Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fajansfanka

Fajansiarzu, wyczuwam Cię gdzieś tutaj

Polecane posty

I tak siedzisz teraz z tą maseczką? Zjajami na twarzy? :classic_cool: Też chyba zrobię dziś coś ze swoją twarzą... i z brodą i szyją od razu :O ­ Hehe, nawet w Tobie drzemie materializm :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaja to są ponoć dobre na zarost/porost włosów. Może Fajansfanka chce się przemienić w uroczego pana typu bears ❤️:classic_cool: ­ Faj, też se mozesz strzelić po jajeczku na swoje wąsy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubię ogórki zakiszane
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nic się nie stałooo
już jestem dawno po kuracji jajami :classic_cool: jak chcesz maseczkę to jeszcze jakaś mi została, reflektujesz? :classic_cool: nie materializm, a pragmatyzm Fajansu :classic_cool: ­ o tak Astru, i jak już zostanę panem typu bears, którym jak dobrze zrozumiałam nie pogardzisz to będę żywym dowodem na to, że Creamik miał rację 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie omieszkam, Astereue, w końcu ile można być gołowąsem :classic_cool: Hm, przypomniało mi się, że Iwąka to prawdziwy potwór yayeczny :classic_cool: ­ Dziękuję, Fajansówko, ale i tak już będę miał wystarczająco dużo zamieszania z samą żyletką :classic_cool: ­ Co za Creamik i jaka racja? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sobie kiedyś rzucałam żółtko z miodem, olejkiem rycynowym i cytrynowym na włosy, ale szczerze mówiąc g... to dawało. teraz od pół roku olejuję włosy i nie dość, że rosną jak szalone, to zrobiły się zdrowsze i mocniejsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nic się nie stałooo
dlatego Fajansu zaproponowałam maseczkę - jest nieco bezpieczniejsza niż żyletka :classic_cool: chyba, że będziesz jej używał w obecności kogoś dorosłego 😭 ­ co z Ciebie za kafeteriusz skoro Creama nie znasz? :D to on zawsze twierdził, że kobiety wolą panów typu bears :classic_cool: ­ Astru, możesz rozwinąć ten fragment o "olejowaniu włosów"? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość astre orendż
tak więc, nakładam gęsiwo na noc i rano zmywam, włoski są piękne i lejące :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Duzo wiadomości Fajansfanko znajdziesz w sieci. Są całe blogi temu poświęcone. Miałam do tej pory dwa olejki. Jeden z nich był indyjski - nie pamiętam nazwy, ale jest na allegro, taki w białej butelce. kosztuje z wysyłką ok. 45 zł, ale starcza na bardzo długo. Ma jednak ciężki zapach. Taki kadzidlany i nie każdemu on może pasować. A drugi, który mam to Dabur Vatika. Mniej intensywny, mniej ciężki i kosztował ok 13 zł. Gdybym miała wybierać, to wybrałabym ponownie ten droższy. W każdym bądź razie przed każdym myciem włosów, olejuję je na całej długości, wmasowuję olejek także w skórę, robię mały masaż. A później normalnie myję je zwykłym szamponem i daję odżywkę. Zawsze tez olejuję włosy przed farbowaniem. Spr und potw. że nie niszczą się wówczas tak mocno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nic się nie stałooo
ok, dzięki Astru, poczytam i zapoznam się :) a to pomaga też na wypadające włosy? :O bo z porostem to problemów nie mam, wręcz za szybko mi rosną :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na wypadajace pij pokrzywe
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale to by musiała być jakaś żrąca maseczka, żeby mi zastąpiła żyletkę :classic_cool: ­ Aa, Cream, no tak. Kojarzę nik, ale rzadko wchodzę na uczuciowy, także tego :classic_cool: A Ty Fajansówko należysz do kobiet, o których mowa w teorii Creama? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nic się nie stałooo
przecież byłoby równie gładko, tyle że bez zacięć :classic_cool: ­ ciekawe czy jeszcze żyje i jak mu idzie z sarenkami 😭 raczej nie, aczkolwiek miłość jest podobno ślepa :classic_cool: ­ też próbowałaś z pińcet razy? 😭 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nic się nie stałooo
łeś :O :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja się nie znam na żrących maseczkach, to nie wiedziałem :classic_cool: ­ Możesz wykorzystać swą wprawę i założyć o nim temat na uczuciowym, to się pewnie dowiesz :classic_cool: ­ Pińcet może nie, ale też sporo :D I w końcu doszedłem do wniosku, że to chyba wina przeglądarki, bo dopiero na IE wszystko mi działa jak czeba :classic_cool: Reklamy tylko niepoczebnie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nic się nie stałooo
aa, zapomniałam podziękować za radę z pokrzywą, wypróbuję :) ­ mnie nic nie zeżarło, więc chyba też się nie znam :classic_cool: ­ nieee, bo pewnie zapytałby kim jestem, i nie sądzę, że w ogóle mnie pamięta 😭 :classic_cool: ­ ja wyłączyłam i włączyłam i już :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ja Ci chyba nie wierzę, że mi pomoże :D:classic_cool: ­ Oho, boisz się ujawnić? Znaczy boisz się swej kafeprzeszłości? Ciekawe, ciekawe :classic_cool: ­ Że też nie wpadam na najprostsze rozwiązania :D:O To ja zaraz wracam w Fajerfoce mam nadzieję :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nic się nie stałooo
a umiesz się w ogóle żyletką posługiwać? :classic_cool: ­ oczywiście, że nie :classic_cool: byłam (i jestem jak sam widzisz) nieszkodliwą użytkowniczką, ale pewne rzeczy należy zostawić za sobą :classic_cool: ­ na pocieszenie powiem Ci, że trochę trwało zanim sama na to wpadłam :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jako tako umię (((:classic_cool:))) ­ Nie o szkodliwość się tu rozchodzi, lecz o "pewne rzeczy" :classic_cool: ­ No, udało się, od razu lepiej :classic_cool: I dziękuję za pocieszenie, doceniam :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nic się nie stałooo
przyznam szczerze, że jestem nienawidzoną biedronką, dlatego nie chciałam podawać swojego nicka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nic się nie stałooo
czyli mniej niż bardziej? :classic_cool: ­ nie wiem o jakich rzeczach myślisz :classic_cool: to były piękne czasy, ale minęły 😭 no ale jak widać wyżej typy są :D ­ wyczułam, żeś trochę zasmucony, więc starałam się jak mogłam :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość intrygujom mnię te
wymienione ogolnie "pewne rzeczy" ach ten Fajek ach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i wkurfia mnie to ze nie
robiom mi sie odstepy miedzy wierszami :O jak wy to robita ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musisz wpisac cos takiego
& shy ; tam gdzie ma byc odstep miedzy wierdzami ­ tylko bez spacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×