Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mandrag0ra

Czy powiedzieć przyjaciółce...?

Polecane posty

Niedawno nasza paczka znajomych zrobiła sobie grilla. Wszyscy byli już nieźle podpici. W pewnym momencie chłopak mojej przyjaciółki zaczął mówić. Nie wiem, czy to wina alkoholu, czy naprawdę tak myśli. Stwierdził, że on już ma swoje lata i już czas na dziecko. Powiedział, że zrobi mojej przyjaciółce maluszka i będzie spokój. Mam ją o tym powiadomić? Przecież nie może zrobić czegoś wbrew jej woli. Dziewczyna studiuje i całe życie przed nią. Załamałaby się, gdyby teraz zaszła w ciążę. Nie wiem, czy powiedzieć jej o tym, czy trzymać język za zębami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mixi mixi
lepiej nie wtracaj sie bo zle na tym wyjdziesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość urodzinowy 28
skoro jeszcze ze sobą nie spali a są juz kilka lat razem to problem jest powazny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość njcncdso
skoro nie sypiają ze sobą to on na siłe zamierza jej wsadzić i zalać spermą w środku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
On na nią naciska, ale ona nie jest gotowa. Przecież gdyby się uparł, to nawet mógłby wprowadzić do pochwy nasienie na palcu. Nie chcę się wtrącać, bo wiem, że to prawdopodobnie byłby koniec ich związku, ale to mnie tak gryzie... Chcę dla mojej przyjaciółki jak najlepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pistacjowarura
to sama rozloz nogi przed nim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślisz, że coś takiego jest niemożliwe? Wiem, że od czegoś takiego raczej w ciążę się nie zachodzi, ale los niekiedy potrafi płatać figle. Kiedyś zrobił jej coś podobnego, to laska spanikowana pobiegła do łazienki i zaczęła się myć. Ona jest trochę przewrażliwiona na tym punkcie, dlatego jeszcze nie sypiają. Ludzie, czy wy wszystkie tematy traktujecie jako prowo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariamajka
Ale jak jej już zrobił coś podobnego, to po co ona z nim jest? Chyba rozmawiają ze sobą, ona mówi, że na razie nie chce, bo ma studia, inne plany, on albo się dostosowuje, albo wypad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To mógł być nawet przypadek. Wtedy ona się nawet nad tym nie zastanawiała, ja również. Mogło się zdarzyć. Teraz jednak, kiedy sobie to przypomniałam, to stwierdzam, że on jednak na serio tak myśli i to nie był tylko pijacki bełkot. A jest z nim, bo go kocha. Miłość czasem jest ślepa i myślę, że to nie był jakiś poważny powód do zerwania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariamajka
Dla mnie to był był powód, przynajmniej do zastanowienia się. Bo jakby z tego naprawdę dziecko było??? Dzieciak to nie zabawka i skoro ona czuje, że jeszcze nie czas, to chyba jasne. Możesz z nią o tym pogadać,ale bez żadnej katastrofy, tak bardziej w śmiechu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ona ma całe życie przed sobą. Naprawdę by sobie z tym nie poradziła... Bardzo chciałbym z nią o tym porozmawiać, ale się boję. Później być może oboje mieliby pretensję, że się wtrącam. Jednak myślę, że to nie są żarty i lepiej, żeby o tym wiedziała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli Twoja koleżanka jest z facetem który chce jej zmajstrować dziecko wbrew jej woli, a ona się nie zabezpieczy u jej się uda - to będzie dla niej nauczka. Uważam, że nie masz 100% dowodów że on tak myśli. Zawsze może się wyprzeć, był pijany. Po drugie tworzysz w głowie jakieś scenariusze na zapłodnienie potajemnie które są nierealne. Nie wchodź w rolę Matki swojej koleżanki bo ona nigdy nie będzie dorosła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia & 27
Po ile macie lat ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JacekJ - masz rację. Wiem, ja już myślę o najgorszym i wtedy wychodzą z tego głupoty. Boję się, że jeśli nic nie zrobię, to skończy się niechcianą ciążą. Popieram Cię jednak. Oboje mają swój rozum, a ona jeśli nie myśli o konsekwencjach takich "zabaw", to już jej interes.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia & 27
Chyba jednak mysli o konsekwencjach skoro do tej pory z nim nie sypia bo boi sie ciazy. A ten chlopak jest gnida. On nie mysli o dziecku i odpowiedzialnosci za nie bo wtedy planowalby raczej slub. On mysli o fizycznej kopulacji z pelnym kontaktem dopochwowym bez zabezpieczenia tak aby mogl spuscic sie do srodka. To jest biologicznie jego rola jako samca w "zrobieniu" tego dziecka. Wypowiedzi na temat wziecia za to potem odpowiedzialnosci w postaci slubu - nie bylo, prawda ? Jak poczytasz wypowiedzi na kafe Smiesznego Stdenta to on tez kiedys pisal ze jak dorwie swoja 16-ke to zrobi jej dziecko . Czy planowal zalozenie z nia rodziny ? Nie.Jak sam napisal chcial ja w ten sposob od siebie uzaleznic aby nie mogla go zostawic dla innego. No..przynajmniej dopoki jemu samemu sie nie znudzi. Twoja kolezanka najwyrazniej wie co robi ze unika seksu z tym chlopakiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mandragora. Nie obwiniaj się za cudze błędy. Myśląc za innych - zwalniasz ich z myślenia. Ile lat ma koleżanka? 14cie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawda - o ślubie mowy nie było. Moim zdaniem on jest sfrustrowany tym, że są ze sobą tak długo, a jeszcze się nie kochali. Być może też chce, żeby jego dziewczyna była on niego zależna. Nie wiem jaki ma ukryty cel w tym wszystkim. Dzięki za pomoc. Teraz wiem, że powinnam zostawić ich samych z tym wszystkim, bo to ich sprawa. Może oboje przejrzą na oczy, chociaż może być już za późno. Koleżanka ma 21 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia & 27
Fikusna - ja Cie nie chce straszyc ale odpowiednie wprowaqdzenie spermy do pochwy, obojetne w jaki sposob, moze sie skonczyc zaplodnieniem i o ile wiem to byly nawet robione takie doswiadczenia. Mandra - jesli ten chlopak jest tak mlody to na pewno nie ma na celu zakladania rodziny , na pewno jest sfrustrowany brakiem seksu i na pewno moze chciec sie w ten sposob zemscic na tej dziewczynie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia & 27
Fiku - to do mnie ? Ja nie na ten temat. Ja pisalam o samym fakcie. Jesli juz to jest on raczej wykorzystywany przez dziewczyny , ktore chca zlapac "na brzuch"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chłopak ma 26 lat. Ostatnio bardzo często się kłócą. Myślę, że to właśnie dlatego, że ona nie jest gotowa na współżycie. Kiedyś opowiadała mi, że po pijaku jej to wypomniał. Niby nie w sposób dosłowny, ale poczuła się tym dotknięta. On później się wypierał, że nie to miał na myśli, w co jakoś mi trudno uwierzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×