Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fajansfanka

Fajansiarzu, wyczuwam Cię gdzieś tutaj

Polecane posty

nie jestem nikim istotnym kto zapadłby w pamięć kafeterii i jej użytkowników :D no i bez obaw, nie wkręcam Cię :classic_cool: czekałam cały Boży dzień aż ktoś się odezwie co by uniknąć tych trzech szóstków, no ale los tak chciał 😭 szkoda, że się poprawiłeś, bo już sobie wyobrażałam jak taki porządny kafeteriusz mógłby kogoś zepsuć 😭 :classic_cool: a z listą sobie poradzę :classic_cool: a wiesz, że tak? dla mnie mógłby nastąpić choćby dziś :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzisz, ja też nie jestem nikim istotnym, a jednak założyłaś o mnie temat :O Wymagając na dodatek, bym Ci się oddał :classic_cool: Więc...? Mam chyba prawo wiedzieć, z kim mam do czynienia :classic_cool: Oho, kolejna, co lubi badbojów :O Wszystkie jesteście po jednych piniondzach :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam jeśli sprawiłam Ci tym kłopot :( nie chciałam 😭 może kiedyś Ci powiem, aczkolwiek niewiele będzie Ci to mówić :classic_cool: zresztą to prehistoria kafe wręcz 😭 ojtam lubi od razu, to już powyobrażać sobie nie można? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ależ nic się nie stało :D Nie przejmuj się tym,drobiazg :classic_cool: Fajnie, lubię poznawać przeszłość kobiet :classic_cool: A nie nie, pofantazjować zawsze można, czuj się swobodnie, jak u siebie w domu :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no, ale mogłeś poczuć się zakłopotany czy coś.. 😭 chociaż sama do 666 postu przecież nie doszłam :classic_cool: taką od przedszkola..? :classic_cool: to już jest jak mój trzeci dom :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A owszem, mnie łatwo zakłopotać 😭 No ale przecież jestę na tyle kurturalny, że nie ucieknę jak dzika sarna :classic_cool: Ogólnie to ta Iwa jak gupia podbijała i się to tak rozrosło wszystko 😴 Nawet wcześniej, niż przedszkole; interesuje mnie np. załatwianie się na nocnik :classic_cool: Rozumiem, że pierwszy to dom rodzinny, z którego wskutek buntu uciekłaś do domu numer 2, w którym aktualnie bolą Cię plecy :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na pewno nie miałam takiego zamiaru 😭 mhm, a ja głupia myślałam, że może to z odrobiny sympatii meldujesz się tu czasami, a tu tylko chodzi o to, że Iwa podbija 😭 łeee, to u mnie późniejsze czasy :classic_cool: i interesujące masz zainteresowania swoją drogą :classic_cool: miałam na myśli dom, pracę i kafeterię :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no... Sam odrobinę sympatii też wykazuję... Nie jestem takim masochistą 😴 Praca jest Twoim domem? :O Jesteś cyborgiem :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uf.. spadł mi kamień z mojego i tak obolałego już serca 😭 spędzam tam tyle czasu, że czuję się prawie jak w domu :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, równowaga musi być :classic_cool: bo po pierwsze życie mnie nie oszczędza 😭 a po drugie odczuwam jakieś bliżej nieokreślone dolegliwości w okolicach klatki piersiowej :O :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie też życie nie oszczędza 😭 Ale mnie serce nie boli, także to musi być rzecz dolegliwości w klatce piersiowej :classic_cool: Byłaś z tym u lekarza? Może wklej fotę na kafe, to ktoś Ci doradzi :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a może to kwestia mojego nadwrażliwego serduszka 😭 kafeeksperci z pewnością nie zostawiliby mnie samej z tymi dolegliwościami, aczkolwiek jak miałabym sfotografować swoje wnętrze 😭 a do lekarza się wybiorę.. jak mi nie przejdzie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z wnętrzem faktycznie byłby problem... :O Na początek mogłabyś więc dać zewnętrze :classic_cool: Taje, do lekarza tylko wtedy, gdy już nie będzie innego wyjścia i gdy będziesz na tyle zdrowa, by przechorować wszystkie dolegliwości, które Ci wynajdzie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety jestem zbyt wrażliwa na krytykę, a jak pewnie dobrze wiesz kafeteriusze nie rozpieszczają 😭 wolałabym żeby mi nic nie wynalazł, także dopóki nie pójdę, będę zdrowa :classic_cool: a do zdrowia (i urody) potrzebny jest sen, w związku z czym zamykam już oczy i wyobrażam sobie, że życie jest cuuudowne 😭 dobranoc Ci więc Fajansu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze; siła wyobraźni und silnej woli to podstawa :classic_cool: Dzięki i wzajemnie miłych spaciulków, Fajansówko :)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O! to już lepiej. Masz przerwę na śniadanie? czy zrobiłeś może przerwę na papierosa? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszell nologged
ale to naprawdę ja :o :D 🖐️ :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×