Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fajansfanka

Fajansiarzu, wyczuwam Cię gdzieś tutaj

Polecane posty

Gość a nad nią latał motylek
:classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a przed nią bieżył baranek
:classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a przed nią bieżył baranek
ps. bando nieczoouych chooyof 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzyn dzyn dryn
te jak cie uppsne to :P co za ludz podly sie pode mnie podeszyl 😠 ­ a Fajek dzie ? na wojnie czy w na zakupach :classic_cool: ­ ide grzezcnie spac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajkowi sie tu nie chce pisać
po prostu tak jak i reszcie :classic_cool: Ciekawsza jest moda na sukces :classic_cool::O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajek z biura
Przykro mi, ale wolę pisać z królikovem pod pomarańczą :classic_cool::)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znaczy topik w koncu pasc
:classic_cool: w koncu i ten został zabitym ­ tylko dzie ja tera fajke znajde :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cóż to za czarne wizje? 😭 Jako zadeklarowany przegraniec chyba nie muszę tłumaczyć, że ma nieobecność była z natury rzeczy usprawiedliwiona 😴 A niektórym widzę zdaje się, że są moją mamą, tak myślą, że wszystko o mnie wiedzą :classic_cool: ­ Ładna piosenka, dzwoniący LoczQ, dziękuję :classic_cool: Ja z kolei puszczam Ci tę: http://youtu.be/_GlaljuYFas ­ Babeczko, i co z tą laurką? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość och fajek och
Gdy spadnę na samo dno... Wyciągnę dłoń. Czy ty chwycisz ją ?? Proszę powiedz :Czy mnie podniesiesz?? Czy kiedyś obcy dla siebie przejdziemy obojętnie? Gdy spadnę na samo dno... Wyciągnę dłoń. Czy ty chwycisz ją ?? Proszę powiedz :Czy mnie podniesiesz?? Czy kiedyś obcy dla siebie przejdziemy obojętnie? Ile czeka nas prób wie o tym sam Bóg, ale z kim konie kraść, wiem tylko ja. (tak) Brak czasu na spotkania.Forsy na zabawę. Wiesz wczoraj nie przybyłem. Dzisiaj wciąż trzymamy sztamę. Możesz liczyć na mnie, zawszę pomogę. Życie rzuci kłody, rozbijają się o mnie. Kiedy tylko zgubisz drogę, będę drogowskazem. wielki, mały człowiek we mnie ma oparcie Taka przyjaźń przetrwa wieczność. Tu na ziemi,tam na górze będę twym aniołem stróżem. Wzburzę wszystkie mury, przepiłuję kraty. Nie pozwolę życiu spisać przyjaźni na straty Idee się kruszą,w zepsutym świecie. Tylko z bratnią duszą będę sprzymierzeńcem Wyciągam dłoń,czasem tak się dzieje. Podnieście mnie drodzy przyjaciele. Łapie znów pion. To dla mnie wiele. Dobrze,że jesteście drodzy przyjaciele. Gdy spadnę na samo dno... Wyciągnę dłoń. Czy ty chwycisz ją ?? Proszę powiedz :Czy mnie podniesiesz?? Czy kiedyś obcy dla siebie przejdziemy obojętnie? Gdy spadnę na samo dno... Wyciągnę dłoń. Czy ty chwycisz ją ?? Proszę powiedz :Czy mnie podniesiesz?? Czy kiedyś obcy dla siebie przejdziemy obojętnie? ­ http://www.youtube.com/watch?v=TP3dYrh4IMo :classic_cool: dobranocka fajek 🖐️i echo ))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bądź moim natchnieniem, że świat zmienię przeświadczeniem pięknym bądź, bo skąd mam je wziąć? Zły czas unieważnij, daj blask mojej wyobraźni, myślom mym bądź jak czuły rym. ­ Improwizacją kolorową rządź, ekranizacją moich marzeń bądź. Bądź grą gdzie co los to fant, bądź listem na poste restante. Blondynką mi bądź niedużą i moją wielką muzą. ­ Ja gram, śpiewam tworzę, a ty hoże me niebożę, przy mnie siądź, natchnieniem mym bądź. ­ Ja jestem facet co w saksofon dmie, taką mam pracę nie najlżejszą, nie. Kłopoty mam w moll i w dur. Potrzeba mi chmur i piór by niosły mnie swingu skrzydła, by fraza mi nie brzydła. ­ Więc bądź moją muzą bądź mi blondyneczką niedużą. W skwar czy w deszcz co robić masz, wiesz Co masz robić, wiesz: smaż, gotuj, zmywaj, pierz, a przytul czasem też. Artystom takich muz potrzeba i już. ­ http://youtu.be/S0W4Mjd1iZY :classic_cool: ­ Dzięki i wzajemnie dobranoc, romantyczny LoczQ :classic_cool:🖐️)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość namietnie pukam
kafe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faja jako osoba zapracowana
znaczy się zwłoka? :classic_cool: ­ LoczQ: ja galopować? przecież boję się nadmiernej prędkości :O nie mówiąc o tym, że nie wsiadam na konia :classic_cool: a Fatygant źle mi się kojarzy, także z przykrością muszę odmówić :(:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak to Fajek odmawiasz
to juz drugi raz 😭 najpierw obiecujuesz buciki potem sie wycofujesz ­ potem pioseneczki i znow do tułu 😭 chcesz zebym sie odwodnila ? 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak to Fajek odmawiasz
o Was tu przed chiwla nie bylo paletza daaawno nie widzialy me oczy 🖐️ malpy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to na co on sie nadawa
sie pytam nawet tu przestawa pisac 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do krojenia cebuli mam ci
ja taki dziabacz a moze tak chociaz do przytulania by sie nadal :( jestem tak rozczarowana , ze 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo tu juz nikt nie pisz
temat pasc ;P sensu w twoich odp nie potrzeba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×