Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szczupła25latka

4 miesiące walki o szczupłe, zgrabne i gładkie ciało oraz lepszą siebie.!!

Polecane posty

Gość szczupła25latka

Hej 21.12.2012 mam 25 urodziny, chciałabym do tego czasu schudnąć około 10-15 kg. Obecnie ważę 69 kg/173 cm tj mój " życiowy rekord" pocieszające;/ chce schudnąć i dokonam tego mam 4 miesiące. Plan jest taki : pierwsze osiem dni - wstrząs.... moja koleżanka która jest na studiach dietetycznych jakieś trzy miesiące temu miała "dietę" która trwałą osiem dni i schudła wtedy z 58 kg to 50 kg ! efekt był imponujący dieta polegała na tym, że codziennie rano szklanka ciepłej wody z 1/2 soku z cytryny + herbata czerwona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczupła25latka
Hej 21.12.2012 mam 25 urodziny, chciałabym do tego czasu schudnąć około 10-15 kg. Obecnie ważę 69 kg/173 cm tj mój " życiowy rekord" pocieszające;/ chce schudnąć i dokonam tego mam 4 miesiące. Plan jest taki : pierwsze osiem dni - wstrząs.... moja koleżanka która jest na studiach dietetycznych jakieś trzy miesiące temu miała "dietę" która trwałą osiem dni i schudła wtedy z 58 kg to 50 kg ! efekt był imponujący dieta polegała na tym, że codziennie rano szklanka ciepłej wody z 1/2 soku z cytryny + herbata czerwona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczupła25latka
dieta polegała na tym, że codziennie rano szklanka ciepłej wody z 1/2 soku z cytryny + herbata czerwona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczupła25latka
ucina mi plan diety;/;/ wody z 1/2 soku z cytryny + herbata czerwona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aska565
ja pije do tego ocet jabłkowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczupła25latka
i potem każdego dnia kolejno tylko jeden produkt 1 dzień śliwki suszone - co dwie godziny 2-3 sztuk 2 dzień co dwie godziny malutka garść pestek z dyni 3 dzień co dwie godziny 3 łyżi białej ugotowanej fasoli 4 dzień co dwie godziny 250 g maślanki naturalnej może być 0 % ale nie musi 5 dzień grejfruty co dwie godziny 1/2 grejfruta 6 dzień jajka max 4 dziennie 7 dzień duża pierś z kurczaka podzielona na porcje tak aby jeśc co dwie godziny 8 dzień gotowany brokuł - ile się chce ale co dwie godziny jeść. Wieczorem szklanka zielonej herbaty. W ciągu dnia 2 litry wody niegazowanej ja dodam do tego min. 30 min ruchu dziennie:) Ja zaczynam tym sposobem od jutra a potem przechodzę na mż i 5 posiłków dziennie co dwie godziny.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aska565
a co pzrez reszte dnia ? nic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aska565
oki juz napisałas kiedys probowalam ale wysiadłam na 2 dniu lub 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczupła25latka
Przez reszte dnia jak wyżej, a co do octu to słyszałam, że strasznie niszczy ściany żołądka i ten smak...ja nie dałabym rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczupła25latka
aska wysiadłaś bo źle się czułaś? bo byłaś głodna? czy miałaś ochote na coś tam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dreamssss87ssssss
Hej :) ja sie przyłączam tyle ze na innej diecie bede, to co opisalas nie dalabym rady :p zaczelam odchudzenie od 1 stycznie tego roku, przez prawie 4 miesiace schudłam z 85 do 71 kg pozniej zaprzestałam sie odchudzac, od maja zaczełam normalnie jesc i tak trzymam do tej pory (przez ten czas waga waha mi sie miedzy 71- 72,5) z dniem jutrzejszym zaczynam od nowa marzy mi sie waga 65 przy wzroscie 180. Skoro udało mi sie raz to i uda mie sie kolejny a nie jest to juz tak duzo kg jak poprzednio Odstawiam wszystkie fastfoody, tluste rzeczy... Wracam do jedzenia lekiego tj: białe miesko z kurczaka gotowane, ryb, warzyw, owoców,jogurtów i nabiału... Koncze z kolorowymi napojami i tylko woda i herbata zielona oraz sport. Zmotywowana jestem bardzo :) Ktoś jeszcze ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *liliann
Hej ! Ja mam 14 grudnia urodziny, ale jak sobie postanowie, ze schudne to najpredzej bede miala dodatkowe 5kg :) Bo bede czula presje. ;) Tobie zycze powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczupla25latka
Hej !!:) dreams 87 prawie 15 kilogramów!! super wynik!!:) fajnie, że zaczynasz ze mną!! ja potrzebuje takiej troche pochwaly i wspracia :):) więc mam nadzieję, że pomożesz ode mnie otrzymasz to samo :P:P a co do motywacji - cudowny facet sportowiec u boku - zmiana pracy :) - wakacje w październiku - niebawem wyprowadzka do WŁASNEGO mieszkania:):) Czy cos może mnie bardziej motywować do dbania o siebie zaczynam nowy rozdział w życiu i chce zacząć w nowej skórze:):) Dzisiaj suszone śłiwki już jestem po wodzie z cytrynką i herbacie czerwonej - przyspiesza metabolizm zaraz siadam do pierwszej porcji śłiwek :):) Miłego dnia:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aska565
wysiadłam bo mnie mdlilo na widok tego samego ( monotonia) :) jak ci idzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aska565
bylam na podobnej ni e\na takiej samej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szaarka
aska nie robisz tej kopenhaskiej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczupla25latka
Aska to pierwszy dzien na razie zjadlam 7 sliwek :) i jest ok nie czuje glodu jest mi dobrze :D zobaczymy co bedzie jutro i w kolejnych dniach:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aska565
szaarka - nie , nie robie mysle o dukani e albo mz na razie zjadlam zgodne z dukanem i mż- owsianka na chudym mleku a potem zobqacze , zastanawiam sie same sliwki . dasz arde , trzymam kciuki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczupla25latka
dzieki - mam nadzieje , bardzo chcialabym dobrze czuc sie w soim ciele.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dreamssss87ssssss
witam, ale cisza, nikt wiecej nie chce sie odchudzac?? -> szczupła25lataka z taka mobilizacja to napewno osiagniesz upragniony cel :) ja dzis ok 1200 kcal, dotego duzo zielonej herbaty i wody równiez troche sportu: 1 godz na rowerze i 30 min hula hop dzień 1 udany w 100% oby tak dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkielet666
Dziewczyny szkoda waszych wyrzeczeń. Jesteście mentalnymi grubasami.Mam takiego w domu. Będziecie tyć sukcesywnie z roku na rok. Słomiany zapał do chudnięcia, potem powrót kilogramów z nadwyżką. Patrzę na to od 20 lat i chyba czas na wniosek rozwodowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lkaa
aż tak? ze rozwod z tego powodu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkielet666
To wcale nie jest błahy powód. Otyłość przekłada sie na inne aspekty życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorkaaaq
a nie slubowala na dobre i na złe ? :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laska nie rozśmieszaj mnie bo
koleżanka na dietetyce a zaleca jakąś idiotyczną półgłodówkę ? to nawet nei jest żadna racjonalna dieta żarcie śliwek by srać i picie octu bo ponoć oczyszcza z "toksyn" do tego czerowna i zielona herbata ? to nie dieta ale zlepek pomysłów zaczerpniętych z dziwacznych diet stosowałam kiedyś 10 dni głodówki o wodzie i nawet wtedy nie schudłam 8 kilo, nie wierzcie że można na tekiej diecie w tydzień zrzucić 8 kilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobre sobie tralalaalala
ja jestem obecnie na diecie watrobowej dla osob z problemami watrobowymi i pechezyka zolciowego, i powiem Wam ze juz spadlam 5 kg, poprawila mi sie cera i ogolnie bardzo dobrze sie czuje, motywacje mam, poniewaz jesli zjem cos niezgodnego z dieta to znowu moge trafic do szpitala z ostrym zapaleniem pecherzyka, a tego naprawde nie chce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sopiel
a na zcym polega ta dieta na watrobe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobre sobie tralalaalala
wpisz sobie w google dieta watrobowa, glownie nie zaleca sie nic smazonego, tylko gotowane, niektore warzywa sa wylaczone z diety, trzeba uwazac na tluszcz i cukier, ale glownie dania smazone, tego nie moge jesc....owoce warzywa bez skorki...nawet nie jest taka tragiczna ta dieta i naprawde da sie ja przestrzegac, no ja akurat musze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sopiel
poczytam sobie za chwilke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobre sobie tralalaalala
ogolnie jest to dieta lekkostrawna, taka delikatna...mniej tlustego miesa wiecej kurczaka, indyka...o pieczone rzeczy w worku, grillowane, mniej ostrych przypraw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×