Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Głupia i naiwna.....

Jestem singlem wysłałam komuś nagie zdjęcia a on prosi o kolejne. Co robić?

Polecane posty

Kiedyś wysyłałem zdjęcia mojego przyrodzenia :/ oczywiście bez twarzy. Na rózne forumy, stronki i telefony komórkowe :/ dzisiaj się tego strasznie wstydzę :/ nie miałem żadnych problemów że wysyłąem bo wysyłąęm bez twarzy ale nei smak pozostał. Nie wysyłajcie zdjęć takich nie róbcie najlepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masakra z wami babami
NAIWNOŚĆ BAB NIE MA GRANIC! Nie panikujesz..ma maila, jeśli wysłałaś do niego chociaż jedną wiadomośc ma już IP, NA GG też można ściągnąć różne programy. KOBIETY TROCHĘ WYOBRAŹNI, Nie mówię,że zaraz na pewno coś się wydarzy, ale nigdy nie wiesz z kim rozmawiasz przez neta, kazdy moze być kim chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie. Pełno złych w necie! Sam jestem zły ale ludziom nie szkodzę. Kiedys ludziom się odgryzałem jedynie wtedy jak mnie ktoś zdenerwował, a teraz nawet jak mnie ktoś zdenerwuje to się staram nie denerwować, chociaż myśli mam straszne i sam się ich boję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Głupia i naiwna.....
Ja też mam jego IP i jego nagie zdjęcia twarzą a także numery telefonów. Więc chyba też mogłabym zrobić trochę nieprzyjemności i postraszyć policją gdyby mnie szantażował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masakra z wami babami
skad wiesz ze wysłał ci swoje zdjecia????? skad wiesz czy ma cos do stracenia??? ma twoje zdjecia od ciebie kobieto!!!!! nie zrobił po kryjomu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Głupia i naiwna.....
Zdjęcia robił kom i gdy o nie prosiłam nie prosiłam dostawałam w ciągu godziny. Nie wiem pozostaje tylko chyba sobie coś zrobić. Mam nauczkę na całe życie. Oby było krótkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak w ogóle to po co z nim rozmawiałaś? No i może nie będzie tak źle = staraj się wyciszyć tę znajomość, ale nie myśl, o niej tak negatywnie, może to tylko Twoje urojenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Głupia i naiwna.....
Chyba miałam totalne zaćmienie umysłu. Mam taką nadzieję że wszystko będzie dobrze, a ja tylko panikuję. Planuję powoli kończyć tę znajomość, ale powoli aby nie było jeszcze gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Głupia i naiwna.....
Może powiem mu że muszę wyjechać na jakiś czas lub idę do szpitala. Chcę wyciszyć kontakt z nim. Powoli przestane odbierać telefony i odpisywać na gg. Co otym sądzicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wgwma
Ile ty masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Głupia i naiwna.....
Nieważne, ale jestem dorosła nie jestem nastolatką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wgwma
Dorosla to moze byc i 19 latka:)ale tylko w dowodzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Głupia i naiwna.....
Mój wiek nie jest istotny, za bardzo mu zaufałam. Masz jakąś radę to napisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wgwma
Podszyw?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Głupia i naiwna.....
Co? O co ci chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Głupia i naiwna.....
Boże ja mam problem a ty żartujesz. Dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wgwma
Rady nie mam ale kiedys dalam nagie zdjecie chlopakowi ale tak zrobione ze nikt mnie nie rozpozna:)nikomu nie ufam i dobrze a obcemu to wogole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wyluzzujj
Olej temat, przecież Twoich danych nie ma. Nawet jak te fotki by krążyły już po necie to Co? Myślisz że od razu wszyscy będą wiedzieć, że to Twoje? Tym bardziej, że pisałaś, że nie masz zbyt wielu znajomych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wgwma
Rozsylanie nagich zdjec jest karalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Głupia i naiwna.....
Tzn że mogą mnie ukarać za to że mu swoje fotki dałam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wyluzzujj
Karalne jest nie tyle rozsyłanie co upublicznianie, oraz wykorzystywanie bez zgody autora...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Głupia i naiwna.....
Chcę kontakt z nim już zakończyć ale nie wiem jak. Macie jakiś pomysł. Może nie będę już odbierać telefonów od niego i odpisywać na meile i na gg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wyluzzujj
Głupia i naiwna.... idź sobie weź relaksującą kąpiel, wyjdź gdzieś na spacer, pomyśl jak spędzić sobotę, a nie myślisz i myślisz o tych swoich fotkach. Zapomnij o tym, nie myśl, że cały świat tylko szuka okazji aby zobaczyć Twoje fotki... Naprawdę nie nakręcaj się i po prostu zacznij myśleć o czymś innym... Temat zamknij, szkoda soboty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wyluzzujj
gg skasuj, kartę tel wyrzuć i kup nowy starter. Zakończysz od razu - gwarantuję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Głupia i naiwna.....
Najgorzej będzie z rodzicami to już starsi ludzie. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wyluzzujj
A skąd się mają dowiedzieć? z gazet? telewizji? że sobie kilka fotek pstryknęłaś bez odzieży... Nawet jakby się dowiedzieli to przecież nadal będziesz ich córką... Poza tym jak faktycznie Twoje fotki wyciekną do netu to spokojnie możesz zawiadomić prokuraturę. Nawet adwokata nie będziesz musiała wynajmować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przezylam cos podobnego
czy ten prawnik nie ma przypadkiem na imię Darek? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Głupia i naiwna.....
Grzesiek i niby jest z warszawy. I dowiedziałam się że już podrywał przez już gg na seks. Oczywiście ja się z nim nie spotkałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wyluzzujj
Sorry, nie jest karalne z urzędu upublicznianie zdjęć, jedyne co możesz rościć, w razie wycieku do netu to prawo autorskie do własnych fotek z własnym wizerunkiem. Wszystko jest w prawie autorskim art 81... Art. 81. 1. Rozpowszechnianie wizerunku wymaga zezwolenia osoby na nim przedstawionej. W braku wyraźnego zastrzeżenia zezwolenie nie jest wymagane, jeżeli osoba ta otrzymała umówioną zapłatę za pozowanie. 2. Zezwolenia nie wymaga rozpowszechnianie wizerunku: 1) osoby powszechnie znanej, jeżeli wizerunek wykonano w związku z pełnieniem przez nią funkcji publicznych, w szczególności politycznych, społecznych, zawodowych; 2) osoby stanowiącej jedynie szczegół całości takiej jak zgromadzenie, krajobraz, publiczna impreza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×