczynam sprzątać to mi tak od kilku dni dziwnie brzuch ściąga jakbym była w zaawansowanej ciąży ;) kiedy planujecie iść do lekarza jak zrobicie testy i będą pozytywne? w 6-7 tyg. już zobaczę serce prawda? :) bo nie chcę iść za wcześnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Firankaa
Dzieki dziewczyny za linki :) Wrzesniowa faktycznie super ta stronka co podalas :) Kurcze zeby sie tak udalo w tym cyklu :) Wtedy bym miala na 02 lipiec :P:P hhee Wrzesniowa ty to cierpliwa tez jestes, ja juz bym pewnie szla do ginekologa, chociaz pewnie wiekszego sensu to jeszcze by nie mialo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Firanka ja wolę iść na pewniaka niż usłyszeć "no coś tam jest" a tak to od razu będę wiedzieć, że wszystko jest dobrze :) bo ja słyszałam wiele scenariuszy, że kobiety idą w 5 tyg. a tam ciąża za młoda, niewiele widać i potem schizują..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poproszę piżamkę:):):) witam nowe koleżanki. Kinga ja też miałam cykle z clostybegytem.. rybka teraz widzę z tabelki, że Ty będziesz testować a zaraz potem ja.. czuję lekką ekscytację powoli.. a potem pewnie będzie zonk hehehe.. chyba by było za dobrze mi gdyby udało się o tak od razu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to niestety mogę pisać wieczorem dopiero, w pracy średnio mogę.. co do testowania, chyba tym razem nie bardzo mam co, bo ja starania dopiero zacznę.. nie sądzę aby mogło się coś zadziać z mijającym cyklu! byłabym bardzo zaskoczona! hm, najgorsze to czekanie, najpierw na okres płodny, później kiedy będzie możliwość testowania ;) ale tak jesteśmy już stworzone! domyślam się, że na początku starań to się wydaje, że uda się od razu! trochę się naczytałam.. Ciekawa jestem jak będzie ze mną! przygotowania już zaczęłam właściwie na początku roku od odstawienia tabletek, później zrobiłam serię badań, łykam kwas foliowy.. trochę się też martwię, bo mam niedoczynność tarczycy, ale biorę leki, robię regularnie badania! ostatnie miałam w czerwcu i myślę, że przy tym moim pierwszym cyklu też się przebadam! tak to mniej więcej u mnie wygląda..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Firankaa
faktycznie ambaje ty juz niedlugo masz termin :):) Jestes juz po plodnych? pizamka i dla Ciebie sie znajdzie :) hehe widze ze wszystkim zimno i chcą pizamki z dziurką :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Firankaa
rybalopika mnie tez troszke denerwuje to ze to wszystko tak dlluuugo trwa.... licze na to ze pazdziernik okaze sie szczesliwy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała -dziekuję za aktualizacje danych ;) a Tobie Firanka za wsparcie! :D no ktorejs musi sie w końcu udac i wierze w to ze sie uda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wróciłam dziś od ginekologa zrobiła mi cytologię wynik będzie za tydzień mam się umówić na USG nie powiedziała mi jakie ale chyba jej chodziło o dopochwowe też tak myślicie? No i kazała zrobić badanie nasienia partnerowi jutro dzwonie umówić termin tego badania i mojego USG i zobaczymy jak wyjdą badania po badaniach mam znowu do niej iść i powie mi co dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Zaglądam tu codziennie ale nie zawsze pisze bo nie mam o czym. Wszystko u mnie w pożądku. Mam prośbę: czy może mnie któraś z was wpisać mnie do tabelki bo ja nie wiem jak. Nick-wiadomo gagkan, wiek-37, ostatnia @-20.08, cykl starań- 2lata, kolejna@-fasolinka:). Wiecie co, ale mnie dzisiaj babcia ok 90 lat(u której dziś pracowałam)zaskoczyła. Pyta się mnie czy wszystko u mnie w pożądku, czy nie mam czasem jakiegoś problemu bo jakaś dziwna jestem. To ja jej na to, że w ciąży jestem. A ona na to:tak coś podejżewałam. I właśnie miała się zapytać czy to ciąża, i już tydzień temu coś zauważyła tylko nic nie mówiła. Dobre nie:) wrześniowa**- czasem po pracy to już mi się nie chce pisać ale duchem jestem z Wami. Nie jesteś samotna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc:) bylam dzis u ginekologa i zrobila mi cytologie i badanie zeby sprawdzic czy nie mam hpv pobrala mi probki. no i ogolnie spytala mnie czy sie staralismy a ja ze tak ze mam wszyskto zpaisane no i powiedziala ze jak za 2 tyg nei dostane @ to test zrobic i przyjksc po wynik cytologii. owu wg niej byla 23 dc tak jak obstawialysmy wrzensiowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinga198824
No i znow nastał wieczór.. ah jak ten czas szybko leci... Ambaje a powiedz mi jak dlugo stosowałas clo?? i podejrzewam ze bez skutku :(? Chyba ze cos nie doczytalam...:) My juz dlugo sie staramy, podejrzewam ze to poniekad moja wina bo choruje od 14 lat na tarczyce wiec moze to jest wlasnie przez to.. a moj mąz tez nie dokonca ma idealne badania spermy wiec wina lezy po obu stronach... narazie zostalo nam czekanie.. bardzo bymm sie cieszyla jakby nam wystarczyly te 4 msc ale czas pokaze czy tam bedzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam od lekarza, niestety ciąża nie rozwija , w zasadzie ciągle tylko pęcherzyk ciążowy tej samej wielkości co 2 tyg. temu, czyli beta spadała nie bez powodu, teraz mam czekać na naturalne poronienie bo na tym etapie ciąży nie ma na razie potrzeby wykonywania zabiegu. Eh myślałam że jednak się uda, więc będę musiała dołączyć do was jako staraczka ale kiedy to nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Firankaa
Czesc :) Ja dopiero z roboty wróciłam. U mnie w mieszkaniu jest tak zimno, ze szlak trafia ze jeszcze nie zaczynają grzać... z tą pizamką to jednak bardzo dobry pomysł na tą zimnice :) Mi tez szybko lecą dni, wrzesien się konczy, a mi sie wydaje jakby zaledwie kilka dni minely od rozpoczęcia roku szkolnego.. bardzo szybko śmignął.. ja wlasnie koncze 3 dzien cyklu... jeszcze 2 z @ i już bedzie lepiej :) KiedysMozeSieUda super ze bylas na badaniach, ja nie wiem o jakim twoja doktorka mówila usg... ja mialam tylko normalne, nigdy dopochwowego... gagkan zaraz wpisze Cie do tabelki. Ciesze sie ze zostalas z nami :) No to babcia ma "czuja" :). A jakoś inaczej wyglądasz niz wczesniej? Widzisz juz jakies zmiany? np podobno jak ma sie urodzic dziewczynke to sie "brzydnie"... nie wiem ile w tym prawdy :) staraczkaa tak jak i KMSU dobrze ze do lekarza poszlas. Bede w takim razie trzymala kciuki :):) Kinga uda sie, zobaczysz. Nie takie problemy mieli niektórzy, a im sie udalo :) aga jest mi strasznie przykro :( czyli nie ma juz nadziei... kurcze dlaczego tak sie dzieje... co moglo byc powodem? Mam nadzieje ze szybciutko uda Ci sie jeszcze raz zafasolkować. Sciskam Cie mocno :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Firankaa
Nick .............Wiek....ostatnia@..... .cykl starań......kolejna@ Alutkaaa...........28.......24.09...................1..............24.10 Wrzesniowa**.....25.......30.08...................1............fasolinka :) gagkan.............37.......20.08................2 lata..........fasolinka :) mala1407..........23.......24.09....................9..............24.10 Majka88...........24.......17.09....................3.............. rybalopika.........29.......01.09....................1..............29.09 ambaje83..........29.......03.09....................16.............03.10 KMSU...............22.......19.09.....................6..............17.10 Firankaa...........28........23.09....................2..............22.10 Staraczkaa.........20.......26.08.....................1..............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga-prawie-40 Kochana strasznie mi przykro ale wierze w to ze następnym razem się uda trzymaj się:* Kinga198824 wszystko na pewno będzie dobrze zobaczysz tylko nie trać wiary :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za wszystkie dziewczyny robiące badania trzymam kciuki :) żeby wyszły dobre! Aga przykro mi, że tak się stało, ale mam nadzieję, że szybko dojdziesz do siebie i tu do nas powrócisz :/ Firanka wszystkie ludowe powiedzonka kalendarzyki i inne rzeczy można sobie o kant du.. rozbić :) Ja w ciąży ładnie wyglądałam, bo wiele osób to samo z siebie podkreślało, nie miałam żadnych pryszczy, przebarwień, włosy zaczęły pięknie rosnąć, paznokcie były mocniejsze, no tylko kg zbędne przeszkadzały :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poprawiłam nieco, bo Firanka zawsze zapomina :P Nick .............Wiek....ostatnia@...........cykl starań...... gagkan.............37.......20.08................2 lata.........fasolinka Wrzesniowa**.....25.......30.08...................1...........fasolinka Majka88...........24.......17.09....................3.............. Staraczkaa.........20.......26.08.....................1.. ............ rybalopika.........29.......01.09....................1... ...........29.09 ambaje83..........29.......03.09....................16... ..........03.10 KMSU...............22.......19.09.....................6.. ............17.10 Firankaa...........28........23.09....................2.. ............22.10 mala1407..........23.......24.09....................9.... ..........24.10 Alutkaaa...........28.......24.09...................1.... ..........24.10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny!Ale tu u was tłoczno sie zrobiło:)Agus bardzo mi przykro,caly weekend trzymalam kciuki za Twoja fasolke,napewno wszystko sie ulozy.Wrzesniowa* gratuluje, Ty to jestes prawdziwa Wrzesniowa:)moze ja zmienie nazwe na Pazdziernikowai tez mi sie uda w tym miesiacu;)hehe Ja mam dzisiaj egzamin na prawo jazdy,czwarte podejscie trzymajcie kciuki za mnie plis:)buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny!Ale tu u was tłoczno sie zrobiło:)Agus bardzo mi przykro,caly weekend trzymalam kciuki za Twoja fasolke,napewno wszystko sie ulozy.Wrzesniowa* gratuluje, Ty to jestes prawdziwa Wrzesniowa:)moze ja zmienie nazwe na Pazdziernikowai tez mi sie uda w tym miesiacu;)hehe Ja mam dzisiaj egzamin na prawo jazdy,czwarte podejscie trzymajcie kciuki za mnie plis:)buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny!Ale tu u was tłoczno sie zrobiło:)Agus bardzo mi przykro,caly weekend trzymalam kciuki za Twoja fasolke,napewno wszystko sie ulozy.Wrzesniowa* gratuluje, Ty to jestes prawdziwa Wrzesniowa:)moze ja zmienie nazwe na Pazdziernikowai tez mi sie uda w tym miesiacu;)hehe Ja mam dzisiaj egzamin na prawo jazdy,czwarte podejscie trzymajcie kciuki za mnie plis:)buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majka88 trzymam kciuki:) wiec co to znaczy bo jesteś świeżo po egzaminie :) właśnie się dowiedziałam że mogę odebrać już moje prawo jazdy :) także o 1 kierowce więcej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinga198824
Czesc dziewczyny... Majka życzę powodzenia podczas zdawania prawka...:):) mi przynajmniej to wyszlo od razu:D Ja zaczelam brac od wczoraj luteine i mialam ją brac 10 dni ale niestety dzis @ przyszła wiec odstawiam. Mam od 5 dc brac ten clostylbegit ale raczej nie bede mogla od tego cyklu zaczac bo mój lekarz jedzie na urlop i nie bede moogla do niego przyjsc na kontrolne usg a bez tego nie moge brac tych tabletek.. wiec znow mi miesiac minie... mam do niego dzwonic po 14.00 wiec zobacze co mi powie... Firanka ja wierze ze sie uda wkoncu, nie poddaje się...na pewno kiedys na nas przyjdzie czas, na sile niestety nic nie wychodzi wiec lepiej sie wyluzowac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×