Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość brygiidaaa

Większe wydatki - z alimentów czy dodatkowe?

Polecane posty

My na to ze masz dac o podwyzke, bo to smiechu warte. A ja knie dajesz to do kogo masz pretensje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja na 12 latka dostaję.......
w czerwcu tego roku zalozyłam sprawę o podwyzkę ale nie dostałam NIC,ANI 1 ZŁ bo sędzia stwierdziła,ze tata nie ma pieniedzy:O ja mam widocznie wziąść drugi etat i paść na twarz i może jeszcze powinnam pomóc ojcu dziecka skoro nie ma pieniedzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaarujesz???? A ile tatus zarabia co robi jakie wyksztalecie ma/.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdrowy jest? ile lat ma? I czy pomaga Ci cos iinteresuje sie synem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja na 12 latka dostaję.......
tatuś jest mechanikiem samochodowym,nie pracuje w zawodzie 1,5 roku temu wyszedł z ZK za niepłacenie alimentów,ma 25 tys długu w alimentach odkąd wyszedł to pracuje na czarno. ale samochód ma i papierosy pali--na to ma pieniadze. ja tylko nie mam nic dla siebie,bo z mojej pensji opłacam wszytsko--rachunki,szkołę,ubrania dla dziecka,jedzenie. nieraz brakuje mi nawet zeby kupić migawkę do pracy. na kosmetyki,odzież dla siebie nie mam juz nic. chcialam zapisac syna na dodatkowy angielski,ale z czego? z 300 zł na 12 letniego chłopca,który jest zadbany i lubi zjeść? wszystko wysysa ze mnie,ja nie mam zadnego grosza dla siebie,bo od ojca dziecka dostaje tylko 300 zl miesięcznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maszciagle tego samego sedziego? faceta? Musisz opisac kim jest, ile moglby zarobic w zawodzie itp ze jest zdrowy i nie wykorzystuje mozliwosxci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na pewno jest Ci ciezko ale sladaj o podwyzke a jak nie dadza to musisz zlozyc apelacje!!! To sa kpiny jakies,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja na 12 latka dostaję.......
wogóle nie interesuje sie dzieckiem, od 10 lat go nie widział przez te 10 lat nie dał ani 1 zł na wakacje dziecka,swięta,komunia była, w 2007 r przeprowadzilismy się i musialam kupić dziecku nowe meble(ok 5 tys) rok temu kupiłam mu laptopa (2500) ojciec płaci gołe 300 . i to jeszcze z łaską.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja na 12 latka dostaję.......
ja nie pozwolę,żeby moje dziecko chodziło zaniedbane i głodne---moja ambicją jest,zeby był czysty i dobrze ubrany,dobrze wychowany, najedzony i zadbany poprostu to wszystko odbija się na mnie, chodzę bez pieniędzy nie mam na kosmatyk,fryzjera, ciuch. Bo przecież muszę opłacić wszytko ze swojej pensji. ZAŁOŻĘ CHYBA NIEBAWEM ZNOWU SPRAWE O PODWYZKĘ BO TAK SIE NIE DA JUZ DŁUZEJ. A JAK ON POWIE W SĄDZIE,ZE NIE PRACUJE I NIE MA ZADNYCH DOCHODÓW TO MI PODNIOSĄ? ROZMAWIAŁAM Z NIM NIEDAWNO TO POWIEDZIAŁ,ZE PRZED SĄDEM WSZYSTKIEGO SIĘ WYPRZE I POWIE,ZE NIE PRACUJE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja na 12 latka dostaję.......
ALIMENTY 300 ZŁ MAM OD 2006 ROKU(SYN MIAŁ WTEDY 6 LAT) TERAZ ZŁOZYŁAM WNIOSEK O PODWYZKĘ I W CZERWCU NIE DOSTAŁAM ANI 1 ZŁ PODWYZKI. SĘDZIA BYŁA BEZNADZIEJNA KURWA,MIMOZA,WOGÓLE JEJ NIE ZALEŻAŁO. APELACJI NIE SKŁADAŁAM bo nie miałam siły. jak usłyszłam wyrok to wyszłam z sądu i plakałam idąc chodnikiem. teraz troche ochłonęłam,załozę drugą sprawę i wezmę adwokata,bo z tym hoojem moim męzem sobie sama nie poradzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I BARDZO DOBRZE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ja 2 lata temu sie zgodzilam na 100 zl. W tym tygodniu mam sprawe i nie dam sie latwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam juz zamiaru sie dogadywac z kurwarzem i oszustem. Teraz zawalcze, mam bojowy nastroj. biore adwokata za ktorego on zaplaci, bo podwyzka sie nalezy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja na 12 latka dostaję.......
to mnie boli,ze on na papierosy i utrzymanie samochodu ma pieniądze a dla dziecka nie ma. ja na tym trace najwięcej,bo wszystkiego sobie odmawiam,chodzę zamyślona i smutna,bo wciąz myslę skąd wziąć pieniądze Gdybym miała takie podejście jak ojciec mojego dziecka to syn by zmarniał albo i ....umarł z głodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem, rozumiem Cie doskonale. Ale musisz sie zawziac i walczyc dla syna. Ja tak sobie mowie i walcze! Pamietaj to co on wykaze na papierze to sobie moze wiesz gdzie wsadzic. Liczy sie ile by mogl zarobic gdyby sie postaral nalezycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość druga_zona
300zl to zdecydowanie za malo... uwazam ze 500zl to minimum przy tym iz ojciec nie interesuje sie zyciem dziecka. Kiedy dziecko bylo malutkie a jego ex nie pracowala przez pol roku placil 2000zl miesiecznie,ona nie pozwolala mu widywac dziecka wiec przestal placic a raczej placil po 300zl a ona poszla do pracy. Chciala 1000zl a dostala 500zl bo sedzina swtwierdzila ze skoro utrzymanie dzeicka tyle kosztuje to ona ma dolozyc polowe i udeokumentowac co trzy miesiace mezowi rachunkami. Do dzisiaj ich nie widzielismy ale akurat nie o to chodzi. faktem jest ze wasi eks poprostu sa gadami ktorzy odeszli rowniez od dziecka. nie wiem z jakich powodow byly wasze rozwody ale chyba dobrze ze juz z nimi nie jestescie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brygiidaaa
Wiesz, ja teraz od duzego już chłopca słyszę: dlaczego on jest moim ojcem, jest świnią. Sam zrozumiał jaki gad z jego "taty".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To wszystko zalezy od konkretnej sytuacji. Np. ja wydaje na mieszkanie i oplaty 700 zl/msc czyli na dziecko przypada 350 bo mieszkamy sami. ale jak juz jest wiecej osob to sie dzieli np na 4 i na 2 dzieci wypada mniej. Wiec ciezko podac kwote adekwatna alimentow. do tego zapewniam dziecku mieszkanie, bo splacam polowe bylemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brygiidaaa
Mysle, ze ojcowie, którzy poza alimentami nie uczestnicza w zyciu dziecka ani w dodatkowych wydatkach powinni płacic przynajmniej 800zł/dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i sama place caly kredyt mieszkaniowy. Mysle ze to plus moje osobiste starania by wystarczylo. Dodam ze mam dwa etaty prawie, zeby jakos to wszystko funkcjonowalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ojciec? Pokaze na papierku najnizsza krajowa, dzieciaka wezmie 4 razy w miesiacu do babci, zero wyjsc do kina, wycieczek, wakacji, nic. I on i ja mamy placic po polowie? Dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brygiidaaa
Nie zapominaj, że masz trzeci etat 24/dobę - wychowywanie dziecka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokladnie. Powiedzcie mi jak Sąd uzasadni,że ojciec i ja mamy placic po rowno?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może mi każą iść do kawalerk iz dzieckiem (ojciec ma 3 pokojowe meiszkanie) albo pod most? A może mam wziac 4 etat?;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brygiidaaa
I tu jest pies pogrzebany. Takie mamy sądy. Na przykładzie kilku afer, o których było głośno niedawno , mamy obraz naszego wymiaru sprawiedliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawsze pozostaje adwoakt i jeszcze apelacja. Nawet biorac pod uwage 1000 zl koszta na 10 latka choc to wiecej wychodzi to ojciec powienien placic chociaz te 700.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brygiidaaa
Ojciec powinien płacić 75%. Tak na ostatniej sprawie powiedziala sędzina (kilka lat temu). Czyli tata 800, mama 400 = 1200zł. A mniej nie wyjdzie niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×