Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fajansfanka

Fajansiarzu, wyczuwam Cię gdzieś tutaj

Polecane posty

Gość zimowa leniwa niedziela
moja "kariera" skończyła się szybciej niż zaczęła :D już ledwo pamiętam jak skrzypce wyglądają :classic_cool: ­ no widzisz, a w mojej szkole na flecie grać nie uczyli :( :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zimowa leniwa niedziela
zabrzmiało jak propozycja :classic_cool: jeszcze powiedz, że masz hm.. flet, wolną chatę i zapraszasz mnie na "oglądanie znaczków" 😭 :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety, nie mam wolnej chaty :classic_cool: Poza tym sam musiałbym nadrobić braki w posługiwaniu się fletem :O:classic_cool: No i w ogóle to nie jestem dobrym nauczycielem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zimowa leniwa niedziela
ok, temat fletu wydaje się zbyt ryzykowny :classic_cool: powiedz mi w takim razie czemu kiepski z Ciebie nauczyciel :classic_cool: jesteś niecierpliwy, nie umiesz tłumaczyć czy co :( :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego ryzykowny? :classic_cool: ­ Tak, jestem niecierpliwy, łatwo się irytuję i denerwuje mnie, jak ktoś czegoś nie rozumie :(:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zimowa leniwa niedziela
a chcesz porozmawiać o fletach? :classic_cool: &dhy; naprawdę? a nie wyglądasz :classic_cool: ale nie wszyscy są przecież tacy mądrzy jak Ty :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no... Mam do tego stosunek ambiwalentny :classic_cool: Po prostu zdziwiłem się, że Ciebie ten temat jakby odstraszył :classic_cool: No ale po części rozumiem; skoro nigdy nie miałaś z fletem do czynienia, to się czujesz niepewnie :classic_cool: ­ No bo z pozoru jestem spokojny, a nawet flegmatyczny, ale kiedy poczuję się pewnie, wyłazi ze mnie choleryk i frustrat :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zimowa leniwa niedziela
po prostu nie mam za dużo powiedzenia o fletach :classic_cool: ­ doskonale to rozumiem, bo w sumie mam podobnie :D :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zimowa leniwa niedziela
no mnie sporo czasu potrzeba żeby gdziekolwiek poczuć się pewnie :D nawet na kafe :classic_cool: ale przynajmniej nie przyjdzie mi do głowy wyrzucanie tutaj swoich frustracji :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zimowa leniwa niedziela
raz gdy robiłam loda chłopakowi to nie zdążył wyjąć mi penisa z ust i strzelił prosto w gardło :( myślałam że zwymiotuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zimowa leniwa niedziela
bo cieszy Cię czyjeś nieszczęście czy jesteś żądny sensacji? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo frustracje świadczą o człowieczeństwie, więc miałbym wtedy więcej poszlak, że jesteś prawdziwa :classic_cool: Poza tym żądza CIEKAWOŚCI (😴) też robi swoje :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zimowa leniwa niedziela
wątpisz w to, że jestem? :classic_cool: ­ nie frustruje mnie przecież nic innego niż to co frustruje sfrustrowanych ludzi :classic_cool: w mniejszym lub większym stopniu :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No czasem zdarzy mi się taka wątpliwość :classic_cool: ­ Nie trywializuj mi tu skąplikowanego zagadnienia osobistych frustracji :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zimowa leniwa niedziela
a czemuż to? :classic_cool: ­ ludzie aż tak się od siebie nie różnią :classic_cool: a gdybym miała się podzielić frustracjami to oznaczałoby, że czuję się tu pewnie, a tak nie jest :D :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No bo znam Cię tylko z wpisów tutaj - na tym dziwnie bądź co bądź zaczynającym się temacie :D:classic_cool: ­ Że czujemy się niepewnie, to już wiemy :classic_cool: No dobrze, to sobie powymyślam coś przeciętnego na Twój temat :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zimowa leniwa niedziela
już zawsze będziesz mi to wypominał? 😭 :D nigdzie indziej się właściwie nie udzielam, więc ciężko by było coś znaleźć :classic_cool: ­ byle nie za dużo, bo aż tak sfrustrowana nie jestem :classic_cool: i jeśli masz ochotę to sam możesz podzielić się swoimi frustracjami :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obawiam się, że zawsze :D A to, że nigdzie indziej się nie udzielasz, tylko wzmaga Twą tajemniczość :classic_cool: ­ O nie, sam się nie będę dzielił Poza tym frustruje mnie to, co innych 😴 Żądna sensacji koleżanko 😴:classic_cool: ­ Zbieram się już, także dobranoc i wyspania się przed jutrzejszym pięknym dniem :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zimowa leniwa niedziela
chyba przepraszałam Cię już za ten przypływ emocji, więc co jeszcze mogę zrobić żebyś mi wybaczył 😭 po prostu żaden inny temat nie wydaje mi się warty mojego zainteresowania :classic_cool: ­ CIEKAWOŚCI jak już :classic_cool: ale może w takim razie przyjmijmy, że frustruje nas to samo :classic_cool: ­ Ty też się wyśpij, miej dobre sny i dobry dzień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajansówna widać strasznie
to wszystko przeżywa :classic_cool: Może lepiej odsuńmy sie na bok :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to z przytupem
( ! )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fajansówna orendż
Jestem bardzo zazdrosna o fajansa i nie chce by pokazywały sie tu inne kobiety :P :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×