Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niewiemsama

31 tydzien ból brzucha jak na okres i kłucie w pochwie -NORMALNE??

Polecane posty

Gość niewiemsama

kobitki pomozcie bo nie wiem czy sie niepokoic ,czy to raczej normalne, od 3 dni boli mnie brzuch jak na okres,ból jest słaby, tępy, do tego dzis strasznie kłuło mnie w ochwie, w zasadzie prawie na połączeniu pochwy z brzuchem, niestety do lekarza ide dopiero za tydzien, a do szpitala nie wiem czy jechać z czyms takim bo powiedza ze przewrazliwioa jestem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewiemsama
pomozecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym pojechała do szpitala nie ma na co czekac jestes w ciązy to nie zabawa skoro cie cos niepokoi a tutaj raczej nikt ci nie powie co to moze byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamama27
ja bym pojechała - u mnie kłucie było objawem skracania szyjki i rozwarcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam bardzo zbliżone objawy obecnie ale jestem w 38 tc i to raczej oznacza zbliżający się poród...jechałabym do szpitala na Twoim miejscu gdyby był to 31 tc tak jak u Ciebie. Bóle brzucha u mnie wyglądają tak, że ściska i puszcza co jakiś czas i napina mi się brzuch, ale nie jest to regularne, no i kłucie w pochwie też odczuwam tak jak i Ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewiemsama
kłucie ustąpilo.,ale denerwuje mnie ten powracający ból jsk ns okres, a moxe to poprostu dziecko naciska główka???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamama27
oj w 31 tc nie powinno naciskać tak główką - naciska jak wstawia się do kanału rodnego.. dużo leż a jak kłócie wróci to jedź - uu mnie też mijało i wracało - po2 dniach miałam 2,5 cm rozwarcia w 36 tc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakajjja
To jest raczej normalne ale lepiej jedź do lekarza, lepiej pojechać 10 razy za dużo niż o raz za mało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×