Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fajansfanka

Fajansiarzu, wyczuwam Cię gdzieś tutaj

Polecane posty

Fajansówko: To ja się muszę w takim razie zastanowić :classic_cool: ­ No dobra, to niech zostanie ten kącik romantyczny :O ­ Do przegrywania to akurat jestem przyzwyczajony 😴 A zabawa z nikowymi literkami istotnie ma potencjał, ignorantko :classic_cool: ­ WZorrowa: Jeśli wieża, to przede wszystkim "Wieża radości wieża samotności" :classic_cool: Również pozdrawiam, nieznajoma użytkowniczko :classic_cool:🖐️ ­ LoczQ: Oczywiście przesadzasz, ale fakt faktem, że muszę se odbić zaległości :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprzedam bilet na bibera
już? to teraz czekam na laurkę :classic_cool: ­ a może wystarczy jak będzie nieokreślony :classic_cool: ­ gdzieś należałoby w takim razie sobie odbić życiowe przegrywanie to co tam jeszcze wymyśliłeś, miszczu? :classic_cool: ­ ps kupiłbyś? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a gdzie ten koncert ma być?
:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie bądź taka cwana :classic_cool: ­ O tak, nieokreślanie jest bardzo wygodne, także Twój pomysł ma moje poparcie :classic_cool: ­ Jestem ponad wygrywanie/przegrywanie, wynik nie ma dla mnie znaczenia, jestem wolny 😴 Także nie muszę nic wymyślać, złośliwcu :classic_cool: ­ Właśnie, zapomniałem się zapytać o Twój dzisiejszy nik :D Ciekawe, skąd masz bilet :classic_cool: Ja oczywiście bym nie kupił, wolałbym te pieniądze przeznaczyć na alkohol :classic_cool: ­ PS. Przepraszam za trupa, ale znów mi zawiało w oczy :(:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprzedam bilet na bibera
już nie będę i nadal czekam :classic_cool: ­ niech mój każdy pomysł ma Twoje poparcie, a będzie dobrze :classic_cool: ­ tylko nie unieś się za bardzo ponad to wszystko, bo upadek może być bolesny może i nie musisz, ale na pewno chcesz :classic_cool: ­ nie mam przecież :D ale tylko dlatego, że najtańsze kosztują 170 zł 😭 :classic_cool: sporo alkoholu by z tego było :classic_cool: ps jaki trup? :( ­ tymczasem idę trochę pośnić czego i Tobie życzę (o obmacywaniu przez pomarańczową koleżankę z którejś strony wstecz zwłaszcza :classic_cool:) dobrej w każdym razie i nienajgorszego dnia :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpierw to czekam ja 😴 Nie zapominaj, co było pierwsze :classic_cool: ­ Każdy wygodny pomysł ma moje poparcie, także... będziesz się wykazywać - będzie poparcie :classic_cool: ­ Moje uniesienie jest bardzo stabilne, nie martw się :classic_cool: Czasem lubię coś wymyślić, ale tylko czasem 😴 Na ten przykład nie teraz :classic_cool: ­ A bo ja wiem, co Ty masz, a czego nie 😴 Skąd mogłem wiedzieć, że nie jesteś taką ortodoksyjną fanką Bibera i nie masz biletu na jego koncert? :classic_cool: ­ Trup, czyli zwłoka :classic_cool: ­ Dziękuję za śliczne życzenia (z uroczym elementem zazdrości :D) i wzajemnie miłych snów (zwłaszcza o obmacywaniu przez Bibera podczas koncertu :classic_cool:), dobrej nocki i znośnego dnia :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajansiarzu, obie wieże mają ze sobą wiele wspólnego. Doceniam i delektuję się jedną i drugą. Ale podobno prawdziwa miłość może być tylko jedna. Myslovitz wybrała sobie moja dusza, z początku dość instynktownie, ale później brnęła już w to z premedytacją. Ja nie miałam nic do gadania. W podobnych przypadkach jestem przede wszystkim czuciem. Pozdrawiam, nieznajomy użytkowniku :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mogę być wielbicielką, nie znając podmiotu uwielbienia. Adoruj sobie bez obaw ;) Nie lubię stać w kolejkach ;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo trzeba znaćsię na facetach
:classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i trza czuć ten potencjal
jaki w...jak tu odmienic :classic_cool: Fajce :D drzemie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiedz mi, kim Ty jesteś dziewczynko :classic_cool: ­ PS. Ja zjadłem właśnie szóstego :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pusto w głowie
podnoszę żeby wypełnić czymś głowę :classic_cool: :O ­ ps pączków całe 3 :O :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pusto w głowie
coś w tym stylu :classic_cool: zresztą Twoje określenie brzmi lepiej i bardziej mi się podoba :classic_cool: ­ trzeba znać umiar choć 3 to akurat górna granica umiaru, więc należy znać umiar w umiarze :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cieszę się, że mogłem się na coś przydać :classic_cool: ­ Już nie brnij tak w tą doskonałość, bo się pofrustrujesz i na co Ci to? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pusto w głowie
a ja się cieszę, że Ty się cieszysz :classic_cool: ­ do doskonałości jeszcze wiele mi brakuje, więc jest do czego dążyć (to z kolei brzmi lepiej niż brnąć :classic_cool: )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak się będę smucił, to też się będziesz smucić? :classic_cool: ­ Ładnie, że jesteś skromna; to się chwali :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pusto w głowie
oczywiście, mogę Ci trochę potowarzyszyć w smuceniu się :classic_cool: a trzeba? :classic_cool: ­ wiem, choć w tych czasach skromni ludzie raczej przepadają w starciu z tym nieskromnymi 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawsze tak papugujesz? :classic_cool: Smucić się nie trzeba :D Tym bardziej towarzyszyć w tej przykrej czynności :classic_cool: ­ Przepadają tylko pozornie 😴 Zależy, co dla kogo jest ważne :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pusto w głowie
czemu od razu papugujesz? poza tym nie wiem czy dojrzałeś tam słowo "trochę" :classic_cool: a Ty wolisz jak ktoś się cieszy kiedy Ty się smucisz lub smuci kiedy Ty się cieszysz? :classic_cool: ­ oczywiście, tyle, że w dzisiejszych czasach umiejętność chwalenia się (w sensie siebie) jest cechą pożądaną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo nie ma dżemu :classic_cool: A "trochę" dojrzałem 😴 Także już wiesz :classic_cool: Ależ ja nie kwestionuję typowego ludzkiego wolenia 😴 Rzecz w tym, że przykre czynności lubię wykonywać sam :classic_cool: ­ Zależy na jakiej płaszczyźnie życiowej :classic_cool: No ale tak, tak, nie mówię, że też nie masz racji 😴:classic_cool: ­ Muszę na dłuższy czas odejść od kompa, także dobrej nocki, trzymej się dzielnie i do miłego :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×