Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fajansfanka

Fajansiarzu, wyczuwam Cię gdzieś tutaj

Polecane posty

Gość nic się nie stałooo
oj nie, raczej niczym Dżej Dżej skoczymy z 69 na 26 skoczny smutasie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muszę Cię zmartwić; tylko przypadkowo wyjdzie mi jakieś kopnięcie :classic_cool: A z nóżką już prawie dobrze, dziękuję (choć zagrożenie życia jeszcze oczywiście nie odeszło) :classic_cool: ­ Wolę Real :classic_cool: ­ Już nie tragizuj; to że ja mam zapas znaczy, że na sklepowych półkach wala się o parę pak chusteczek mniej, z jakichś regularnie dowożonych kilkuset :classic_cool: A to i tak tylko jeden sklepik 😴 ­ To prawda, temat i nasza obecność na nim trochę zmieniły w tej rzeczywistości :classic_cool: Też nie wiem, czy to dobrze, gdyż podobnie jak Ty cenię nierzucanie się w oczy, no ale coś za coś :classic_cool: ­ A myślałem, że Fajansówka przytuli smootasa, jest w końcu bardziej wylewna i ma większe serce :classic_cool: I niech smootas nie świntuszy na tym całkiem przyzwoitym topiku :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nic się nie stałooo
z przypadków rodzą się wielkie rzeczy :classic_cool: samo życie niesie ze sobą zagrożenie, więc nie jesteś aż tak wyjątkowy :classic_cool: tylko uważaj na siebie ja Ciebie proszę :classic_cool: ­ lepsze mięso, milsze kasjerki czy masz bliżej po prostu? :D :classic_cool: ­ ale może regularny transport został nagle zderegulowany i ktoś zamiast 10 potrzebnych paczek dostał tylko pozostałe 2 np 😭 a w okolicy więcej sklepów z chusteczkami nie było 😭 ­ no i myślę, że gdybyś nie chciał się tu pojawiać choć na chwilę to też bym nie wskrzeszała topiku :classic_cool: ­ wbrew pozorom nie jestem wylewna, zwłaszcza wobec nieznajomych :classic_cool: a poza tym smutas wyraźnie chciał się przytulić do Ciebie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Staram się być ostrożny, o tym Cię mogę zapewnić :classic_cool: ­ Lepsze ceny :D Tzn. tego, co zwykle kupuję :classic_cool: Za taki sam wózek zakupów w Tesko wyszłoby wyraźnie więcej. Poza tym teraz będę miał jeszcze kartę Real Mastercard (((:classic_cool:))) i z nią będzie więcej promocji :classic_cool: ­ Wyraźnie chcesz, bym poczuł się winny :( ­ Przyznaj się może po prostu, że byłaś pijana, jak zakładałaś ten topik :D:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nic się nie stałooo
przed kontuzją pewnie też tak mówiłeś :classic_cool: ­ prawdziwy łowca promocji z Ciebie :classic_cool: ważne, że rozrzutny nie jesteś jak na pana domu przystało :classic_cool: ­ i chyba trochę zadziałało :( chodziło o ukazanie Ci konsekwencji Twoich wyborów 😭 ­ nie byłam :D ale zakładając nie liczyłam raczej, że odpowiesz 😭 a tu proszę, nie tylko odpowiedziałeś, ale i męczysz się ze mną (i innymi mniej lub bardziej uroczymi osobami) już przez prawie 70 stron :D :classic_cool: ­ tymczasem ulatniam się już życząc Ci przyjemnych snów i udanego pon.. przedwtorku znaczy :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, zawsze jestem staram się być ostrożny :classic_cool: A że czasem się nie uda... Nie mam wpływu na wszystko 😴 ­ Jak na dziecko domu chyba :D ­ Jeśli chodziło o wymyślne, karkołomne konsekwencje, to Ci się udało, nie zdawałem se sprawy z pewnych rzeczy :classic_cool: ­ No ciężko mi było nie odpowiedzieć, na tak rozpaczliwe wołanie :D Prawie że na puszczy :classic_cool: I tyle się już siłujemy ze sobą i targamy za łby, kto by pomyślał... :classic_cool: ­ Też się zawijam i, dziękując za piękne życzenia, ze swojej strony życzę Ci miłych spaciulków i udanego jutrzejszego pięknego dnia :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale myszela jest ladna
bylam na fb i sie z lekka zakompleksilam :D :( 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobiety Fajki
musza być łądne :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To pisałem ja,Fajka
:classic_cool::D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale jak mam pojsc spac
skoro ...ja sie boje sama spac :( a Ty taki zasadniczy jeses ze nawet nie przytulisz a dobranoc o buziaku juz nie wspomnę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asz poczułam sie jak
ksiezniczka :classic_cool: koszmarkow Fajko :P 🖐️ a ode mnie masz :) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asz poczułam sie jak
elemęnta erotyczne sie pojawiły :classic_cool: skoro wyprobowane to 🖐️ satysfakcje :P gwarantowane przez Fajke mykam :) wala ucaluje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fakty tefałen witam Państwa
dobry wieczór szanownemu gronu :classic_cool: padam 😭 ­ pytanie za 124 punkty - kto to powiedział? :classic_cool: "Na jakie dziewczyny zwracasz uwagę? (śmiech) Na najładniejsze. A tak na poważnie to dziewczyna, która ma cudowny charakter, ale jest trochę brzydsza, też może mi się spodobać. Jak jest śliczna i głupia, to w sumie też." :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesli nie ma podpowiedzi
to strzelam te słowa wypowiedział nasz Fajek ? a teraz pomyslmy do ktorej z grup nalezymy MY, Jego fanki :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obstawiam, że do pierwszej
:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łoj i łoj bo chyba masz racje
niestety :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość są też takie które łączą obie
zalety :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jestem sliczna glupia
i mam cudowny charakter :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pokaż fotkę
:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobra w tej sytuacji by
fajek mial wybór, moge byc ta bszydsza :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki to pożyje
:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tańczo, podrywajo, a on nadal
jest niewzruszony jak skała :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czyli zimny jak głas
:classic_cool: moze zacznijmy nad plakac ponoc kropla i skałe zacznie drążyć :classic_cool: czy jakos ­ zawsze mam problem z trafieniem w przekaz :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tańczo, podrywajo, a on nadal
znowu coś pojebałaś w tłumaczeniu :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a bo szypka zem i dlatego
nim cos napisze to mi z glowy ucieknie :P tylko nie pisz zem pojebała :classic_cool: to brzydkie slownictwo i Fajek nie lubi prostactfa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×