Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fajansfanka

Fajansiarzu, wyczuwam Cię gdzieś tutaj

Polecane posty

Gość dziadku z Werters Oryginal,
czemu się krzywisz, lubią Cię tu przecież, tzn tak mi się wydaje, bo jak tu Cię nie lubić :classic_cool: matczyne zatroskanie :D :O z naciskiem na matczyne jeszcze pewnie 😭 ­ nie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Się krzywię, bo zawsze muszę na coś ponarzekać, taka ze mnie maruda :classic_cool: Oczywiście, że marczyność jest najważniejsza :D Ona implikuje inne pożądane zachowania :classic_cool: ­ To może w ubezpieczeniach pracujesz? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziadku z Werters Oryginal,
pewnie po prostu Ci mało :classic_cool: a jakie zachowania są pożądane? :classic_cool: ­ nie :D i może źle się wyraziłam o tej pośredniej obsłudze klienta, bo nie chodzi o to, że sobie dzwonię zamiast stanąć twarzą w twarz :classic_cool: i w ogóle skąd to zainteresowanie? 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie racja; jak głosi stare czeczeńskie przysłowie: od przybytku głowa nie boli :classic_cool: Pożądane jest proszę Ciebie dla przykładu bycie sumiennym, odpowiedzialnym, przezornym, troskliwym, dobrze gotującym, dbającym o czystość i porządek :classic_cool: Zainteresowanie z ciekawości 😴 Poza tym nie będzie tak, że ktoś zakłada dla mnie całkiem bezpośredni topik, na którym stawia całkiem bezpośrednie postulaty i pozostaje tajemniczy - koniec z tym :classic_cool: No to... Może bankowość? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziadku z Werters Oryginal,
no chyba, że stawiasz na jakość, a nie na ilość, a ta jakość nie spełnia Twoich oczekiwań :classic_cool: ­ hm.. sumienność v odpowiedzialność v przezorność v troskliwość v dbanie o czystość i porządek v :classic_cool: ­ przecież ja o Tobie też niewiele wiem :classic_cool: przynajmniej zareagowałeś 😭 ­ :D no już bliżej, aczkolwiek moja praca polega głównie na mejlowaniu, telefonowaniu, odbieraniu telefonów, gapieniu się w monitor i irytowaniu się :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja stawiam na wszystko 😴 Musi być dobrze i dużo :classic_cool: ­ No a co z gotowaniem? :O ­ No ale to w tych okolicznościach (złożenia przez Ciebie propozycji przyszłego wspólnego pożycia) to chyba ja mam prawo pierwszy wiedzieć o Tobie coś więcej :classic_cool: ­ Hm, to może jakieś fundusze inwestycyjne? :classic_cool: Albo firma windykacyjna? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziadku z Werters Oryginal,
zachłanny jesteś :classic_cool: ­ a Ty nie mógłbyś? 😭 ­ a nie wystarczy, że jestem miłą, kulturalną osobą darzącą Cię "matczyną" troską? :classic_cool: ­ nie, nie, nie i nic więcej już nie powiem :classic_cool: :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem jak dziecko - zobaczy cukierka i chce zaraz całą garść, a potem siatkę itd. :classic_cool: ­ Ja to mogę co najwyżej parówy ugotować 😴 ­ No nie wiem, czy wystarczy... :O Ile mógłbym jeść same parówki i kanapki? :classic_cool: ­ Hah :D No ciekawe, co Ty robisz tam w tej robocie, ciekawe :classic_cool: ­ Może mi się przyśni. Gdyż już idę się zbierać do wanny, a docelowo - do snu :classic_cool: Także miłych spaciulków 🖐️))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziadku z Werters Oryginal,
pewnie wyjątkowe dziecko żywiące się wyłącznie Wertersami :classic_cool: ­ a jajka? :classic_cool: ­ no przecież ostatecznie jest jeszcze mamusia :classic_cool: ­ no.. to co napisałam wyżej najoględniej mówiąc :classic_cool: ­ zatem mokrych snów (gdybyś zasnął w wannie), bezpiecznego lądowania (gdybyś jednak zdecydował się na łóżko), powrotu do pełni sprawności i udanej soboty :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w udaną sobotę :classic_cool:🖐️ ­ O tak, wszystko zawdzięczam Wertersom :classic_cool: ­ Jajka tłukę :( I się na nich poślizguję i łamię und skręcam kończyny :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i tak wiesz, że to ja
a jak udana była ta sobota? :classic_cool: ­ dobrze, że nie Werterowi 😭 ­ to ile już tych kończyn skręciłeś i złamałeś? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A... tak w 67% :classic_cool: Jak na razie, bo jeszcze trwa 😴 A Tobie jak zlatuje ten imprezowy środek łikędu? :classic_cool: ­ Z kończynami żartowałem :D To mój pierwszy raz, gdy dzieje mi się coś poważnego z kończyną 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i tak wiesz, że to ja
a czemu 67% akurat? :classic_cool: no a poza tym skoro się już pojawiłam to z pewnością mija Ci lepiej niż wtedy kiedy mnie nie było :classic_cool: a mi mija mało imprezowo, bardziej refleksyjnie i relaksująco :classic_cool: ­ jak mogłeś?! a ja się tak przejęłam 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A bo ok. 8 godzin spędziłem poza domem - w pracy, w zatłoczonych tramwajach i na ulicy z ludźmi :( No i 8 godzin z 24 daje 33% spartolonego dnia :O Ale masz rację; odkąd jesteś, procenty rosną :classic_cool: ­ Hah, znów ta Twa urzekająca matczyna troska 😭:classic_cool: ­ Muszę iść, siostra wymusza na mnie danie jej kompa :( Miłej reszty nastrojowego szabasu 🖐️))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tzn. oczywiście rosną procenty udanego dnia :D😭 Mam nadzieję, że tak to od początku zrozumiałaś :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i tak wiesz, że to ja
nie lubisz pracy, tramwajów i ludzi? :( no i poza tym nie jesteś zbyt niedysponowany żeby pracować? :( owszem, tak właśnie to zrozumiałam, ale tym swoim tłumaczeniem późniejszym zasiałeś ziarnko niepewności 😭 :classic_cool: ­ mam wrażenie, że naśmiewasz się z mojej troski 😭 ­ dałbyś jej jakieś lalki to może by się odczepiła :( no, ale skoro musisz to udanej reszty bezkomputerowej soboty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uff, na szczęście nie jest taka do końca bezkomputerowa - moja kochana siostrełe już zakończyła kompanie się :classic_cool: ­ Oczywiście, że nie lubię pracy :D:O A Ty może lubisz? :classic_cool: Ludzi zasadniczo też nie lubię :( A tramwaje lubię :) A Ty lubisz? Jeździsz? :classic_cool: ­ Oj tam zaraz naśmiewasz :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha, zapomniałem o niedyspozycji. Tak więc trochę jestem niedysponowany, ale z drugiej strony nie ma tragedii, wszystko idzie ku dobremu. I tak miałem 3 dni wolnego. Także tego :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i tak wiesz, że to ja
już ją lubię :classic_cool: ­ czy lubię.. to zależy, czasem bywa fajnie, czasem mam zwyczajnie dość :O ważne, że pobyt tam, mnóstwo zajęć oraz rzeczy do zrobienia pozwala mi nie mieć czasu na myślenie o pewnych rzeczach :classic_cool: a czemu nie lubisz ludzi? :( tramwaje są ok :D kiedyś jeździłam częściej i bardzo to lubiłam, teraz jeżdżę rzadziej :classic_cool: ­ no właśnie naśmiewasz i jest mi trochę przykro :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz na myśli niemyślenie o rzeczach sercowych? :classic_cool: ­ Ludzie zasadniczo są męczący... Kontakt z nimi najczęściej kosztuje mnie wiele wysiłku i za wiele nie wnosi do mojego życia :O ­ Masz auto? :classic_cool: Albo chociaż prawko? 😴 ­ Ojeju no, nie jestem przyzwyczajony do troski ze strony osób mało mi znanych i dlatego tak :classic_cool: ­ PS. Byłaś na marszu? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i tak wiesz, że to ja
mam na myśli niemyślenie o wszystkich męczących sprawach :classic_cool: ­ w sumie mam podobnie, ludzie w nadmiarze mnie męczą, ale bez nich też czasem jest cięzko :O ­ owszem, takie z szoferem nazywane niekiedy autobusem :classic_cool: a prawko mam, ale nie korzystam raczej :classic_cool: a Ty? :classic_cool: ­ przecież nie jestem już Ci mało znana 😭 ale mogę przestać skoro tak Cię to bawi 😭 ­ ps zdarzyło mi się dziś trochę przemaszerować, ale we własnym towarzystwie raczej :classic_cool: Ciebie z oczywistych względów nawet nie pytam :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli sercowych też, rozumiem :classic_cool: ­ Ja nie mam prawka 😴 Ale mam za to kartę motorowerową :classic_cool: ­ Oczywiście, że jesteś mi mało znana 😭 Się tajniaczysz ze wszystkim i nie wiem, czy jesteś jakimś projektem czy co :classic_cool: ­ Nie no, nie przestawaj się martwić (nawet jak jesteś projektem 😭), to takie urocze und miłe :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i tak wiesz, że to ja
czyli wszystkich :classic_cool: ­ a nie chciałbyś mieć? :classic_cool: z kart to mam tylko biblioteczną i do bankomatu oczywiście 😭 ­ ale za to jakim sympatycznym projektem :classic_cool: i czyim projektem niby miałabym być? :classic_cool: ­ wolałabym żebyś nie robił już żadnych głupstw żebym właśnie nie musiała się martwić 😭 i nie jestem żadnym projektem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oho, Fajansówka w wydaniu stanowczym też jest urocza :D ­ Chciałbym mieć prawko, pewnie. Ale z przekuciem chciejstwa w czyn jest już gorzy... Jak już sygnalizowałem, nie jestem człowiekiem czynu :classic_cool: ­ Ależ skręcenie nogi było niezależne ode mnie, a więc niezawinione 😭 A więc nie można na to paczeć w kategorii głupstwa :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i tak wiesz, że to ja
tak, tak, rzucam urokiem (osobistym oczywiście) na prawo i lewo :classic_cool: ­ to może chociaż auto masz? :classic_cool: i co Ci uniemożliwia przekucie chciejstwa w czyn? :classic_cool: ­ a kto Ci kazał wbiegać po tych schodach? w ogóle być w ich pobliżu 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Auto? :O Absolutnie nie :classic_cool: ­ Przeszkodą na drodze do czynu jest oczywiście lenistwo :classic_cool: ­ Jadący z oddali tramwaj kazał mi wbiec 😭 Chciałem na niego zdążyć :( A musiałem przemieścić się przez schody, żeby dostać się jeszcze (przed zajęciem miejsca w pojeździe) do bankomatu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i tak wiesz, że to ja
czyli to chciejstwo nie jest tak duże skoro jest je w stanie pokonać lenistwo :classic_cool: ­ zdążyłeś chociaż? :classic_cool: i musiał być daleko skoro założyłeś, że jeszcze do bankomatu zdążysz :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×