Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość brygiidaaa

Większe wydatki - z alimentów czy dodatkowe?

Polecane posty

Gość brygiidaaa
Ja już teraz wezmę adwokata. Nie chce rozmawiać po dobroci, będzie dyskutowal z adwokatem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ide na pierwsza rozprawe sama. Moze sie sam zgodzi, a jak nie to na druga biore adwokata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brygiidaaa
A najśmieszniejsze, że on uważa, że ze mną nie idzie się dogadać. Ja się proszę, żeby po dobroci rozłożyć na raty, skoro nie może teraz zapłacić, a on że jestem głupia. Rozumiesz takie zachowanie? Tupet, bezczelność i zwykłe chamstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To postępuj z nim tak jak on z Tobą. Pewnei za dobra jesteś. Ja też byłam, ale teraz KONIEC!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brygiidaaa
Nie wiem czy za dobra, raczej normalna, a on niestety nie. Zwykły cham i prostak. Ale teraz będzie walczył z adwokatem. A jak nie będzie chciał płacić - pójdzie do pierdla - na własne życzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POPIERAM, to pamietaj ze synowi sie te pieniadze naleza. I tak juz dziecinstwo ma inne niz dzieci z pelnych rodzin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brygiidaaa
Dokładnie. A ja nadrabiam za dwóch - i udaje się. Ale finansowo niech o dzieciach nie zapomina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój daje 400 na córkę 16 lat i 300 na syna 10 lat,oprócz tego nic,nie pomaga również w opiece czy przy chorobie normalnie szlag mnie trafia,tatuś zabiera dzieci raz w miesiącu na niedzielę a poza tym 29 dni wolny jak ptak... niestety są to alimenty dosyć niedawno zasądzone i nie mam pojęcia po ilu miesiącach/latach można próbować podwyższać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pol roku musi minac, tragednia te Twoje alimenty. No chyba ze tata bierze na wakacje, kupuje cos itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość otoioe
a co wy chcialyscie?zeby tylko doic od faceta kase?placi alimenty i jest ok,nie trzeba bylo "robic" dzieci jak kroliki z "takim " facetem a potem biadolic ze zostalyscie same:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Editha nic oprócz ,nic żadnych ferii ,wakacji,do zielonej szkoły się jego zakład dołożył bo posłałam fakturę do księgowości pocztą pójdę po podwyżkę bo moja córa już do liceum idzie,nie dam rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JajaCiężkie
To ja widze, że wy dosyć ciężko macie. Prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brygiidaaa
"a co wy chcialyscie?zeby tylko doic od faceta kase?placi alimenty i jest ok,nie trzeba bylo "robic" dzieci jak kroliki z "takim " facetem a potem biadolic ze zostalyscie same " Jak mnie śmieszą takie wypowiedzi. Gdybym x lat temu wiedziała, że okaże się takim gnojkiem myślisz, że z nim bym dzieci planowała? Tylko do choo.a pana, skąd miałam wiedzieć???!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JajaCiężkie
A słynny kobiecy instynkt? Czyżby to była bajka? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brygiidaaa
Jajo, jasne... A stare powiedzenie - człowiek mądry po szkodzie, albo człowiek młody to głupi... Albo : miłość jest ślepa. A jeszcze lepsze: miłość gorsza od sraczki :D No i mamy efekty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brygiidaaa
A po big love zaczyna się proza życia. Jedni są odpowiedzialni za swoje dziecko/dzieci, drudzy się ulatniają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JajaLekkie
Ano macie efekty. Dajki:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brygiidaaa
Srajki. Takie teksty to możesz to własnej kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brygiidaaa
do*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JajaLekkie
Dajki-srajki? A fuj :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brygiidaaa
No tak, nie masz kobiety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JajaLekkie
No tak. Nie mam. A to trzeba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaja nie ma takiej koniecznosci;-) Napisz prosze ile wedlug Ciebie powinien placic ojciec, ktory nie intreseuje sie dzieckiem i oprocz alimentow nie poswieca czasu ani na wakacje nie wezmie, ani nawet na week end? Ale tak uczciwie, Aha, no i jak wiekszosc alimenciarzy ukrywa dochody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na pewno dajka nie bylam/jestem bo mialam jednego faceta 12 lat, a po rozwodzie jestem sama z dzieckiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brygiidaaa
Editha, z Jajem się nie dyskutuje, on ma jajecznicę zamiast mózgu :D To gość, który siedzi całymi dniami przed kompem, nie ma/nie miał ani kobiety ani dzieci, laik, który nie ma pojęcia na żaden temat, ale się wypowiada psując dyskusje. Ignoruj go ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No moze i masz racje. Boje sie troche sprawy tzn tego ze byly taki niby biedny jest, a ja mam 2 prace to taka bogata ... ale nie dam za wygrana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedynie chyba to mogloby go uratowac przed podwyzka. Ale chyba musi byc jakis sposob na takiego cwaniaka, ktory pracuje na najnizsza krajowa. Nie wiem, moze do Urzedu Sakrbowwego pojsc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brygiidaaa
Ale on pracuje u kogoś czy ma swoją firmę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brygiidaaa
A mieszka z nią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×