Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fajansfanka

Fajansiarzu, wyczuwam Cię gdzieś tutaj

Polecane posty

Gość jakiś ty spostrzegawczy
pewnie z taką samą precyzją wypatrujesz psich odchodów pod świerkami w lesie? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czego Wy chcecie od Dżozefa? :( Fajny chłop z Niego jest. Poszłabym z Nim na kawę i ciacho. A jakby miał dobry bajer, to kto wie, może bym nawet za niego zapłaciła, coby miał na opłaty za następny miesiąc korzystania z neta :classic_cool: ­

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a wiedziałaś o tym, że
najchętniej wytłukłby wszystkie zwierzęta, jakie ludzie trzymają w domach? :classic_cool: I to nie z żalu o to, że nie mają wolności ale dlatego, że to zawszone, brudne, liniejące i śmierdzące gnidy :classic_cool: Ale pijcie sobie kawkę zagryzając serniczkiem, pijcie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, nie wiedziałam ­ Nie czytam postów innych kafeteriuszy no i nie mam czasu śledzić topików. Ten okres ewidentnie minął 😭 ­ Ale poważnie, tak napisał?? Oooooo, to Dżozef ma wielki minus u mnie 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak mi źle, tak mi źle, tak mi
szaro.. 😭 ­ i dla odmiany z nikim się nie witam i nikogo nie pozdrawiam 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak mi źle, tak mi źle, tak mi
właśnie chodzi, że już to wyrzuciłam i nie jest mi lepiej :O :classic_cool: taki rok chyba - dla jednych lepszy, dla innych koszmarny 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przestań babo już marudzić
:O:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uprzejmie przepraszam
szanowne jednoosobowe grono, że na swoim własnym topiku piszę sobie o czym sobie pisać chcę :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlatego nikt z Tobą
prócz faji nie pisze bo jesteś nudne marudne babsko :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlatego nikt z Tobą
Nie znam Cie ale lubie czytać Twe czarne seksowne literełe :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehehe oł szajsse ! Jak miło :classic_cool: ­ Twe słowa plus wypity niedawno z kumpelą browar gwarantują mi dobry sen :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlatego nikt z Tobą
Kobieto na Twój widok rozporek sie sam otwiera :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aster290 poka tzytze
:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlatego nikt z Tobą
Widziałem tylko jedne tzytzki piszącej tu niewiasty :classic_cool: Teraz czekam na Twoje :p:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlatego nikt z Tobą
Pudło aster :classic_cool: Nigdy nie zgadniesz :p Idę spać bo rano trzeba krową dać :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozdrowienia z pl centralnej
:classic_cool::D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najgorzej gdy ktoś nie potrafi czytać ze zrozumieniem. Nir jestem przeciwnikiem trzymania zwierząt w domu, jestem przeciwnikiem ludzie którzy te zwierzęta trzymają bez żadnej odpowiedzialnosci, jeśli decydujesz się trzymać psa w bloku to zagwarantuj, że jak się pies " zesra" na chodniku to ty to po nim sprzatniesz, jeśli tak to możesz mieć i tuzin psiaków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry państwu poszukuję osób do programu "ciekawe osobowości z portalu kafe". czy zgodziłibyście się na udział w programie Ewy Drzyzgi w listopadzie ? Oczywiście udział jest gratyfikowany,zakwaterowanie i przejazd również .Program nagrywany będzie w Krakowie . Zgodzili się Kryśkazsąsiedztwa,grzesław,Zetu, duch cafe i Nowy w mieście.Już następne zgłoszenia napłynęły "namiętne kochanki" ducha cafe proxxxy proxxxy,fanka duszka cafe i Milaczek,kurkazłotopiórka mój @ majakwietniak @eu.pl . Prosiłabym o kontakt ,dziękuję. Ciekawostką na początku programu będzie prawidłowe całowanie w rękę kobiety w tym wypadku Ewy Drzyzgi przez ducha cafe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×