Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fajansfanka

Fajansiarzu, wyczuwam Cię gdzieś tutaj

Polecane posty

Gość co za materialistka
no dobra, a co ze zdrowiem dla siebie? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bes sęsu z tymi kuframi
może wróżka będzie miła i mnie również obdaruje :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za materialistka
a może bliscy też by woleli numery totka i zdanie się na miłość wróżki w kwestii zdrowia? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bes sęsu z tymi kuframi
ale to mają być moje życzenia, a nie życzenia moich bliskich przecież 😴:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za materialistka
no dobrze, już dobrze, niepodporządkowująca się nikomu użytkowniczko :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bes sęsu z tymi kuframi
Ty to jesteś jak takie wiertło w wiertarce udarowej koorfa :classic_cool: by wiercił i wiercił :classic_cool: dziurę... w całym... :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bes sęsu z tymi kuframi
nie myślałeś o tym by zostać prokuratorem? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za materialistka
tak, wiem, że jestem pod tym względem okropny i beznadziejny :classic_cool: nic nie poradzę, że czepiam się najmniej istotnej rzeczy i potem o nią wypytuję, zamęczając rozmówcę :( ­ myślałem, ale za bardzo męczyłoby mnie odczytywanie aktów oskarżenia :O jestem dość słaby w czytaniu :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No w sumie nigdy nie byłam materialistką i blacharą, ale coś mi jakoś ostatnio przeszło :P ­ Zresztą, to były moje życzenia dla siebie. A dla innych poprosiłabym o coś innego. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bes sęsu z tymi kuframi
w zasadzie to ja też często tak mam że pytam o mało istotne rzeczy według osoby która mi o czymś mówi... i nie daję przez to dokączyć i dojść do meritum sprawy :classic_cool::O:P może więc powinieneś poprosić np złotą rybkełe o dar superszybkiego czytania ze zrozumieniem :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za materialistka
cóż, Aster, rozwój z biegiem czasu to rzecz naturalna :classic_cool: a o życzeniach była mowa w ogólności 😴 bez pretzyzatzji kogo mają dotyczyć :classic_cool: ­ aaa tam... są ważniejsze rzeczy do wyciągnięcia od złotej rybki, mogę se czytać powoli ze zrozumieniem 😴 podkreślam: SE :classic_cool: bo gorzy z czytaniem innym; tu leży pies pogrzebany, jeśli mam postawić sprawę jasno :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za materialistka
ps. taka rozmowa z przeszkodami to niezłe wyzwanie, nie można narzekać na nudę :classic_cool: ma to swoje plusy, na ten przykład związkowi nie grozi zastój :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bes sęsu z tymi kuframi
Tobie Faju to człowiek nie dogodzi :classic_cool: może idź się napij :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za materialistka
to prawda, mam swoje problemy... moja siostra powiadała czasem: "ale ty jesteś ciężki" :classic_cool: ta, 'idź się napij, będziemy mieć problem z głowy' 😴 ale czy ja będę miał? 😭:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za materialistka
dziś się już wyśpioszkałem, także podziękuję :classic_cool: '😴' to tylko zręczna gra pozorów 😴:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bes sęsu z tymi kuframi
miała święte prawo tak do Ciebie mawiać :classic_cool::P pij z umiarem 🖐️ wiadomo, że jak przesadzisz to możesz np tańczyć na stole taniec pijanego mistrza i się np poślizgnąć na skórce... od banana :classic_cool: spaść 😭 skręcić nóżkę (znowu :( ) i mieć problem dalej :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za materialistka
wy, baby, zawsze się zrozumiecie :classic_cool: zresztą podobnie jak chłopy :O a ja, z racji swej wyjątkowej natury, rozumiem wszystkich tak samo :classic_cool: ­ masz rację, tyle czyha na każdym kroku potencjalnych niebezpieczeństw... :O zawsze staram się o wszystkich pamiętać :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bes sęsu z tymi kuframi
zależy jakie baby :classic_cool: bo ja większości kobiet chyba jednak nie rozumiem, ale już nawet nie chcę :classic_cool:🖐️ moje mózge jest bardziej męskie niż żeńskie 😭:D nie nazwałabym tego wyjątkową naturą :O:classic_cool::P ­ no właśnie tyle niebezpieczeństw... dlatego ja staram się zawsze wracać taksówką :classic_cool: :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bes sęsu z tymi kuframi
a tak (nawiasem mówiąc) to szkoda, że nie ma Zdzirki bo chciałabym se z niej pożartować :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bes sęsu z tymi kuframi
mam takiego fajnego dżołka specjalnie dla niej 😭:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za materialistka
widzisz, Ty byś nie nazwała, a ja bym nazwał... 😴 kwestia SEMANTYKI (((:classic_cool:))) ­ ech, dziewczyłko, chyba zapominasz o alarmujących statystykach dotyczących wypadków drogowych, w tym / oraz "pijanych kierowców" (którzy nawet jeśli nie spowodowali wypadku, to oczywiście tylko dlatego, że zostali w porę złapani) :classic_cool: ­ ps. polecam zajrzeć na sąsiedni topik o Amerykanach idiotach :D to podobno stara historia, ale nigdy jej nie słyszałem :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za materialistka
opowiedz tutaj, wszyscy się pośmiejemy :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bes sęsu z tymi kuframi
semantyka 😴 nie znam słowa i nie zamierzam poznawać :classic_cool: taki ze mnie hipster koorwa :classic_cool: :D ­ na sąsiednim topiku byłam i niestety muszę Cię zmartwić ale już to kiedyś czytałam :classic_cool::D ­ a Ty to widziałeś? :D http://www.youtube.com/watch?v=hsqR_SNChVA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bes sęsu z tymi kuframi
kawał opoem tutaj, ale jak ona będzie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarańczowa myszelyna
opowiadaj :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za materialistka
tkwijmy zatem w swoich niszach :classic_cool::D ­ zawsze wszystko już wiesz :O:( ­ nie widziałem tego :D fayne :classic_cool: ­ ok, na szczęście jestem cierpliwy :classic_cool: ­ na razie idę, hej pa :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bes sęsu z tymi kuframi
helou, ajkju 144 się kłania :O:classic_cool: nie dam się nabrać jak facet przechodzący obok koparki :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarańczowa myszelyna
no pa, fajansiarzu 👄:classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarańczowa myszelyna
chciałem Cię podejść podstępem - jak pedał heteryka :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×